Pcpro = plonter .... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pcpro = plonter ....

udicol

Recommended Posts

מה הקשר?

מה גורם לך לחשוב שהיה כסף בחשבון שלו כשהוא נסגר?

אבירם.

לאן הלך כל הכסף של הבאנרים במשך שלוש שנים?

ואל תגיד לי שבשביל לשלם אחזקת שרת או בשביל לקנות חלקי מחשב לביקורות או בשביל לקנות דיגטאלית כי על כל הדברים האלה תמיד בכיתם שאין לכם כסף בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הלך כל הכסף של הבאנרים במשך שלוש שנים?

ואל תגיד לי שבשביל לשלם אחזקת שרת או בשביל לקנות חלקי מחשב לביקורות או בשביל לקנות דיגטאלית כי על כל הדברים האלה תמיד בכיתם שאין לכם כסף בשבילם.

אבל אני מבין שהתחלקם ברווחים של הבאנרים לאחר שסגרתם את האתר. זה שפלונטר לקחו 25 אחוז מהרווחים זה מובן כי הם נתנו לך שרת בחינם.

זה שאתם לקחת 75 אחוז מהרווחים אחרי שבמשך שנתיים בכיתם שאין כסף לדברים ואין שום ביקורות כי אין כסף לקנות מוצרים לביקורות, זה ממש לא הוגן.זה נראה כאילו פתחתם אתר רק בשביל הכסף של הבאנרים ולא בשביל לתרום לקהילת החומרה.

מה העניין? זכותם המלאה לקחת לעצמם כמה מהרווחים שהם רוצים! אם כל כך אכפת לך מ"קהילת החומרה" למה אתה לא משקיע זמן וכסף בכתיבת אתר, מציאת ספונסר, קניית דומיין, כתיבת כתבות, תחזוקת פורומים

אם ניצלת את האתר אז כנראה שלמרות שהם "בכו" שאין כסף לקניית מוצרים הם כתבו כתבות טובות מאוד וריכזו מידע שימושי מאתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין? זכותם המלאה לקחת לעצמם כמה מהרווחים שהם רוצים! אם כל כך אכפת לך מ"קהילת החומרה" למה אתה לא משקיע זמן וכסף בכתיבת אתר, מציאת ספונסר, קניית דומיין, כתיבת כתבות, תחזוקת פורומים

אם ניצלת את האתר אז כנראה שלמרות שהם "בכו" שאין כסף לקניית מוצרים הם כתבו כתבות טובות מאוד וריכזו מידע שימושי מאתרים אחרים

זהו, שלא. כי הם התיימרו להיות אתר לא רווחי שתורם לקהילה.

לא, לא מצאתי שימוש באתר שלהם כי הוא היה אתר מת עם כתבות לא רלוונטיות.

איכפת לי מאוד מקהילת החומרה בארץ, ואתה יכול לראות כמה מהזמן הפנוי שלי אני משקיע בפורומים כי אין לי דרך אחרת לתרום כי אין לי מספיק זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבינו אותי לא נכון...

פלונטר כמובן לא לקחו כסף על אחסנת האתר ו\או אחזקת הדומיין, אבל כן היו להם 25 אחוזי בעלות על האתר שבאו לידיי ביטוי ב-25% מהבאנרים (אף פעם לא מדדתי את זה, אבל אני מאמין שזה היה באמת 25 אחוז מהבאנרים..) וגם (אני חושב, אבל לא בטוח.. אולי אני טועה) 25 אחוז מהרווחים מהבאנרים.. שוב, יכול להיות שבזה אני טועה..

בכל מקרה, 25 אחוז מהבאנרים אולי לא "עולה" כסף, אבל זה שווה כסף..

anyway, אני באמת לא חושב שזה עיניינך מה שהם עושים עם הכסף.. ואם הם רוצים לקחת אותו לעצמם (בצדק מוחלט), הם ממש לא צריכים לתת דין וחשבון לאף אחד..

זה האתר שלהם, למה שהם לא יקחו לעצמם את הכסף שנשאר בקופה, אם נשאר ?

אל תדאג בשיה שימצא ממן חדש יפתח אתר זזה לפי סי פרו תחת שם אחר.................................................. לאור בקשת הקהל.

ואני מקווה שזה יקרה בקרוב...

המצב הנוכחי, של אתר חומרה אחד בלבד בארץ (מלבד מנטור, שכרגע לא פעיל כמעט בכלל [אפילו לא הפורומים], ואני מאוד מקווה שזה ישתנה כי יש להם חומר ברמה גבוהה מאוד), הוא מצב נוראי..

אני כמובן לא מדבר על כל החומר שיש בפיסיפרו (וכרגע אין אליו גישה), שיהיה חבל מאוד אם הוא יעלם מן העולם...

btw, יש לכם עדיין את הכתבות מהאתר הישן (הכתבה של דור על ה-GTS, למשל..) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להבהיר כמה דברים-

לפלונטר יש בעלות על 10% מהאתר. לא 25%.

כל ההכנסות הלכו ליואב ואליו בלבד. אני ושאר חברי הצוות עבדנו בהתנדבות.

בשנתיים שאני הייתי בצוות באתר, מתחילתו.

ואני גם הייתי שותף וחתמתי על ההסכם עם פלונטר, סוכם שלפלונטר יש 25% מהרווחים/בעלות באתר.

אם זאת ייתכן וההסכם שונה כשעזבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יריב ויואב סיכמו על 10%.

נמאס לי להגיב בנושא של הכסף שוב. מאמינים שאף אחד בצוות לא לקח כסף לעצמו? יופי לא מאמינים? זב"שכם.

אבירם.

עריכה: כרגע דיברתי עם רועי. המידע שלו מעודכן לעד שמונה חודשים. רוב הכסף מחשבון האתר (מעל 1500 ש"ח) הוצא על דיגיטאלית מעולה לביקורות. בקשר לשאר, זה עדיין בחשבון של האתר וכנראה יישאר שם לעוד הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...