דריברים ל HERCULES FDX 8500LE - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דריברים ל HERCULES FDX 8500LE

אורח RnGKay

Recommended Posts

היום קיבלתי את הכרטיס HERCULES FDX 8500LE ! :D :D

משום מה ב 3DMARKS2001 קיבלתי תוצאה עלובה של 6000 ומשהו! מישהו יודע אולי למה?

יש לי P3 1GHZ 256 SDRAM.

מישהו יודע אולי איפה אני יכול להוריד דרברים מעודכנים לכרטיס HERCULES FDX 8500LE ?

אל תפנו אותי לאתר הבית כי שם הם לא עובדים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שהגיעו עם הכרטיס - 7.65

וזה כן עלוב! חבר שלי קיבל 8000 ומשהו עם GF4 MX440! אגב הוא על P4 1.5 128 RDRAM ואני חושב שהמעבד הוא לא מה שקובע כאן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שהגיעו עם הכרטיס - 7.65

וזה כן עלוב! חבר שלי קיבל 8000 ומשהו עם GF4 MX440! אגב הוא על P4 1.5 128 RDRAM ואני חושב שהמעבד הוא לא מה שקובע כאן!

זה לא עלוב בכלל.

גם לי יש את הכרטיס, וקיבלתי 7350 (בערך). יש לי T-Bird1400 עם 256MB DDR .מומלץ לבדוק עם כמה דרייברים שונים, ולנסות להריץ את המשחקים שלך בכל סט של דרייברים. בעיקרון, ישנם כרגע בשוק מספר גרסאות דרייברים (6043,6052,6058,6071). ה 6071 הודלפו לרשת רק אתמול - כך שהם חדשים. מאד מומלץ לנסות את כולם (לפני כל התקנה לודא הסרה מלאה של הקודמים + אתחול) על מנת למצוא את אלו שיתאימו לך - כבר קראתי על הרבה אנשים שאצל כל אחד סט אחר עבד טוב. אני אישית עם ה 6043 (הכי מוצלח על המערכת שלי) והיום אני אנסה גם את ה 6071.

נסה את האתר Rage3d על מנת להתעדכן בכל הפרטים והדרייברים.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצלחתם להתקין דריברים של ATI אז יש לי בעיה כי כל דריבר שאני לא אנסה הוא אומר שאין לי חומרה מתאימה! >:(

מישהו יודע אולי למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצלחתם להתקין דריברים של ATI אז יש לי בעיה כי כל דריבר שאני לא אנסה הוא אומר שאין לי חומרה מתאימה! >:(

מישהו יודע אולי למה?

אתה צריך Reference Drivers , מאחר ולפי ATI, הכרטיס שלך הוא לא ATI מקורי, אלא Powered by ATi. הנה כמה לינקים אולי שימושיים :

ATI Reference drivers 7.68 (6043)

Leaked ATI reference drivers 6071

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון ל 2800 נקודות ב פיסימרקס

ומזה הוא כל כך מרוצה ? :)

שיהיה בריא.

לי בכל זאת טוב עם ה 7300 נקודות שלי.

בכל מקרה - נשמח לקבל עדכונים לגבי הדרייברים ! עבד לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...