אני עד עכשיו לא מעכל את זה אבל... זה נשרף. (gigabyte 9800 pro) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עד עכשיו לא מעכל את זה אבל... זה נשרף. (gigabyte 9800 pro)

The Ball

Recommended Posts

זה פשוט מדהים, עזבו אותכם ההבדלים ב- fps...

האיכות התמונה הדהימה אותי. לא חשבתי שיהיו כאלה הבדלים...

אלוהים, רק עכשיו אני מתחיל להעריך את ה- 9800 pro שהיה לי...

האיכות תמונה ב- 5200 פשוט מגעילה, כאילו רואים את ההבדלים בכל פרמטר שהוא...

אני לא יודע אם זה ככה בגלל שהם לא באותה ליגה, או שפשוט שזה ומה שהיה לי פעם זה ati, אבל ההבדלים.. הההבדלים... חדות, צבעים... פשוט הכל...

בא לי לבכות ;[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי !! למה קנית את הזבל הזה!!! תחזיר אותו מייד! לי יש אותו ואני מקלל את הרגע שחשבתי לקנות אותו.

לא בטוח שהליבה נשרפה כי המחשב לא משתמש בליבה כשהוא עושה בוט למחשב. אין סיבה שהיא תתחמם.

לדעתי תנסה למרוח שוב משחה טרמית וסגור את העסק יפה ואז תנסה, עם חזק כמובן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gigabyte בד"כ נותנים 3 שנים אחריות על המוצרים שלהם, אבל יש חנויות שמשום מה נותנות רק שנה אחת אחריות (כמו KSP). אם בחנות לא מוכנים להחליף, תנסה ליצור קשר עם היבואן של בארץ - אולי הם יסכימו להחליף/לבדוק את הכרטיס (יש 3 יבואנים בארץ - תבדוק באתר של , נושא בקשר ליבואנים נפתח לפני כמה ימים בפורום של המעבדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתבאס רק למקרוא את זה.

אולי באמת כדאי לך לנסות משחה טרמית עם HS טוב - לך תדע אולי זה יום המזל שלך

ואם לא אז כוסומ* יש משפט יפה שאומר "כל מה שקורה, קורה לטובה" אז נשרף, יופי לפחות זאת חוויה שבטוח לא תשכח אותה הרבה מאוד זמן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה סתם מותח את הזמן זה בדיוק 5 דקות לבדוק את הכרטיס תחבר בחזרה את הקירור ( אחרי שתמרח משחה נורמאלית ) ותבדוק את הכרטיס יש מצב גדול שיעלה לך חיוך על הפנים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה אני בשוונג היום :)

אני רק צריך 70% אלכוהול, והיטסינק של בן אדם...

מישהו יודע מאיפה אני יכול להשיג כזה היטסינק ויכול להמליץ לי על אחד טוב?

כי אני לא רוצה את החרא של ...

ד"א, יש לי גם קרור לזכרונות שקניתי לפני שנה של tt. אז אולי אני אגזור כמה חתיכות קטנות ואשתמש בהן לזכרונות של הכרטיס מסך D:

ואז אם אני אגלה שהוא לא נשרף, אני אשרוף אותו מה- oc שאני אעשה לו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...