קניתי 50 דיסקים מאופיס דיפו - הם דפוקים אחד אחד.. מישהו מכיר את התופעה ? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 50 דיסקים מאופיס דיפו - הם דפוקים אחד אחד.. מישהו מכיר את התופעה ?

ניצחון

Recommended Posts

קראתי את רוב הטופיקים בהקשר למדיות לצריבה בפורום הזה כולל זה של הבחורה שהגיע לאורך של 9 עמודים :o

הדיעות לגבי DCD חלוקות ביותר. אני זוכר שהם יצאו עם פרסום בשנת 99 ככה. אם אני לא טועה. מאז לא השתמשתי בהם כמעט בכלל.

חברים השתמשו והתרשמו לטובה. יש לי חבר שמשתמש רק בדסקים שלהם וקונה מהם כל פעם חבילה של 1000.

אני יודע ש-TDK ו-MAXELL קבלו רק ביקורות טובות למרות שהם לא ממש זולות.

לגבי DCD אני כבר ממש לא יודע מה להגיד, אני יודע שאני לא יכול להרשות לתקרית דיפו/GPT לחזור על עצמה. אבד לי מידע שאני לא ממש יודע איך אני יחזיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדיסקים של דיפו זולים

ובגלל זה אני משתמש בהם כמו זבל

הם לא עושים הרבה בעיות

חוץ מזה שלפעמים הם נקראים לאט

ואם זה לא עובד הדיסקים

משמע הם דפוקים, למרות שזה לא הגיוני שכולם דפוקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שה100 ש"ח לדיסקים יעזרו.. ::)

אני מצטער שאני נזכר רק עכשיו אבל אני חייב להגיב:

100 שקל שלי, עוד 100 שקל שלך, עוד 100 שקל שלו, שלהם ושלה...

כפול כמות הפעמים שאנחנו קונים זה כבר סכום כסף אחי!

ואישית אני משתמש ב YAMAHA F1 והוא עוד לא דפק לי שום דיסק... איכותי או לא.

ירוק זהוב כסוף כחול צהוב אדום ירוק מעורב... (הבנתם את הרעיון)

אני לא חושב שזה רק הדיסק... אין ספק שזה גם הצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור

כנראה שהידע שלך בעסק שואף לאפס. הנה ההסבר למה זה כן חשוב מיהו היצרן. הצורב שלי יש הוא הימהה CRW2100S - הדגם הזה נחשב לדגם המוביל והטוב ביותר שהיה להם עד כה (הדגם שהגיח אחריו היה על הפנים ולא אני אמרתי את זה. תקרא את הניתוחים שעשו לו באתרים שונים) אני לא יודע לגבי הצורב שיש לך כי הוא ממש חדש אבל עושה רושם שכולם מתלהבים ממנו.

בכל מקרה, הצורב שלי צרב עד היום על כל דיסק שמישהו נתן לי. ולא משנה מי ייצר אותו. אחוז הדסקים שהוא דופק באמת שואף למספר חד זוגי של אחוזים. אתה צריך להבין שהדסקים משחקים תפקיד חשוב מאוד. איכות הייצור והחומר שממנו העשויה המדיה יעיד אם הדיסק שלך ישרוד את החודשים הבאים ותוכל לקרוא ממנו בעתיד. אני יודע שיש לי פה דסקים של שצרבתי עליהם דאטה. היום, אחרי כמעט שנה אם לא יותר חלק מהם כונן הדסקים לא קורא וחלק מהם הוא כן. הצורב קורא את כולם. אבל אי אפשר להעתיק מהם כל קובץ. ישנם קבצים שהוא נותן הודעה שגיאה ולא יכול להעתיק.

עכשיו, אם תגיד שהצורב שלי דפוק אני לא יודע מה להגיד. רק לאחרונה בדקו אותו - ואין איתו שום בעיה

חוצמזה, שאני לא היחיד שטוען שהדסקים של הם באיכות ירודה. וכבר אמרתי, יכול להיות שאצל אחרים הם נצרבים מעולה ואפילו עובדים מעולה אחרי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אתם אומרים פה ש Silver Line חבר'ה טובה, איך אתם מסבירים את זה שלפני כמה חודשים קניתי 100 דיסקים של Silver Line ב 160 ש"ח?? אם הם באמת כה טובים אז למה המחיר הזול?

אני בכלל קונה אותם ב130 שקל, 100 דיסקים :bash:והם זולים ואיכותיים (לדעתי....)

וזה שהם זולים יותר מאופיס דיפו זה לא אומר שאפיס דיפו יותר טובים.. כי לא תמיד המחיר קובע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור

כנראה שהידע שלך בעסק שואף לאפס. הנה ההסבר למה זה כן חשוב מיהו היצרן. הצורב שלי יש הוא הימהה CRW2100S - הדגם הזה נחשב לדגם המוביל והטוב ביותר שהיה להם עד כה (הדגם שהגיח אחריו היה על הפנים ולא אני אמרתי את זה. תקרא את הניתוחים שעשו לו באתרים שונים) אני לא יודע לגבי הצורב שיש לך כי הוא ממש חדש אבל עושה רושם שכולם מתלהבים ממנו.

בכל מקרה, הצורב שלי צרב עד היום על כל דיסק שמישהו נתן לי. ולא משנה מי ייצר אותו. אחוז הדסקים שהוא דופק באמת שואף למספר חד זוגי של אחוזים. אתה צריך להבין שהדסקים משחקים תפקיד חשוב מאוד. איכות הייצור והחומר שממנו העשויה המדיה יעיד אם הדיסק שלך ישרוד את החודשים הבאים ותוכל לקרוא ממנו בעתיד. אני יודע שיש לי פה דסקים של שצרבתי עליהם דאטה. היום, אחרי כמעט שנה אם לא יותר חלק מהם כונן הדסקים לא קורא וחלק מהם הוא כן. הצורב קורא את כולם. אבל אי אפשר להעתיק מהם כל קובץ. ישנם קבצים שהוא נותן הודעה שגיאה ולא יכול להעתיק.

עכשיו, אם תגיד שהצורב שלי דפוק אני לא יודע מה להגיד. רק לאחרונה בדקו אותו - ואין איתו שום בעיה

חוצמזה, שאני לא היחיד שטוען שהדסקים של הם באיכות ירודה. וכבר אמרתי, יכול להיות שאצל אחרים הם נצרבים מעולה ואפילו עובדים מעולה אחרי שנה.

כתבתי איפשהו בהודעה שלי שלמדיה אין בכלל חשיבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תנסה לשכנע אנשים למה כן חשוב לקנות תוצרת ישראלי כחול לבן. ביום שבו הדסקים של GPT יגיעו לרמה של חברות כמו MAXELL ו-RICOH אני אקנה אותם. בינתיים.........מי שקונה ואין לו בעיות שיהנה...........אבל שלא יבוא בעוד שנה בטענות שהדסקים לא עובדים לו.

אני יודע שאצלי זה קרה, כתבתי את זה פה כדי ליידע........תעשו עם זה מה שאתם רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור

התכוונת חד ספרתי?

חוצמזה דווקא הצורבים של ימאהה יכולים להיות קקות או מעולים (עד ה24X, הF1 אמין. יש לו גם את הצריבות הכי איכותיות והקריאות הכי איכותיות, נכון להיום). ז"א הם מאוד שנויים במחלוקת..

כבר קראתי בפורומים רבים על אנשים שנדפק להם הצורב תוך שלושה שבועות ואנשים שצורבים איתו (בדומה לך) כבר כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. הצורב שיש לי מסדרת CRW2100 נחשב לאחד מהטובים ביותר שהם ייצרו (בזמנו.........הבנתי שה-F1 נחשה למעולה גם כן מבחינת האמינות שלו) והסדרה למשל שהגיעה אחרי זה שהיא CRW2200 אם אני לא טועה הייתה בעייתית ביותר.

בכל מקרה, אני מאמין שמבין אלה שטענו שהדסקים של דיפו גרועים ביותר מבחינת האיכות שלהם לאורך שנים נמצא לפחות 3-4 סוגים שונים של צורבים.

שוב, הצורב שלי צרב את הדסקים של סיפו בלי לדפוק אף אחד מהם (כמעט) - השאלה היא האמינות של הדסקים כמה חודשים אחרי הצריבה. פה אמרתי שאצלי יש בעיות בלקרוא את חלקו של תוכן הדיסק למרות שכל תוכן הדיסק מזוהה ע"י מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אם הצבע מאחור אטלון זה זיון שכל.... מצטער להגיד זה סתם סטיגמה לי יש פה על השולחן 200 ויותר דיסקים שכולם נצרבו עם

הצורב הכי דפוק בעולם והם לא עשו לי אפילו בעיה אחת הדיסקים שאופיס דיפו עם חלק למעלה מצויין ואל תדברו שטויות....

לא שווה לקנות משהו יותר יקר מהם...

הצבע זה ממש לא שטויות.

דיסקים בצבע ירוק-כחול(cyanine) - עמידים לפחות זמן (רגישות לחום,אור ולחות), צורבים באמינות עד X8 בסוג אחד, ועד X16 בסוג שני.מה שנקרא אסטרטגיית צריבה ארוכה (הצורב צריך יותר זמן ויותר אנרגיה כדי לצרוב כל "בור" בדיסק).

דיסקים בצבע זהב/כסף (Phthalocyanine) - עמידים יותר, הטובים יכולים לצרוב בX32, הפחות טובים בX24. אסטרטגיית צריבה קצרה.

לידיעתך הצבע הוא שילוב של ה Reflective Layer והדיו, ולא רק של הדיו. ובקשר לכך שבאופן עקרוני Cyanine איכותי פחות מ Phthalocyanine, כמו שמלמדים במתמטיקה, הפרכה באמצעות דוגמה נגדית: חברת Tayio Yuden נחשבת לאחת החברות שמייצרות באופן קונסיסטנטי דיסקים מאיכות מעולה, הרבה יותר טוב מכל מה שנמכר בארץ, והם משתמשים כמעט אך ורק ב Cyanine. לעומת זאת, CMC שמייצרים דיסקים שלא ראוי אפילו לתלות על המראה באוטו מייצרים גם דיסקים עם דיו Pthalocynaine, באיכות מזוויעה. מה שבאמת חשוב זה המפעל שמייצר, ופחות השיטה בה השתמשו (ואגב יש עוד כמה סוגי דיו, כגון AZO).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...