קעקועים, מה דעתכם בעניין? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קעקועים, מה דעתכם בעניין?

waizman

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא קעקוע למרות שזה דבר מושך לא משהו לדעתי

כאילו זה נחמד והכל

אבל לא יודע,זה לא משהו שאני מת עליו

חוץ מזה שהאמת אני מכיר ממש ממש קצת בנות עם קעקוע

(2 בדיוק) [לפחות כאלה שאני יודע שיש להן קעקוע]

כנראה שלא הולך חזק הקטע הזה בירושלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עגיל בפופיק לבנים?... אולי אם הם חטובים וחלקים. היה לנו פריק אחד וכולם היו יושבים במחששה (פריקים וצפונים ביחד) והצגנו לראווה את הפירסינגים שלנו והוא שתק. בסוף הוא נזכר שיש לו עגיל בפופיק. הוא מרים את החולצה וחושף בטן שעירה כמו שדא קוצים. אנחנו מנסים לראות מה לעזזל, על איזה עגיל הוא מדבר, ואז פתאום יצאה השמש מבעד לעננים ויכולנו לראות משהו מנצנץ באור מתכתי בין השיערות. זה היה העגיל בפופיק שלו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה דוחה זה...

פשוט מגעיל עגילים לבנים במקומות כאלה

עגילים לבנות בפיטמה זה דווקא לא משהו לדעתי

אני מכיר מישהי שיש לה,ולא אהבתי...

ומסטר נרגילה,

איפה אתה לומד בי-ם?

(אולי אנחנו מכירים O_o?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עגיל בצד של האף וקטן זה יפה, לחברה שלי היה כזה וגם לאחותי יש, לחברה שלי היה גם בפופיק וזה יפה, חוץ מזה שהיא רק עשתה אותו וחודש הייתי צריך להזהר לה על הבטן היפה שלא הייתי יכול להוריד ממנה את היד, היה לה גם עגיל בפטמה עד שכל הזמן הורדתי לה אותו ואמרתי לה שזה הורס את כל היופי שבציצים שלה, וזה גם לא נעים שמעבירים שם את הלשון ;)

זהו חוץ מזה, אני אומר שיש אנשים שזה מתאים להם עגילים בכל מיני מקומות אבל לא תמיד, אבל את זה תמיד אפשר לשנות אם לא אוהבים וקעקוע לא, אז לא כדאי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עגיל בצד של האף וקטן זה יפה, לחברה שלי היה כזה וגם לאחותי יש, לחברה שלי היה גם בפופיק וזה יפה, חוץ מזה שהיא רק עשתה אותו וחודש הייתי צריך להזהר לה על הבטן היפה שלא הייתי יכול להוריד ממנה את היד, היה לה גם עגיל בפטמה עד שכל הזמן הורדתי לה אותו ואמרתי לה שזה הורס את כל היופי שבציצים שלה, וזה גם לא נעים שמעבירים שם את הלשון ;)

זהו חוץ מזה, אני אומר שיש אנשים שזה מתאים להם עגילים בכל מיני מקומות אבל לא תמיד, אבל את זה תמיד אפשר לשנות אם לא אוהבים וקעקוע לא, אז לא כדאי לך.

OMFG גרמת לי לקנא קשות :o :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומסטר נרגילה,

איפה אתה לומד בי-ם?

(אולי אנחנו מכירים O_o?)

סיימתי ללמוד, אבל למדתי בסליגסברג (מחזור נ"ח, החוליגנים שעשו בעיות והופיעו בכל העיתונים... ;D)

U?

עגיל בפטמה זה גבולי, תלוי מאוד למי ואיזה עגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית פחות בקטע של עגילים וקעקועים אני במיוחד לא אוהב הרבה עגילים שתי עגילים באוזן אצל בת נראים לי מספיק בהחלט לא צריך עוד בקשר לקעקוע אם כבר אז אחד קטן שלא מושך צומת לב רבה מי שרוצה לעשות קעקוע כדי שיסתכלו עליו בעיני הוא טיפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...