לא מעצבן אותכם שדופקים אנשים אחרים והם מאמינים לאותו מוכר, טכנאי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מעצבן אותכם שדופקים אנשים אחרים והם מאמינים לאותו מוכר, טכנאי?

Impreza

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דוד שלי קנה לפני שנתיים מתנת בר מצווה לבן שלו מערוץ הקניות מחשב כמובן בלי התעייצות איתי והמחשב היה הכי זוועה. הכל משולב מעבד P3 1G.

לאחר שהוא ראה מה שהוא קנה פעם הבאה שהוא קנה את המחשב הוא התעייץ איתי. עד היום המחשב מריץ הכל ללא שום בעיה (מחשב לפני שנה חצי).

מאז הוא מחרים את ערוץ הקניות. הדבר שהכי עצבן את דוד שלי זה שהוא שאל אם זה המחשב הכי מתקדם שאפשר לקנות והנציג אמר לו כן (נו באמת?!).

ואין צורך לשכנע אף אחד! הרי אתה לא מקבל על זה כלום. מי שרוצה Intel שיקנה אינטל מה איכפת לי אני.

כמה פעמים דודים שלי באו וראו את המחשב שבניתי לדוד שלי רק שמעו התחילו לצחוק שזה זבל ואז הם ראו אותו בפעולה ולא הבינו איך כל המשחקים עובדים חלק והמחשב החדש שלהם בקושי מריץ את המשחקים הישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודה שלי קנתה באיזה חנות בי-ם כמובן בלי להתייעץ איתי כי היא ראתה שיש הרבה אנשים בחנות והיא חשבה שבגלל זה

החנות טובה ??? (היא מוכרת דיסקים 900 מגה ב2.5 ש''ח)....

היא הזמינה ב5000 ש''ח מחשב עכשיו קבלו איזה מפרט ב5000

P4 1.8 GHZ

לוח אם P4 לא רשום סוג (לוח חרא של )

כרטיס מסך 32 MB על הלוח שכמובן מרוקן לה את הראם ...

256 MB 266MHZ

(ביגלל הכרטיס 224 )

40 ג'יגה

מסך 17 CRT של פרוויו

ומדפסת רגילה של 200 ש''ח

5000 ש''ח ??????????????

ועוד רימו אותה כי היא קיבלה

2.4 סלרון

20 ג'יגה

והוינדוס שהיא שילמה רק שיתקינו לה בלי הדיסק (היא לא מקבלת את הדיסק אלא רק את הוינדוס מותקן)

פרוץ והיא לא יכולה לעשות UPDATE

לפני 6 שנים קניתי את המחשב ה-1 שלי ולא הבנתי אז אז אמרו לנו מעבד P1 ו2 ג'יגה דיסק קשיח קיבלנו את מה שהיה יותר ישן מP1

ו500 מגה דיסק קשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמשכיו לדבר על ערוץ הקניות תאמינו לי שלא תסיימו

למה  האנשים האלה (לא מאשים אותם , את הבעלים של ערוץ הקניות אני מאשים שהם מרמים אנשים מפה עד מחר וזה מעצבןןןןן!!!!!!!!)

גם אני ראיתי את המחשב שהם הציעו עם הסרט דיודי והמצלמת שהם פועלים יחד וכמו חברי הפורום שראו את זה גם אני התעצבנתי >:( >:(

מה שהרגיז אותי באותה שנייה זה מה אנחנו מקבלים במהירות משולשלת ?!?!?!?!!!!!!   

ראבק אם בן  אדם שלא כל כך מבין במחשבים רואה את זה הוא יחשוב שיש רק שתי מהירויות (כפולה ומשולשת ) אז מטבע הדברים הוא יקפוץ על המציאה כי הוא יחשוב שיצא בעיסקה "מושלמת"

וגם הכרטיס מסך שהם הציעו 3D FORCE בעל 64 מ"ב זיכרון  מה זהההההה גם חברה לא מוכרת גם פסארהההה ואת המשחק דום 3 אני לא כל כך בטוח שיריץ!!!!!!

עכשיו נעזוב לרגע את ערוץ הקניות..................למה יש עליהם עוד ערימה של סיפורים

אני הלכתי לקבל הצעת מחיר מחנות מחשבים באזור מגוריי (צפת) ולפי איך שאני ניראה חושבים שאין קשר ביני לבין מחשבים כאילו שתי עולמות שונים

אז המוכר שם הציע לאיזה אישה אחת שהיית בחנות מחשב ב 11000 שקלים חדשים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתם שואלים את עצמכם מה היה במחשב ???

היה בו פנטיום4    3000מגה הרץ  היה בו כרטיס מסך שלטענתו אין טוב ממנו גי'פורס 5600 היה בו 512 שזה לטענתו הכי טוב שיש

הקיצר מחשב מעפן בלי מסך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וזה הדליק אותי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחרי שהאישה סגרה איתו על העיסקה הנ"ל אני ישבתי לידו והתפללתי שינסה לחרווד אותי

הקיצר באתי לו ביציאה אני רוצה מחשב הוא התחיל לנסות (לא אומר שהוא הצליח) שאני יקחח אבל סרבתי

הקיצר התחיל להסביר לי שAMD זה מה שנקרא דורן שהם מובנים על הלוח אם ושאמרתי לו שזה לא נכון שיתחיל להתעדכן התחיל להגיד לי מה אתה מבין

ופה ושם הקיצר הבלגתי והמשכתי הוא אמר לי איזה כרטיס מסך אתה רוצה אמרתי לו גי'פורס 6800 GT הוא הסתכל עליי במבט כאילו אני אחד מהעתיד

התחיל להגיד לי אין דבר כזה זה יוצא עוד שנתיים בחו"ל אז באתי לו ביציאה שיש לו בחנות נכנסתי לאתר של KSP והראתי לו

ומה הוא אומר לי זה סחורה מחו"ל צריך לשלם מע"מ ופה ושם סחורה שהם קראו לו 6800 GT הקיצר ישר לקחתי את עצמי ויצאתי משם !!!!!!!!!!

אנשים אל תתנו לאנשים אחרים שיעבדו על חברים שלכם אם אין להם ידע במחשבים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ionn היית צריך לעזור לאישה ההיא :\ ב11000 אתה קונה מחשב סוס רצח

בכל מקרה לי עד היום לא היה כזה נסיון רע עם מחשבים...

קניתי את ה586 שלי ממזמן ואז את האמת לא היה כל כך איך לעבוד עליך

כי הרוב היה מובנהo_O

אחרי זה קניתי מחשב מערוץ הקניות (כן כן, לפי 5 שנים וגם אז היה 3dforce) ואחרי שבוע מהר החזרתי אותו

אז כל מה שהבנתי במחשבים זה שיש RDR ו SDR

והיה כתוב שהוא בא עם DDR

פתאום אני קולט SDR

התקשרנו אליהם אמא שלי עשתה להם צרות והחזרנו תמחשב

חודש אחרי זה דוד שלי שעובד במחשבים הביא לי מחשב יחסית בסדר לתקופה ההיא (אבל עם SDR )

ערוץ הקניות זה בלאט, לא להתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הלוואי וחברים שלי היו מקשיבים לי הבעייה של אנשים שלא כל כך מתמצאים במחשבים

הם חושבים שזה כמו נגרייה שאם אתה רוצה כיסא אתה מדבר עם הנגר על הסגנון שלך והוא מביא לך הצעת מחיר

כי הנגר מומחה בעבודתו

ככה גם במחשבים הם חושבים שהכי טוב זה מהחנות מומסכת כי המוכר הוא כמה שנים ומבין יותר מכולם בעסק ופה ושם

חבל שהם לא מקשבים אבל ביננו הפסד רק שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי בא אלי עם תקציב של 6000+, קיבל ממני A64, לוח , ג'יגה , R9800P.......

ובסוף יצא עם פרסקוט וחלקים ג'נרים כי "אבא שלי יודע מה הוא עושה", "אני מכיר את החנות הזאת", "המוכר בא לקראתי".... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי יפה זה לראות את המנחים בערוץ הקניות מציעים מחשב חדיש למכירה, במחיר מפתה מאוד, טוענים שהוא המהיר בעולם וברקע אתה רואה את 2K1 רץ בלא יותר מ25 פריימים לשניה.

אמרתי את זה בסוף העמוד הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי בא אלי עם תקציב של 6000+, קיבל ממני A64, לוח , ג'יגה , R9800P.......

ובסוף יצא עם פרסקוט וחלקים ג'נרים כי "אבא שלי יודע מה הוא עושה", "אני מכיר את החנות הזאת", "המוכר בא לקראתי"....  ::)

lol

יש מצב שהמפרט שלי והמפרט שבנית לו זהים רק שלי יש את הלוח של אפוקס

זרוק תמפרט שלו ואם זה אותו דבר אני יגיד באנצים ותראה לו אותם תשווה אותם עם ה"בא לקראתו" שלו P: שילמד מהטעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום :)

מחשבים זה כמו מכונית או או מוצר חשמל אחר

אם אתה לא מבין בתחום ואתה מוצא דיל בזול אתה בסוף משלם ביוקר (טוב נו ככה זה הארץ שלנו)

הלוואי והיה פורום לכל מוצר כדי שיהיה ידע בהכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...