להירדם בלילה - עוד הצעות בבקשה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להירדם בלילה - עוד הצעות בבקשה

orenc17

Recommended Posts

קח כוס של בירה , שים בה פחית בירה קרה , ועוד כוסית וודקה . אז תשב מול המחשב , תראה ערוץ 33 כשהח"כים רבים , ואז תעביר לנאשיונל ג'יאוגרפיק , אלא אם יש סרט על דברים שמוצאים בים . תעשה ביד , תוריד 5-6 ראשים , תרוץ ברחוב ותהרוס דברים , ואחרי זה תעשה מקלחת קרה . אחרי זה , שתה חלב עם קצת דבש , תשכב קצת במיטה , תחשוב מחשבות טובות , ותקרא אחד מהרומנים שאמא שלך קוראת . אם זה לא עוזר , תנסה לעשות סקס , ואם אתה לא מרגיש עייף תעבור לנשים ( :E ) .

אם זה לא עוזר , דריה מחכה בפינה עם הנבוט . רק תתקשר .

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי רק כדורים עוזרים לשינה..למרות שלא ניסיתי

כל התרופות סבתא כגון חלב דבש וכל השטויות מחשבות כל זה שום דבר לא עוזר

בגלל זה אני נאבק עם עצמי ולוקח לי בממוצע שעה וחצי להרדם ובמקרים מסוימים גם 3 או 4 שעות

בללעכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח כוס של בירה , שים בה פחית בירה קרה , ועוד כוסית וודקה . אז תשב מול המחשב , תראה ערוץ 33 כשהח"כים רבים , ואז תעביר לנאשיונל ג'יאוגרפיק , אלא אם יש סרט על דברים שמוצאים בים . תעשה ביד , תוריד 5-6 ראשים , תרוץ ברחוב ותהרוס דברים , ואחרי זה תעשה מקלחת קרה . אחרי זה , שתה חלב עם קצת דבש , תשכב קצת במיטה , תחשוב מחשבות טובות , ותקרא אחד מהרומנים שאמא שלך קוראת . אם זה לא עוזר , תנסה לעשות סקס , ואם אתה לא מרגיש עייף תעבור לנשים ( :E ) .

LOL....

מצד אחד, זה אמור להפיל אותו ככה שישן 4 ימים רצוף.

מצד שני, משהו אומר לי שלא.... :P

ת'רד איכותי :lol:

דווקא לא, אבל מצחיק בכל מקרה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Canibal, הרגת אותי עכשיו.. סיכום נאות בהחלט של כל התר'ד הזה  ;D

עכשיו ברצינות, גם אני בהחלט נתקלתי בתופעה.. פתרתי אותה בצורה פשוטה ואלגנטית.. לשים על האוזניים, ולשמוע QUEEN עד שהעיניים יעצמו מעצמם  :P

החופש דווקא לא נתקלתי בזה יותר מידי, אולי בגלל שאני נוטה לטייל על הכלבה בסביבות ה3 וחצי, הכי שווה בחוץ, אין נפש חייה.. פשוט לשחרר אותה וללכת עד שימאס.. ולקוות מכל הלב שאף אחד לא יחשוב שאתה מחבל ;D

Mickel116

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חרם על הכלבה?

היא רוצה לישון עזוב אותה בשקט !

אחר כך בצוהורים הוא מכריח אותה לשחק איתך בחוץ עם הכדור והיא מתה מעיפות ;)

ד"א הילד בן 15 תראו לאן גררתם אותו מסכן סקס, אלכוהול, סמים, דריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורפיום זה ה-דבר, נתנו לי את זה אחרי הניתוח...איי איי רציתי לעשות עוד אחד כדי לקבל עוד !!

בכל מקרה בקשר לכדורי שינה...צריך להיזהר, הם ממכרים מאוד! אפשר להשתמש בהם באופן חד פעמי

כיאלו כדי להסדיר את השעות שינה אבל צריך להיזהר לא להתרגל לישון רק איתם!

או כמו שאני תמיד אומר, תאכלו תשתו תעשנו את הכל, רק לא יותר מידי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדורי שינה זה גם נחמד לא משפיע עלי אבל דיי מסטל :P

דרך אגב אחרי שעשו לי שניי חיתוכים דיי גדולים בבטן ובבטן התחתונה :-X

התעוררתי אחרי הניתוח בחדר הזה אתם יודעים שמסדרון אחרי הניתוחים זה כמו בסרטים כולך מסטול ורואה אורות לבנים אמרתי למנתח או רופא לא יודע מה הוא היה שאלתי אותו אין לי מושג למה באנגלית אם אני חי,הוא אומר כן באתי לקום והתמוטטתי סמי שינה זה הדבר הבא! :lol:

אבל אחרי שהגיע הזמן לנסוע הבית היתי צריך לקום מהמידה פתאום קלטתי שאני כאילו נקרע מבפנים לא נתנו לי קצת מופריום לבית :(

חשבתי שיתנו לי איזה חבילה או שתיים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

היסטרי לגמרי, אני בוכה עכשיו מרוב צחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...