האם כדאי לי לקנות עוד 512 זיכרון? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי לקנות עוד 512 זיכרון?

STRENGTH

Recommended Posts

תפרט על המחשב שלך אבל בתכל'ס זה אמור לשפר לך את הביצועים אבל לבל נשכח שגם הכרטיס מסך והמעבד עושים את העבודה במשחקים

אני חושב שאנחנו עומדים לעבור תקופה במחשבים הן בתלת מימד והן מבחינת מערכות ההפעלה אז כדאי להוסיף 512

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד שזה לא מפריע לך חבל לקנות. כלומר, בשביל FPS אל תקנה. אם זה מפריע לך (למשל תקיעות, תזוזות איטיות...) אז הכי פשוט שתבדוק, תלווה 2X256 מחבר ותריץ.

ויש לך אחלה מעבד וכרטיס סבבה. לא הייתי מוכר אותו בשביל לקנות 9800פרו. גם פה, כשתרגיש שזה מתחיל לבאס אותך אז תחליף. המחירים יורדים והביצועים עולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה אם אתה כמו שאמרת משחק בכל משחק שיוצא אז תקנה עוד סטיק של 512 מגה בייט ראם זה יעזור לך במשחקים היותר חדשים כי כיום אף משחק לא דורש מעבר ל512 מגה בייט למעט דום 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 512 מגה בהחלט יכולים לעזור לך במשחקים שדורשים כמיות גדולות של , למשל משחקי FPS יותר חדשים, משחקי MMORPG, סימולטורים וכו'.

כמובן שהוספת גם תתרום לעבודה במערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איזה משחק היום לא עובד ב 512 זיכרון? אם כל משחק טס על המחשב שלך אז למה להחליף עכשיו?

ולמי שאמר שהכרטיס מסך הבא בתור אז אני חושב שאנשים פה קצת מגזימים בגלל שיש כבר כל כך הרבה ברמה גבוהה.

דום 3 רץ ב רדאון 9600 XT בסדר גמור ויקח עוד די הרבה זמן עד שיצא משחק שהגראפיקה שלו יותר יפה מדום 3 כי עוד לא שמענו על משחק כזה

ואפילו אחרי שנשמע יקח מלא זמן עד שיפתחו אותו. תראו כמה זמן לקח לעבוד על דום 3 והאלף לייף 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת לא בהכרח יביא FPS יותר גבוהה מה שיביא FPS יותר גבוהה זה שעובד בבאס יותר גבוהה ו/או בתיזמונים יותר נמוכים...

הזיכרון יעזור לך יותר בתפעול של הווינדוס ויעלה יותר מהר דברים... בקשר למישחקים במידה ויש לך בעיה של עצירות לא קבועות במשחק ( שהמחשב עוצר לרגע והמנורה של ההארדיסק פועלת ואחרי כמה שניות מסתדר ) בזה הזיכרון יעזור הרבה !! אבל עוד פעם ב FPS הוא ישפיע ממש מאט ואוליי בכלל לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...