בעיות עם ה TV-OUT *(העלתי תמונה של המצב)* - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם ה TV-OUT *(העלתי תמונה של המצב)*

e-d-a

Recommended Posts

שלום כולם

התקנתי את הדריבר החדש ואכן יש שיפור במשחקים בקצב פריימים בקשר לאיכות תמונה אני לא בטוח אבל האיכות בטוח שלא ירדה, מהבחינה של ביצועים ATI לא איכזבו ובאמת שיפרו.

אבל שאני מחבר את הכרטיס מסך לטלוויזיה בשביל לראות סרט (מה שאני עושה מאז שהיה לי 9500 ועד ה9800) יש קפיצות בלתי פוסקות של התמונה בגוונים אפורים ושחורים, נסיתי לשחק עם האזורים של הכרטיס והטלוויזיה (pal\b\d\h וכו ו-ntsc) ועדיין הקפיצות.

אז מי שיודע איך לסדר את זה או שיש לו את הדריבר ויכול לבדוק עם גם אצלו זה קורה, זה יעזור מאוד.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו עוד עצות? כי אני כבר משתגע ואני משתמש בדרך כלל באפשרות של ה TV-OUT הרבה, דרך אגב עם ה4.7 התמונה בטלוויזיה הייתה גם בעייתית אבל אחרי ששיחקתי עם האזורים אז שמתי על ntsc זה הסתדר וגם אז הייתה בעיה מעצבנת ביותר עם הצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם משתמש בדיוק באותו תוכנות.

וכנראה שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך כי התכוונתי שכל התמונה הצבעים שלה היו זעוותיים ולא רק בסרט, ומן הסתם שאם כל המסך בחרא איכות אז ככה גם יהיה הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני משתגע חזרתי ל4.6 ועדיין גוונים של שחור\אפור מרקדים במהירות למעלה למטה במסך!

וניסיתי גם על אחרת וגם ככה שהבעיה לא מהTV שלי.

עריכה: אחרי פירמוט עדיין יש את הבעיה, לדעתי זה בעיית תוכנה כל שהיא כי לא הגיוני שהיציאת TV-OUT סתם ככה נדפקת.

בכל מקרה כל הצעה אנשים זרקו אני יעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אני אומר הבעיה לא בתוכנה עצמה אני בכלל לא רוצה נורמלית על המסך אני רק רואה גוונים של שחור\אפור קופצים על המסך, הלוואי והבעיה הייתה רק בתוכנה של הסרטים.

לא הולך גם אחרי החלפת כבל.

פירמטתי עכשיו עוד פעם שמתי חזרה sp1 ועדיין לא עובד (אמרתי אולי הבעיה היא מהsp2 אבל עכשיו אני רואה שלא ואני גם רואה שהsp2 הרבה יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי העצות הראשונות הנורמליות שהוצעו (בלי להעליב אף אחד) איפה הייתם קודם?!

שיחקתי עם הפליקר הזה לא עזר, כבל החלפתי לא עזר, קונקטור החלפתי לא עזר (זה הדבר הזה שצד אחד יש יציאה s-video וצד שני בננה צהובה נכון?).

עדכון של ביוס מבטל אחריות? איפה אני משיג ביוס חדש ואיך אני מעדכן?

וגם אני חושב עם זה עבד עד עכשיו אז איך פתאום הפסיק ועדכון של ביוס יעזור? (למרות שנשמע לי הגיוני שיכול לעזור פשוט אני רוצה להבין למה)

דרך אגב יש לי 9800np ג'יגה קיוב, וחזרתי לsp2 באמת הבדלים של שמיים וארץ (ושאני אומר חזרתי אז התכוונתי שפירמטתי שמתי sp1 בשביל לשלול שמהsp2 הבעיה ראיתי שעדיין ממשיך ניסיתי כמה אופציות ודריברים לא הלך חזרתי לsp2 שבאמת מומלץ).

אה ואיפה שבוחרים בתצוגות את האפשרויות בין שתי המסכים (מסך\טלוויזיה) אז יש שם את האפשרות של להדליק\להפעיל דרך המחשב, את הטלוויזיה בלי שהיא מחוברת בכלל למחשב, מה שלא היה אפשרי עד עכשיו ואני לא יודע למה זה ככה. (אם לא הבנתם אני יעלה תמונה אבל רק מחר כ*ס א*ק נשרף לי על החרא הזה שבת שלמה ועוד כמה ימים לפני, אבל זה לא כזה מסובך אז אתם תבינו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר. זה נראה כאילו משהו אחר גורם לזה. אולי החיבור לא טוב ? אולי יש משהו שעושה הפרעות אלקטרומגנטיות ??

אני לא ממש מבין עדיין ב ATI רק אתמול קיבלתי 9800PRO והוא עובד מצויין. אז סורי אם התשובות שלי לא משהו ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...