זיכרון וירטואלי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרון וירטואלי

Gohan

Recommended Posts

לפני משהו כמו 2 חודשים קניתי עוד 256 ומישהו אמר לי איך לבטל את הזיכרון הוירטואלי אבל היום שרציתי לעשות את זה חיפשתי בפורומים ולא מצאתי איך ... מישהו יכול לעזור לי איך לבטל את הזיכרון הוירטואלי

???

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה לא נראה לי שזה אמור לעזור כקגע

המחשב פונה לזיכרון הוירטואלי רק כשנגמר לו הזיכרון ובמקרה שלך לא נראה לי שבכלל יגמר לו כל כך

אז הוא לא פונה לזיכרון!!!!

על תסמכו עלי זה מה שאני חושב :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל יש הרבה שיפור בעבודה בלי וירטואלי.

אני לא יודע למה אתה מצפה אבל השיפור מורגש בכמה תחומים ובעיקר כשיפור שחוסך ממך גישה מיותרת לדיסק במקרים רבים.

אני עם 448MB וביטלתי את הזיכרון הוירטואלי והיתרון נראה ברור לעין כשאתה חוזר לתוכנה שנמצאת ברקע ולא השתמשת בה הרבה זמן (לדוגמה איסקיו) בלי וירטואלי זה נעשה ממש מהר אבל אם הזיכרון הוירטואלי מופעל אז הגישה לדיסק כדי לקרוא את המידע לוקחת כמה שניות לפעמים. כמו כן אם אתה עובד עם ריבוי משתמשים בXP אתה יכול לעבור בין משתמש למשתמש כששניהם פעילים בו זמנית ואז המעבר הוא מהיר כי לא צריך לקרוא מחדש את הזכרון.

בעיקרון השיפור קיים אבל גם חסרונות יש למי שמשתמש בתוכנות כמו פוטושופ שדורשות הרבה אז בלי וירטואלי יהיה לך מחסור ולא תוכל להפעיל אותם. וזה נכון גם לגבי משחקים שדורשים הרבה זיכרון ובלי זיכרון ויקטואלי יגמר לך המקום בזיכרון וחבל.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ישנו שיפור קל מתי שמבטלים את הזיכרון הוירטואלי. אבל כדי להגיע לתוצאה שלך בני לא דרוש ביטול הזיכרון אלא להגדיר בPreforment שיש עדיפות לתוכניות שרצות ברקע ואז הוא לא מעלה את המידע שלהם מהזכרון הפנימי לHD.

אני אישית הייתי ממליץ לבטל רק מ512MB ומעלה.

אלא אם כן אתה רק גולש ולא משחק.

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כדי להגיע לתוצאה שלך בני לא דרוש ביטול הזיכרון אלא להגדיר בPreforment שיש עדיפות לתוכניות שרצות ברקע ואז הוא לא מעלה את המידע שלהם מהזכרון הפנימי לHD.

לא מדוייק :nono:

העדיפות שעליה אתה מדבר היא לגבי זמן העיבוד שהמערכת תיתן לישומים זמינים לעומת ישומים שעובדים ברקע (כמו הSERVICES)

ולא מדובר פה על חלוקת הזיכרון.

מלבד זה ישנה אפשרות לאפשר למערכת להעדיף את ניצול הזכרון בין הישומים הזמינים לבין הזיכרון מטמון של המערכת.

(מצורפת תמונה ..)

אני אישית הייתי ממליץ לבטל רק מ512MB ומעלה.

אלא אם כן אתה רק גולש ולא משחק.

מסכים איתך, זה ההמלצה הנכונה ולכן היא רלונטית לגבי כי אני רק גולש ולא משחק.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...