Sony Ericsson Z1010 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony Ericsson Z1010

tomz

Recommended Posts

שלום שלום,

היום, אני יושב בחדרי משחק במחשב, אח שלי חוזר הביתה מהעבודה, וזורק על המיטה שקית, אומר לי, תיזהר ותשמור על זה ויוצא מהחדר.

אני עוזב הכל ובודק מה יש בשקית, ועיניי נדהמו מהמראה של הפלאפון הזה.

הפלאפון לא שלי לתמיד, משהו זמני.. אז חשבתי להיסתכל עליו קצת

אני יכול לסכם אותו במילה אחת

מדהים!

מה שאתם לא רוצים יש בו, מטכנולוגיות כמו בלוטוף אינפרה אדום, כניסת וכו'

עד לשתי מצלמות, עם אפשרות לוידאו ואפקטים, אפשרות לגודל תמונה והאיכות שלה,

ואפילו הוספת מסגרות,

פשוט הכל יש בו, משחקים ברמה מדהימה פשוט הכל!

מכיוון שלא חרשתי עליו עדיין מה שאני מתכנן עוד לעשות :)

אז אני יעלה כמה שצילמתי אותו וממנו,

האיכות לא ממש טובה כי נגיד צילמתי לפעמים באפקט זה חשיפה לשמש למרות שלא היה שמש וכל מיני דברים כאלה

וגם רעדתי מהיתרגשות כל הזמן :)

שני דברים רעים אני יכול להגיד על הפלאפון

אחד הוא ענק! פשוט ענק השוותי אותו בתמונות ל MX500 שלי ול 3510I שלי והוא פשוט ענק! וגם עבה

והשני הוא המחיר :\ 4800 שקל..

www.tomz.us/pics/sonyz1010/

תהנו ואם יש משהו מיוחד שאתם רוצים לדעת או שאני יצלם וזה רק תבקשו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שאני מתכנן להתנקש בך ולקחת את הטלפון נכון ?

תתחדש, קיבלת את אחד הסלולריים הכי מושלמים שקיימים בעולם ! שתבין, הדבר הזה משווק סה"כ בשלושה או ארבעה מדינות בעולם הדבר הזה עולה מעל אלף דולר (בחו"ל) ואתה קיבלת אותו, ובחינם... אתה בנאדם בר מזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4800 שקל בסלקום ליתר דיוק

אבל קיבלתי אותו בחינם לתקופה מסויימת.. מהעבודה

לא ממש פרטי אלי

דרך אגב משהו שאני לא בטוח אם יש או אין בפלאפון אבל עדיין לא מצאתי זה רדיו ופנס נגיד לאח שלי יש את הנוקיה 3200 זה עם הקאטר ויש לו פנס אם הוא לוחץ הרבה על כוכבית, אהבתי את זה ולא מצאתי עדיין בפלאפון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו...

והמחיר בארץ בסלקום הוא נמוך רק בגלל שהחברה מסבסדת אותו הרבה יותר ממכשירים אחרים, אפילו את המס היא משלמת עליו בשבילך רק כדי להחדיר אותו לשוק כמו שצריך יחד עם הדור השלישי שעליו אתה משלם הרבה יותר (50 שקל בחודש רק על השרותים של הדור השלישי ככה שללקוח שקונה את המכשיר הוא עולה 200 שקל בחודש, 149 למכשיר 50 לשרות)

ניסית כבר שיחות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעלתי את זה וממש התרשמתי, רק שאין לי מישהו שיש לו עוד פלאפון שאני יכול לדבר איתו עם המצלמה..

אהבתי את האפשרות של השינוי מצלמות באמצע השיחה (יש אחת פנימית ואחת חיצונים, כאילו אחת שאם הפלאפון מול הפנים שלך היא מצלמת אותך ואחת יעני מאחוריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר די גרוע..הוא ענקי, בלטה וגם לא מגיע עם פתוחה...

חוץ מזה, בחול הוא עולה 600-700 דולר..סלקום מרוויחים עליו יותר מ50%, לא שווה כרגע..

מכשיר דור שלישי שנראה הרבה יותר טוב הוא הסמסונג 740G שהולך לצאת בפלאפון שהוא באמת מכשיר פצצה, עד שעתיים הקלטות וידיאו, צג 26200 צבעים (לעומת 65K באריקסון) TFT, כל הטכנולוגית, שני ספיקרים סטריאופונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחלה מכשיר, בכללי כל ה- Ericsson החדשים מצויינים.

יש לי את ה-T630 ואני מרוצה ממנו מאוד.

לגבי מה שאמרת על הגודל של הפלאפון, הוא באמת נראה קצת גדול אבל התכונות שלו מפצות על הגודל. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...