סקר על יחסים בין המינים הפעם - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר על יחסים בין המינים הפעם

MDK

באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)  

1015 הצבעות

1. 1. באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)

• מתחת לגיל 10...
    • בין 10 ל12
    • בין 12 ל13
    • בגיל 14
    • בין 15-16
    • בין 17-18
    • עוד לא התנשקתי
    • בזמן הצבא..

Recommended Posts

דוגרי, סטינגר בין הילדים הכי שקרנים שאני מכיר, ואני מכיר אותו מכיתה א,

יודע להיתלהב משקרים, לוקח לעצמו קרדיטים, ומשקר כל היום

לכל דבר אני יכול להביא דוגמא אם אתם רוצים חח

אפילו בתוך האתר אפשר להראות דוגמאט לכל אחד מהדברים האילו, ואם היא שכבה שלו, מה השם המלא שלה, אני גר כמה ביניינים ממנו

נבדוק אותה

עריכה:

מה זה קשור אם בנות גולשות כאן?

עקב העבודה שאתה מדבר על הכל

ועוד עם אנשים שאתה לא מכיר

מראה על התנהגות ילדותית, עלובה ומתלהבת או פשוט שיקרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מתלהב על אף אחד, זה שרובכם לא עשיתם דברים כאלה ואתם מתלהבים כשאחרים כן עשו והם עוד מספרים לכם על זה, זה מה ששגורם לקנאה, ואז אתם גורמים לי להשמע כמתלהב!

עריכה - קוראים לה שירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אתה גבר, עדיין לספר על הכל, פשוט ילדותי כמו שאמרתי, ובנות שרואות שבנים מספרים דברים, פשוט מנפנפות אותם.

ומה בנוגע לשם שלה?

שירה מה?

ואיפה היא גרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה שאתה חושב שאתה מבין כל-כך הרבה בבנות?

אני לא עומד לתת לך עוד פרטים עליה, זה לא שזרקתי אותה כי היא עשתה לי משהו, אהבתי אותה, ועזבתי כי נמאס, אז אני לא עומד לפרסם מידע נוסף עליה בפורום באינטרנט ולילד שבחיים לא ראיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אתה מצחיק אותי,

דבר ראשון, אני בן 15, ועשיתי הרבה בשביל ליהיות מסוגל לעמוד מאחורי הדברים שלי,

דבר שני, אתה ממש מצחיק, אתה מספר על דברים ממש אינטימיים כמו מה שאתה עושה בחיי האהבה של כביכול, אבל פרטים כמו שם של מישי שאתה כבר לא בקשר איתה, אתה לא מוכן להגיד, ועוד לילד שאתה לא מכיר באינטרנט, אבל את הדברים האינטימיים כביכול שאת מתגאה בהם לכמה מאות אנשים שלא יהיו בפורום מותר הא? חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אתה גבר, עדיין לספר על הכל, פשוט ילדותי כמו שאמרתי, ובנות שרואות שבנים מספרים דברים, פשוט מנפנפות אותם.

ומה בנוגע לשם שלה?

שירה מה?

ואיפה היא גרה

אתה לא חושב שזה קצת חוצפה? הוא לא חייב לתת לך דין וחשבון על הדברים שהוא עושה

ובטח שלא פרטים אישיים.

אני לא מבין כל כך מה הקטע של האי אמון הזה שהולך פה...מה כבר קרה שכל כך קשה להאמין?

זאת זכותו האישית מתי "לזרוק" אותה וכמה זמן הוא רוצה שהקשר ימשך , הוא לא צריך לשאול אף אחד(בייחוד לא מהפורום) אם לזרוק אותה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת התגובה יצאה קצת תקיפה, אבל תקרא את ההודעה האחרונה שלי ותבין

כאילו זה לא קשור לאי אמון

זה פשוט דברים מעצבנים שכל אחד רץ ומספר לכולם וחושב שהוא גבר, כאילו פאק איזה ילד מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דברים אינטימיים??

אני סיפרתי לכם פרט ופרט?!

זה היה בכלליות, ואם אתה אומר שאתה מספיק מנוסה אז כנראה שלא, כי אתה אמור לדעת שזה עסק מסובך, ואתה כולה לפני חצי שנה התנשקת, מה כבר יש לך להבין? לא רק זה אתה כולה בן 15 ואתה עדיין בתול, אז דיי.. באמת.. למה אני מבזבז את הזמן בלהתווכח איתך כשאני יכול לשחק דום 3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הגעת למסקנה שהחלטת שאני בתול?

כאילו אתה לא יודע עלי כלום חוץ מזה שהתנשקתי לפני קצת יותר מחצי שנה,

ומאז הרבה דברים השתנו,

אז לפחות אל תדבר שטויות,

ורק לפי סדר העדיפויות שלך אפשר להבין עליך כמה דברים..

טוב אני זז לישון עוד 4 שעות יש עבודה אז לילה טוב שיהיה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, טומז, ווארהמר, תפסיקו.

לכל אחד מכם בטח יש את הרצון להגיד את המלה האחרונה אבל תנסו להתבגר להמנע מזה בשביל שלא ינעלו את הדיון הזה.

תודה.

בקשר למי שרשם שהוא תלוי באלכוהול כי רק ככה הוא משתחרר - על זה בדיוק דיברתי, לדעתי משהו בזה לא בסדר.

אני אישית אוהב טיפה להשתכר במועדון (בירה וחצי אצלי זה משוחרר מספיק, כל דבר אחרי זה זה סתם שיכור) בשביל שאוכל לרקוד חופשי ולא לעמוד לפעמים כמו גולם ולנסות למצוא את הקצב שלי.

מה לעשות, גיליתי בקוס את הקלאבר שבי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמעו , על הזין שלי אם תחשבו שאני מנסה להתנשא , אבל בואו אני אגלה לכם איך מתגברים על הביישנות - מתלבשים יפה , לא הכי יפה שיש אבל לבוש נחמד , הולכים לקניון או לכל מקום אחר שיש בו הרבה בחורות , ופשוט אומרים שלום נחמד עם חיוך קטן לכל בחורה שרואים (לא כאלה שלא מוצאות חן בעיניכם). כשתחזרו תגידו לי שכל בחורה פשוט עצרה במקום עם חיוך ואמרה לכם שלום בחזרה , זה פשוט יעביר את הפחד שלכם לגמרי. אם אתם מפחדים גם לעשות את זה אז מצבכם עגום... אם לא, והתגברתם על הביישנות , דברו איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם כבר מדברים חחח אני מקרה עבוד חחח עדיין לא יצאתי אם אף אחת ואין לי ידידות בכלל!!

אין לי כל קשר עין ודיבור אם בנות  :P  :P  :P

הדרך היחידה שאני יכול לדבר אם בנות זה אחרי איזה חצי ליטר וודקה ככה שאני מסטול לגמרי ולא משמ שם לב לכלום וסתם נמצא בסטלה

ולא חושב אם מי אני מדבר בכלל  :-\

השיטה הכי טובה להיתגבר אל ביישנות זה ללכת למכון בפעם הראשונה זהו אחרי זה זה עובר ככה לפחות אמרו יל כמה אנשים טובים שאני מכיר

שהייתה להם אותה בעיה

אהה ועדיין לא התנקשתי חחח ואני בן 18 :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...