amd64 מול פרסקוט - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

amd64 מול פרסקוט

galr7

Recommended Posts

פרסקוט מתחמם אבל זה מעבד מהיר סוס מתאים למשחקים קידודים סרטים אינטרנט  מהיר חבל על הזמן אני שמתי קירור והוא עכשיו על 34 מעלות של המעבד שקט במיוחד מה שיש בAMD זה תומך ב64 BIT אבל בכלל לא מהיר 2.0 GHz אני מעדיף אינטל וגם יש לך באינטל אחריות לכל החיים בAMD יש לשנה מקסימום שנתיים כי זה חרא ונשרף מהר אני יודע מה זה היה לי כבר ונשרף לי לא רוצה לראות בחיים שלי עוד מעט כולם יבינו וכל אלה שיש להם חדש כל עוד שהם יכולים להחליף מעבד שיחליפו אבל מהררררררררררררר מניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיש בAMD זה תומך ב64 BIT אבל בכלל לא מהיר 2.0 GHz אני מעדיף אינטל וגם יש לך באינטל אחריות לכל החיים בAMD יש לשנה מקסימום שנתיים כי זה חרא ונשרף מהר אני יודע מה זה

"אבל בכלל לא מהיר?" זה שהוא 2GHz לא אומר שהוא לא מהיר. הוא 2GHz עם ביצועים של פרסקוט 3GHz אם תקרא השוואות תיווכח לראות שזה אכן כך, אם לא יותר מזה.

בAMD האחריות היא ל3 שנים... זה שאולי קנית מחנות שלא עובדת עם היבואן המקורי זה בשך.

לגבי שזה שזה נשרף... טוב אני די מסכים איתך אבל אל תסיק את זה על המעבדים החדשים כי עוד לא קרו מקרים כאלה (אני לא אומר שלא ייקרו כי את זה נדע רק עוד שנתיים אבל בינתיים אתה עוד לא יודע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיכאל , תעשה טובה , אם אתה לא ממש מבין , אל תתן עצות.

amd 64

עם 2.0 גיגה הרץ , יותר מהיר מה 2.8 , ורוב הדברים (במיוחד במשחקים) גם מה 3.0 גיגה של .

וברגע שיצאו משחקים\מערכת הפעלה שתתמוך ב64 ביט כמו שצריך , תאמין לי שהוא יהיה הרבה יותר מהיר מהאינטל.

לא סתם החליטה גם היא לעבור ל 64 ביט... זה פשוט יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסקוט מתחמם אבל זה מעבד מהיר סוס מתאים למשחקים קידודים סרטים אינטרנט מהיר חבל על הזמן אני שמתי קירור והוא עכשיו על 34 מעלות של המעבד שקט במיוחד מה שיש בAMD זה תומך ב64 BIT אבל בכלל לא מהיר 2.0 GHz אני מעדיף אינטל וגם יש לך באינטל אחריות לכל החיים בAMD יש לשנה מקסימום שנתיים כי זה חרא ונשרף מהר אני יודע מה זה היה לי כבר ונשרף לי לא רוצה לראות בחיים שלי עוד מעט כולם יבינו וכל אלה שיש להם חדש כל עוד שהם יכולים להחליף מעבד שיחליפו אבל מהררררררררררררר מניסיון

העם הפשוט... מה לעשות ככה זה.

מה הקשר לכמה גיגה הרץ יש למעבד? ברטון ב2600MHZ (בOC. אין 2600MHZ לAMD ב32 ביט) לוקח מעבד 3.8GHZ (בOC) בלי להסתכל בכלל. ובקשר לזה שAMD נשרפים זה שטויות במיץ, לי נשרפו כבר שני מעבדיי 2.6 ועוד 1 1.7MGHZ ואני מכיר הרבה מאוד אם AMD ישנים (1700+ ואפילו יותר ישנים) שלא קרה להם כלום כבר כמה שנים טובות. בקשר לביצועים של הAMD64 נגד הנרת'ווד (שהוא יותר מהיר מהפרסקוט) הAMD 64 לוקח בהכל חוץ מקידוד וידאו\סאונד. במשחקים הAMD לא רואה את האינטל וזה בדוק על ידי הרבה אתריי חומרה מובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תקרא... אני מאמין שזה יענה על רוב שאלותיך.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=77701.0#msg666197

http://www.tomshardware.com/cpu/20040601/socket_939-16.html

ו micahel , בנוגע לתגובתך, לטעמי היא מראה לא מעט על בורות (כמו כן גם חוסר יכולת לניסוח בסיסי). הייתי מציע שתקרא מעט חומר כאן באתר , וגם באתרים אחרים בנוגע ל Athlon64 ולפרסקוט לפני שאתה מציג תגובה שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגב , בקשר לשריפה של המעבדים מיכאל , לי אישית יש

amd 1700

(1446mhz)

אני באובר קלוק כבר בערך שנה וחצי , ואני על

2600

(2200mhz) בחורף

2400

(2050mhz) שממש חם.

והוא עובד כמו גדול.

(אין לי מים או משהו , יש לי את ה Vantec aero flow , אם זה אומר לך משהו , שהוא סבבה , ויש יותר חזקים ממנו)

ועם כל הכבוד , אתה חדש כאן בפורום

(יכול לראות את זה לפי שיש לך בדיוק שתי הודעות שכתבת..)

תלמד מהאנשים כאן... ואל תבוא עם עצות שנתנו לך בחנות מחשבים בעיר , שמנסים למכור לך מה שיש להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברגע שיצאו משחקים\מערכת הפעלה שתתמוך ב64 ביט כמו שצריך , תאמין לי שהוא יהיה הרבה יותר מהיר מהאינטל.

לא סתם החליטה גם היא לעבור ל 64 ביט... זה פשוט יותר מהיר.

ברגע שיצאו משחקים ותוכנות שימושיות לך שייתמכו ב64 ביט, אתה כבר תקנה את המחשב הבא שלך.

אינטל החליטו לעבור ל64 ביט כי זה גימיק שיווקי מצויין, זה נשמע הרבה יותר טוב. הם לפני שנה לא ראו בכך צורך אבל עכשיו כשמנפנפים בזה שATHLON 64 תומך ב64 ביט בלי קשר אם זה מוצדק או לא (כי ברור שהיישום של הטכנולוגיה ייקח עוד כמה שנים) האיש הקטן יכול לחשוב שבגלל שזה 64 ביט המעבד הרבה יותר טוב בלה בלה בלה... זה טוב לשיווק אין בזה באמת צורך.

לי נשרפו כבר שני מעבדיי 2.6 ועוד 1 1.7MGHZ

אתה יכול להגיד שהם לא עברו OC ומה שאתה רוצה, אבל לפי הכתיבה שלך אתה בטח עשית OC. וחוץ מזה, יש אחריות לכל החיים היית יכול להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים , כל זה ממש לא לעיניין....

שמי שכתב את הת'רד יכנס לאתר חיפוש , ויחפש השוואות , הרשת מפוצצת בהם.

ועדיין תגידו מה שתגידו , ההוכחות מדברות , וזה לא סתם תיאורטי , זה על בסיס עובדות..

ה64 ביט , פשוט יותר מהיר...

אז אולי ה

64bit 2800

לא יותר מהיר מה

p4 3.0 ghz

אבל ה 3200 בטח יותר מהיר (ברוב הכתגוריות לפחות , מלבד כמו מי שכבר אמר כאן , קידודים... שכאן צריך הרבה מגה הרץ..)

ואני לא יודע איך אתם שורפים , ממש לא ברור לי... לי היה בסך הכל מעבד אי אמ די אחד.. ואתם רואים שהוא במצד של

איזה 40 אחוז אובר קלוק , והוא עדיין פועל חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...