בעיות בהעברת סרט וידאו ממצלמת וידיאו למחשב בעזרת USB - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בהעברת סרט וידאו ממצלמת וידיאו למחשב בעזרת USB

ferrari

Recommended Posts

שלום, לא ידעתי לאיזה פורום הבעיה הזאת מתאימה יותר, אז אנא סלחו לי אם זה לא מתאים לכאן

אז ככה, יש לי מצלמת וידאו חדשה של JVD מדגם DV משהו, המלצמה מגיעה עם יציאת MINIUSB, לחיבור המצלמה למחשב דרך USB, ועם תוכנת IMAGE MIXER WITH VCD, בעזרת התוכנה עם הכבל אני יכול לראות את הסרטים שצילמתי עם המצלמה על קלטת וידאו, במחשב וגם להקליט אותם למחשב.

הבעיה מתחילה כאשר אני מנסה לקליט את הסרט מהקלטת שבמצלמה אל המחשב כקובץ AVI ,דרך התוכנה שקיבלתי.

בתחלה ההקלטה עובדת בסדר גמור, אך לאחר מספר דקות הסנכרון בין הפס קול לבין התמונה נדפק, ואני מקבל את האחד לפני שני וכ"ו.

אין לי מושג כתוצאה ממה נגרמת הבעיה, אולי התוכנה דפוקה, אולי המצלמה, אולי הכבר, אולי יש עוד איזה סיבה.

יש לי USB2, על מעבד P4HT 2.4GHZ עם 512MB RAM שעובד בDUAL וMAXTOR 80GB 7200RPM 8MB BUFFER, כך שזאת לא נראית לי בעיית מהירות מחשב.. נראה לי שהמחשב הזה מסוגל להתמודד עם הדרישה הלא גבוהה שלי

אני עובד עצות, אנא HELLLLP!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת הייתי עושה את זה, אבל אני לא מאה אחוז בטוח שזאת בעיה עם הUSB, אני לא רוצה לבזבז את הכסף, ואז לגלות שהבעיה היא בהגדרוןת, או בתוכנה עצמה... או בעוד משהו שטותי, והאמת היא שאני מעדיף משקיע כמה שפחות כסף, אם בכלל בנושא הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

firewire הוא יותר יציב גם כן ויש בו הרבה פחות תקלות, אבל הבעיה היא שנראה לי שלמצלמה שלך יש רק יציאת

USB ולא firewire אז אני חושב שזה לא ממש ישנה.

נסית עם עוד תוכנות לעשות CAPTURE?

כמו Pinnacle stidio 8 או 9, או Adobe premiere (6.5 or 7 or 1.5pro) וכד'....

נסה את זה אולי הבעיה היא בתוכנה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...