בכל לשון של בקשה עזרה בבקשה אני רואה בשחור בעניים ביוס לוח אם . - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכל לשון של בקשה עזרה בבקשה אני רואה בשחור בעניים ביוס לוח אם .

yosizach

Recommended Posts

אני יודע שעוזרים לי מלא בפרום הזה תאמין לי אני מוכן לשלם לאנשים האלה פשוט נשמות אחד אחד בלי שום קשר לא איכפת להם לעזור זה מדהים

בכל מקרה אחי אז זהוא למה אני לחוץ אין לי אחריות אחי נגמרה

''מעבד לכל החיים

'' מחשב שנה .

ועם יש ריסט ביוס באמת קשה למצואבחובורת כי אני עדין מסתכל ומנסה לחפש אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי באתר של GIGABYTE

קראתי את כל הMENUAL

1. תכבה את המחשב

2. תוציא את הבטרייה ולאחר שלושים שניות תחזיר. (תחכה לעזאזל)

3. זה אמור למחוק את הביוס.

הנה האתר של הלוח אם שלך:

http://www.giga-byte.com/Motherboard/Products/Products_GA-8SQ800%20Ultra.htm#

הדול ביוס לא תמיד עובד אוטומטית ולא מצאתי שום דבר (חוץ ממה שרשמתי לך למעלה שיכול לעזור במקרה שלך)

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מוזר שהגיבוי לא עובד...

תנתק את כל הרכיבים מהמחשב חוץ מהמעבד...תדליק ותכבה אחרי כמה זמן(תגיד אם יש ציפצופים)

אחרי שכיבית תרכיב את הזיכרונות בלבד(תגיד אם יש ציפצופים) ותדליק

אחרי שכיבית תרכיב את הכרטיס מסך ותדליק.

ונקווה לטוב :o

לא אמרת איך עידכנת את הביוס...עם תקליטון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז לפני שאני יעשה משהו פזיז ויקנה אני ינתק הכל חוץ מהמעבד כל מה שמחובר ללווח אם ישאיר ככה כמה דקות ויחבר

למרות שאני לא מאמין שזה יעשה משהו בכל מקרה

ולא אחי עשה את זה דרך flsh הוריד ובהwindows עשה את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לישמוע...

כנראה שזה אבוד והכי חשוב ללמוד את הלקח!

הרבה אנשים ממליצים פה ובפורומים אחרים לעדכן את הביוס על הרבה תקלות גם כשלא צריך.

החברות לא לוקחות אחריות על עידכון ביוס והן יודעות טוב מאוד למה ושכל החוכמולוגים שטוענים שעידכון ביוס זה ענין של מה בכך וממליצים על זה בפורומים אז שיתחילו לסתום ולא לתת עיצות אחיטופל.

אצלך העידכון היה כה מיותר (מ-F7 ל-F8)ולא הכרחי...אני לא אומר את זה בשביל "לדרוך על היבלות" סתם, אלה בכדי שאנשים ילמדו את הלקח ממה שקרה לך ולא על בשרם.

שיהיה בהצלחה עם הלוח הבא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי כנראה לא הבנתה כל כך טוב

אני עדכנתי אני אישית עדכנתי לכל הביוסים המתאימים והחדשים שיצאו ללוח אם שלי הבעיה היא שאחי הקטן לא ידע מה הוא עושה ועדכן לה f13 שזה לא הלוח אם שלי בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מאוד מוזר, שבלוח של גיגהבייט, שתומך בדואל ביוס - אשר נועד בדיוק למצבים כאלו - אי אפשר לאפס את הביוס.

תקרא טוב את החוברת, במיוחד את הפרק שמדבר על הביוס ועל איפוס / שדרוג שלו, ותעקוב אחרי ההוראות שם שלב אחרי שלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מאוד מוזר, שבלוח של גיגהבייט, שתומך בדואל ביוס - אשר נועד בדיוק למצבים כאלו - אי אפשר לאפס את הביוס.

תקרא טוב את החוברת, במיוחד את הפרק שמדבר על הביוס ועל איפוס / שדרוג שלו, ותעקוב אחרי ההוראות שם שלב אחרי שלב.

אחי זה המזל שלי קראתי את החוברת 100 פעם פשוט אולי יש לא יודע ואני לא מוצא כפישזה נראה עכשיו אני יצטרך לקנות חדש

יעבור כמה זמן עד שאני יקנה בכל מקרה

מכל הלב תודה לכל אנשי הפרום תראה אני הרמתי כבר ידיים והם לא הרימו זה פשוט מדהים כמה מוכנים לעזור ממש תודה ושוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...