אחי היקרים, סיימתי את ה SCH00L SUX רשמית!!!!! YYYEHHHAWWWWW - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחי היקרים, סיימתי את ה SCH00L SUX רשמית!!!!! YYYEHHHAWWWWW

אורח ^Rockford

Recommended Posts

אורח ^Rockford

היום, ה24/4, היום האחרון בו אני וחברי לכיתה יושבים מול מורה מסריח/ה ולומדים!!!

12 שנות הלימודים הסתיימו!!!!!!

כל מה שנותר זה עוד שיעור השלמה או שניים, כמה בגרויות וזהו, עוברים לשלב הבא!

אני חושב שהגיע הזמן להאזין ל WOW - Activity, ה30 שניות האחרונות של הדבר הזה פשוט מזכירות לי את כל הרגעים היפים והמרגשים שהיו לי עד היום... ממש מיוחד, מומלץ בחום, 6:06 דקות.

כמו כן, גם James Holden - Horizons הקלאסי, 9:23 דקות לפנטז קצת על העתיד, לאן פני מועדות.

מה איתכם?

אלו שעכשיו בי"ב, סיימתם כבר... או שיש עוד מספר ימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

איכותי ביותר!

לנו יש מחר שיחה עם המנהל הברווז ואז מלחמת מים...

איזה בי"ס עלוב, במקום לפנות את המגרש והחניה של המורים כדי שנוכל להגיע עם הרכבים ואז לצאת לצפור בת"א, עושים מלחמת מים.

איזו אכזבה... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה עוד תתגעגע לימים האלה...

תשמע זה תלוי...

ברוב המקרים זה נכון, אבל יש כאלה עם ילדות לא ממש מאושרת ואני משער שהם שמחו להיפטר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הבית ספר ארגן לכם מלחמת מים???

כן, אבל רק מחנכי הכיתות יודעים מזה... היום כמה מורים בחדר המורים התלחששו והם חושבים שאלו הן שמועות.

אבל לא... :D

כל מורה לאזרחות שייצא מהקורולוה 2002 וכל מורה לתנ"ך שתצא מהסובארו סטיישן 1989 יחטפו אותה בשפריציה.

אני בורח הביתה לקאונטר סטרייק, אין לי עצבים לחטוף דלקת ריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

להצית את המקום נשמע לי רעיון נחמד .... ותארגנו חומצה בתוך המשפרצות שלכם , שיהיה עוד יותר שמיייייח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה עם ההצתות שלך... חשבתי שירדת מזה!

אני אומר לך, אתה חייב לתת כמה עיצות לאריאל שרון, שיצית "בטעות" כמה טרוריסטים פלשתינאים בדרך והאו"ם יישב בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עכשיו עומד לסיים כיתה ח' ולעלות לט' ובשנה הבאה אני בטוח שאני אהיה בכל הקבצה א'1 ( הכי טובה) חוץ מבערבית שאותו אני לומד רק בגלל לימור ליבנת שאני מתכנן להיתנקש בה בקרוב והכל חלק מתוכנית העל של I LOVE MY MASTER PLAN!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עכשיו עומד לסיים כיתה ח' ולעלות לט' ובשנה הבאה אני בטוח שאני אהיה בכל הקבצה א'1 ( הכי טובה) חוץ מבערבית שאותו אני לומד רק בגלל לימור ליבנת שאני מתכנן להיתנקש בה בקרוב והכל חלק מתוכנית העל של I LOVE MY MASTER PLAN!!!!!!!!!!!

ממתי יש הקבצות בערבית!? מה הבעיה עם המקצוע!? הוא כ"כ קל, שתבין לי יש ערבית 2 ראשונות יום אחד ועוד יום שעה ראשונה גם בבוקר, אז אני ישן ובמבחנים אני מקבל 100, בקשר להקבצות, אנגלית זה ממש לא בעיה, נורא קל אם אתה ב-4 יחידות בזה(ראה עצמך כטיפש) בקשר למתמטיקה, זה מקצוע נורא פשוט ואני לא מבין למה כולם מתקשים בו, 4-5 יחידות זה אחלה, אני יעשה את הבגרות בכיתה יא' בגלל שאני ב"מצטינים" וזה ה-"שחיטה"! אנחנו כבר לומדים חומר של ט'! אבל זה עדיין בסדר, שתבין שבוע הבא אנחנו כבר בפונקציות וכל ו-א1 עוד לא גמרו בעיות תנועה ואנחנו כבר נבחנו על כל הנושא של בעיות(94, השני הכי טוב ;D ), בקיצר כל המבחנים האלה דפוקים וקלים כמו לא יודע מה, ורק שתדע ב-28.5 יש מבחן ארצי במתמטיקה לכיתות ח'(לרוב בתי-הספר לא אומרים אבל לנו אמרו כי יודעים שאנחנו חרא בית-ספר אז רוצים שנתכונן למבחן שאפילו לא נכנס לתעודה רק כדי שיהיה רושם טוב על הבית-ספר) ועכשיו הדבר שאני הכי מחכה לו! סקר שביעות רצון מבית-הספר! יו יו יו מה אני הולך לרשום שם! בסקר על האלימות רשמתי שראיתי ילד עם אקדח(למרות שלא, סתם סתם אבל חבר שלי רשם) ובזה אני הולך לרשום שהרכזת אימה עלינו שלא נרשום דברים רעים(וזה נכון!) אז חבל"ז מה הולך להיות שם... ולמי שראה אפילו עשו כתבה במעריב על כמה ילידם משכבה מעלי שפתחו אתר שנא על בית ספר( שנקרא בס"ד, בית ספר דפוק) והיו 2000 כניסות בשבועים! אז תבינו באיזה בית ספר אני לומד...., ילד מכיתה ז' הכניס מכות לאב הבית... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...