התייעצות לגבי רעיון למוד (LCD במקלדת) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי רעיון למוד (LCD במקלדת)

JaguArrrr

Recommended Posts

מאחר ויש לי מארז עם דלת ורוב הזמן הדלת סגורה נראה לי מיותר לשים שם LCD.

מה שכן, יהיה מגניב לשים LCD במקלדת (Microsoft Keyboard) ליד כפתורי ה"אינטרנט" או אפילו במקום חלק מהם מאחר והשתמשתי בהם אולי פעם אחת.

מדדתי והוא נכנס יפה בין הלדים לכפתורים (אפשרות נוספת היא במקום הלדים ולהוסיף את מצב ה"נעילות" למסך).

השאלות הן אלו:

1. בדקתי עם רב-מודד וראיתי שמגיע למדקלדת מתח של 4.8 וולט מהמחשב האם אוכל לחבר אליו את ה LCD ? גם עם תאורה אחורית ? לפי היצרן המסך צורך 1.2mA .

2. איך כדאי לחתוך את הפלסטיק?

לגבי הכבל נתונים של ה LCD לדעתי אני פשוט אקדח במקלדת ואעביר דרכה.

הצעות ורעיונות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה יכול להיות ממש ממש אחלה של רעיון אבל השאלה היא ............האם אתה בטוח שאתה צריך LCD במקלדת ?.

לא עדיף לבנות לזה טאמינל נפרד או משהו כזה ?.

בעיקרון זה ממש ממש לא מסובך לעשות את זה עם יש לך מספיק מקום להכל ולהעביר את הכבל זה גם שטויות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שמדובר ב PS/2 ולא .

ובקשר לשאלה, חשבתי לקנות את זה שמוצע באריהב WH1602D אשמח לקבל המלצות בנושא הזה. (מה שחשוב לי בעיקר זה שיהיה תיעוד טוב כי כחלק מהפרויקט אני רוצה לכתוב לו את התוכנה בעצמי במידה ש lcdproc לא יכיר אותו (לינוקס) )

אני לא צריך את זה דווקא במקלדת אבל זה רעיון נחמד וזאת מקלדת דיי ישנה ככה שאני לא פוחד אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מעולה.. כמו שאמרו קח LCD 2X16, לדעתי אם אתה לא צריך את הכפתורים שלמעלה באמצע אז תשים אותו שם (זאת המקלדת הלבנה עם הכפתורים האפורים הקטנים נכון? כי יש גם את החדשה כמו שלי שזה עם כפתורי Volume). עדיף להשאיר את הלדים של המקלדת כמו הם..

אם אני יצליח למצוא שרטוט Sketchup של המקלדת (שוב פעם תפרט יותר טוב איזה מקלדת זאת ואת הדגם המדויק) יכול מאוד להיות שאני יעשה לך שרטוט של איך זה יראה אחרי המוד.

בהצלחה, תומך ברעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...