בעית ביצועים עם רדאון 9700 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית ביצועים עם רדאון 9700

Ninja

Recommended Posts

אהלן חברים,תראו..רציתי לשתף אותכם בבעייה שמשגעת לי את השכל עם הכרטיס מסך שלי.

קודם כל פרטים על המערכת :

AMD 2600 Barton Mobile 2600 @3400

Abit NF7 SL V2

Geil 512 3200 400MHZ

HEC 475W

Ati 9700np 128DDR

ולבעייה :

תראו,עד לפני שבועיים היה לי כרטיס מסוג רדאון 9600 פרו 128 מגה של חברת ג'יגה בייט,הכל היה סבבה עד שהיה לי להביא 9700 במחיר מציאה והחלטתי להחליף אחריי התיעצויות רבות עם אנשים שאמרו שה - 9700 הרבה הרבה יותר חזק מהכרטיס הנוכחי שלי.

סבבה...החלטתי להקשיב והחלפתי,נחרדתי לגלות שזאת הייתה הטעות הכי גדולה שעשיתי במחשבים עד היום. פתאום משחקים שרצו לי מהר עם ה - 9600 עובדים לי עם עצירות עם ה - 9700 בדיוק באותם הגדרות שרצו חלק על ה - 9600. בעיות חימום שיש ל - 9700 בלי סוף שלא נתקלתי בדברים כאלו לעולם עם ה - 9600..אבל מה שהכי מפליא אותי זה ציונים בבנצ'מארקים.

ציונים ב - 3dmark01 עם ה - 9600 :

13k

ציונים ב - 3dmark01 עם ה - 9700:

17k

ציונים באקוואה מארק עם ה - 9600 :

27k

9700:

38k

אלו הבדלים משמעותיים לא?

אז איךך לעזאזל משחקים עובדים לי עם ה - 9700 לאט ועם עצירות? זה משגע אותיי אף אחד לא הצליח לפתור לי את הבעייה הזאת.

אגב,לפני שהתקנתי את ה - 9700 הסרתי את הדרייברים הקודמים,התקנתי חדשים.

ניסיתי כבר כל דרייבר אפשרי החל מכל גירסאות הקטליסט למינהן ובכל גירסאות האומגה..לא נפתרה הבעייה..

אני עובד עם DX9C סתם שתדעו אוליי זה יעזור לכם לעזור לי =\\

בבקשה אנשים אני מתחנןןןן תעזרו לי! תודה רבה רבה לעוזרים או לפחות לאלו שינסו לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הצעות ושאלות:

ניסית להתקין את הדרייבר של החברה של הכרטיס (יש חברות שרגישות לזה, למשל MSI)?

בדקת שהכרטיס מחובר כמו שצריך, אולי הבעיה היא אפילו בסלוט (אולי כשהוצאת את הכרטיס הקודם הוא נפגע :-\

ויכול להיות שהכרטיס פשוט פגום :( (אולי הוא נמכר במחיר מציאה בגלל זה)

ד"א, של איזו חברה הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס של POWER COLOR

ולא נראה לי שהבעייה נובעת מהסלוט...כי הכרטיס לא סתום ולא כלום הוא עובד תקין לגמריי.

ומה כבר יכול להיות דפוק בכרטיס.הוא עובד,מציג,לא עושה טישוטשים,לא מפסיק לעבוד...לא שום בעייה חוץ מזאת של האיטיות.

ועובדה שבבנצ'ים הוא מוציא תוצאות דיי נכבדות,השאלה היא למה במשחקים הוא לא נותן את היכולות האלו =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר בכלל שאני ב - OC?

ורגע...מה יעזור לי להפעיל משחקים של DX8 זה כל המשחקים הישנים...מה אני לא יכול לשחק במשחקים חדשים?

אני צריך להתקים DX8 ואז הכל ייעבוד חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק קודם שהבעיה לא בכרטיס עצמו, אלא בהתאמה שלו למערכת.

תנסה באמת את הבדיקה עם הדירקט איקס. בנוסף כדאי לך להתיעץ עם אנשים שיש להם 9700, תשאל אותם לגבי הדריברים, ודירקט איקס.

אם כל זה לא יעבוד, יש מצב שדפקו אותך עם כרטיס פגום >:( :-\ (בתנאי שאין לך בעיות עם הווינדוס)

שיהיה בהצלחה בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות הם במשחקים NFS-U

NFS - HP2

DOOM III

בעיקר.

אני משתמש בביוס מעודכן...בלי OC לכרטיס..הוא לא יכול לסחוב אפילו OC כי הוא מתחמם מדיי

ואין לי שום בעיות איתו בווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותו הכרטיס כמו שלך והתוצאות שלי נמוכות משלך בהרבה ואין לי שום בעיות במשחקים שציינת, חוץ מאולי פה ושם קירטועים בדום 3 אני משחק עלHigh אם רזולוציה 1024X786.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...