איך לבצע התקנת מערכת הפעלה XP על דיסק נייד USB2 (הארד דיסק לא DISK ON KEY) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לבצע התקנת מערכת הפעלה XP על דיסק נייד USB2 (הארד דיסק לא DISK ON KEY)

y_i_c

Recommended Posts

אתה יכול :)

אבל לא בהכרח זה יעבוד...כלומר, תוכל להעביר את המערכת לדיסק הקשיח אך לא תוכל להשתמש בה כיוון שאיני חושב שהתקן יזוהה כדיסק קשיח בהפעלת המחשב.

אתה צריך להתקין את המערכת על דיסק קשיח ורגיל ואז עם תוכנות שכפול, לשכפל את הדיסק קשיח לזה שמחובר ל-.

אני חוזר, אני לא בטוח שהפעלת המחשב תזהה את הדיסק הקשיח החיצוני ו"תיכנס" אליו כאל דיסק קשיח רגיל ???

אתם מוזמנים לתקן אותי אם לא אמרתי משהו נכון :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול  :)

אבל לא בהכרח זה יעבוד...כלומר, תוכל להעביר את המערכת לדיסק הקשיח אך לא תוכל להשתמש בה כיוון שאיני חושב שהתקן יזוהה כדיסק קשיח בהפעלת המחשב.

אתה צריך להתקין את המערכת על דיסק קשיח ורגיל ואז עם תוכנות שכפול, לשכפל את הדיסק קשיח לזה שמחובר ל-.

אני חוזר, אני לא בטוח שהפעלת המחשב תזהה את הדיסק הקשיח החיצוני ו"תיכנס" אליו כאל דיסק קשיח רגיל  ???

אתם מוזמנים לתקן אותי אם לא אמרתי משהו נכון  :-X

ברמה העקרונית זה יעבוד במידה וב של הלוח אם קיימת תמיכה לביצוע boot מ אני לא מנוסה לגבי ההתקנה עצה עם היא תזהה את הדיסק הקשיח החיצוני או לא כאשר הוא מחובר ל USB

אני יודע שב FireWire הוא מזהה אותו בלי שום בעיה ומאפשר להתקין עליו.

עכשיו בנוגע לחתימת החומרה ושינוי החומרה כאן כן עשויה ליהיות בעיה בימיוחד עם בתיכנון לחבר את הדיסק הזה למחשבים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שוינדוס על דיסק קשיח לא פועל במחשבים שונים פשוט כי החומרה לא תואמת גם אין לצפות שוינדוס על דיסק יפעל במחשבים שונים.

הדבר העיקרי זה ביוס שתומך בבוט מ .

אני רק שואל את עצמי למה זה טוב ? הדיסקים האלו יקרים ואיטיים למדי (וצריך אחד ממש גדול בשביל XP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק קשיח חיצוני של 40 גיגה העובד עם התקני USB2 הוא מהיר מאוד יחסית.....כ 14 מגה בייט לשניה (מעשי)

מערכת כזו טובה כאשר אצה צריך מערכת גיבוי שתאפשר לך להגיע לאן שאתה צריך במחשב שלך כאשר יש בעיות במערכת הראשית...כמו כן זה יהיה יעיל יותר

כאשר רוצים להעיף וירוסם ממחשב נגוע.

דרך אגב...יש לי XP עם SP2 העניין הוא שכדי לצרוב אותו כדיסק BOOT יש תהליך מסויים

ראיתי את המדריך פה אך הוא מעט שונה ממדריך אחר שריאיתי, כי למיטב ידיעתי יש חשיבות ל LABEL של הדיסק כשצורבים את הXP כ BOOT

כמו כן במדריך אחר ראיתי שאת ההגדרות של הקובץ BOOT ב NERO יש לרשום שם 0000 ולא 0C70 או משהו כזה.

אני צרבתי את SP1A לפי המדריך ההוא והכל עבד חלק. העניין הוא שהמדריך ההוא לא מעודכן ל SP2 ואני לא יודע מה ה LABEL הדרוש ל SP2 אז אני ממתין לפני שאני צורב

נ.ב. הנה לינק למדריך שאני מדבר עליו http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=297

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מעניין מישהו

ניסיתי להתקין עם WIN SP2 , בהתחלה הכל עבד......אבל בסוף היה מסך כחול....אז ככה שכנראה שזה לא אפשרי או שזה בטח בגלל שהדיסק בפנים מוגדר כ"כבל סלקט", לא יודע.......ננסה מאוחר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...