צריך המלצה על צורב דיוידי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על צורב דיוידי

dbx22

Recommended Posts

שלום!

הגיע הזמן שאני יקנה צורב דיוידי.

חשבתי על ההבאים.

השיקולים שלי הם כאלה: שיתן תמורה טובה למחיר, שיהיה אמין, ושיקרא מדיות זולות ויכתוב עליהם בלי בעיה.

אם הצורבים שרשמתי לא טובים אז תגידו איזה יותר טובים.

הזה:

1. PIONEER 1O7 DVD±R x8

2. 4082B DVD±R x8

3. NEC 2510A DVD±R Double Layer

4. DVD±R DWU18A

אה ועוד שאלה: איזה דיסקים כדאי לקנות? הפלוס או המינוס? שמתי לב שהפלוס יקר יותר, למה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים וכסף קי את הnec 2510

אבל אם אתה רוצה לחרוג מהרשימה ויש לך יותר כסף אז יש כבר כמה צורבי 16X בשוק עם תמיכה של 4X בDL :)

אגב תסוני האחרון אני לא מכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת איכות הצריבה ה NEC 2510 הוא הטוב מבין הצורבים שנתת ובנוסף נותן תמיכה ל DL. הבעיה היחידה שלו זה בעיות קריאה עם דיסקים קצת שרוטים או לא נקיים. אם יש לך עוד קורא אז זה פתרון מצויין.

הסוני והפיוניר יקרים מדי ואיכות הצריבה של הסוני לא מדהימה.

ל 4082B יש DVDRAM שאין לאחרים אבל אין לו DL.

ה 4120B שלא רשמת טוב מכולם וניתן להשיגו בהרבה מקומות. הוא לא יעבוד עם כל מדיה זולה אבל יש מדיות זולות שיעבדו איתו. גם ה NEC לא יעבוד עם כל מדיה זולה.

על איזה מדיה אתה מתכנן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיות גרועות ולא אמינות במיוחד.

תשתמש בהם רק אם זה לסתם משהו נסיוני אבל אם זה למשהו חשוב או בכלליות עדיף משהו יותר טוב.

קרא את הסטיקי בראש הפורום, תלמד מזה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

ועוד שאלה יש לי.

באתר בקייאספי רשום שהפיוניר ואחרים הם באים כ-KIT ולא BOX.

מה זה אומר? שהם לא באריזה או קופסא?

ולמה הNEC יותר טוב מהPIONEER והPIONEER עדיין יותר יקר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

ועוד שאלה יש לי.

תודה!

הפיוניר לא הניב תוצאות משהו אבל הכל ניתן לשינוי עם הfirmware ההבאים שיבואו תחשוב שה16 זה די חדש ואין עדיין מדיות כאלו בכלל.

ולגבי הNEC הם תמיד זולים ותחרותיים יותר

ולפי מה שאני הבנתי מפיוניר שהKIT יותר טוב והכונן בא מהודר מאוד עם כל מיני שיטים בצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את המדיות מקייאספי הזולות אבל שכחתי איך הן נקראות... אתה יודע למה אני מתכוון...

אני לא הייתי לוקח אותן. מדיות גרועות. ה -R זה בעצם X2 עם WRITE STRATEGY X4 וה +R זה ממש באסה. יש באותו מחיר מדיות יותר טובות ויש בקצת יותר מדיות הרבה יותר טובות.

תודה!

שוב מ KSP קח את ה 4120B הוא יותר טוב מכל האופציות שהעלית.

אני חושב שמה שרייזור אמר לגבי ה KIT נכון. אני קיבלתי את ה LG4082B בקיט - אצלי זה אמר באלק+ תכנת צריבה מאפנה ל CD בלבד.

למה ה NEC יותר טוב ופיוניר עולה יותר? מאותה סיבה שה כמעט משתווה לפלקסטור ועולה חצי. מדיניות, שם, יבואן, יעילות בייצור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה על העזרה אבל לא יודע למה אבל עדיין בא לי יותר על הפיוניר...

ויש לי שאלה על הנק: האם הוא מגיע כבר כתומך בדאבל לייר? או שצריך לעשות לו את העדכון הזה FIRMWIRE או איך שאתם לא קוראים לזה...?

אה והאם נגני הדיוידי של היום יתמכו בכלל בדאבל לייר?(אני מתכוון לאלה שבסלון ולא שבמחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר. הם צורבים טובים מאוד. אבל ה 107 לא צורב DUAL LAYER. ה NEC 2510 כן תומך.

יש את ה 108 ב 700 שקל. אולי תשקול אותו?

נגן בסלון. האם תומך ב +R? גם אם לא אפשר לעשות ביטסטינג ולהגדיל תאימות. תן את השם שלו ואפשר לנסות לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...