בכל לשון של בקשה עזרה בבקשה אני רואה בשחור בעניים ביוס לוח אם . - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכל לשון של בקשה עזרה בבקשה אני רואה בשחור בעניים ביוס לוח אם .

yosizach

Recommended Posts

אז ככה , הלוח אם שלי הוא גגב'ביט SQ800 אולטרה

עכשיו גירסאת הביוס שלי הייתה F7 ועדכנתי בטעות לה F13 שזה ללוח אם אחר לגמרי עכשיו המחשב נדלק הכל עובד אבל זהוא מסך שחור אין כלום רק נדלק מאוררים וזהוא לא מראה כלום אנשים העם הלך לי הלוח אם ? הוא עובד... אני שומע הכל עובד כרגיל ... רק הביוס לא מתאים ואין לי דרך להחליף כי אני לא רואה מסך עכשיו אני מדבר ממחשב .... בבקשה אנשים מה לעשות אחרת הרבה הרבה זמן אני יהיה בלי מחשב . :-[ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אלף פעם להדליק לכבות להדילק לכבות מאתמול מספק הכל...

אני יודע שיש לו דואל ביוס הבעיה כדי להפעיל את הדואל צריך להיות בביוס עצמו

ומזה תאומרת clear cmos .... ותודה .... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידע על DUAL BIOS יש פה:

http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/FileList/NewTech/tech_dualb.htm

http://www.tomshardware.com/howto/20011207/

clear cmos מחזיר תביוס להגדרות מקוריות,אגב פחות מסובך לעשות זאת אם הג"מפר (קרא בחוברת של הלוח אם ,אם אין לך אז תוריד מהאתר של ג"יגהבייט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום שם שאני צריך לעשות קודם בביוס שהיה לי דואל ביוס ואז זה עושה את זה אוטמט עם כזאת טעות קורה\

ןאני לא זכור שעשיתי משהו.... זה הרבה בהתחלה ציור ירוק עם דואל אבל אני לא עשיתתי משהו בביוס וכתבו שם שזה מחזיר אוטמט עםיש בעיה וזה לא מחזיר עשיתי ריטרסט כלוםםםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בחוברת שקיבלת איך מאפסים ת'ביוס בדרך כלל מוציאים ת'מחשב מהחשמל מוציאים ת'בטרייה ואז מקצרים ג'אמפר שלידה...

לא בטוח כל כך שזה אותו תהליך אצלך,ולא יודע אם התהליך יעזור לך בכלל אבל תנסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בחוברת שקיבלת איך מאפסים ת'ביוס בדרך כלל מוציאים ת'מחשב מהחשמל מוציאים ת'בטרייה ואז מקצרים ג'אמפר שלידה...

לא בטוח כל כך שזה אותו תהליך אצלך,ולא יודע אם התהליך יעזור לך בכלל אבל תנסה...

ניסתי להוציא את הבטריה .... ולהחזיר נתקעתי מהחשמל הוצאתי את הבטריה ואחרי דקה שתיים החזרתי .... כלום אותו דבר :-[

תודה שאתם מנסים לעזור לכולם :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה לא מקשיב. להוציא את הבטריה לא מאפס את הביוס. יש ג'מפר שסוגר מעגל על הלוח ומאפס לך את הביוס. הבטריה המטומטמת רק שומרת את התאריך והשעה.

אז יש תקווה .... אני מבין אני והמזל שלי בטוח לא ילך

איפה ה'גמפר הזה נמצא חיפשתי בחוברת לא מצאתי והלוח אם יש עוד מלא חורים כאלה שאשפר לחבר עליהם איפה זה אומר להיות ? אחי ממש תודה יכל להיות הצלתה אותי .

איפה זה אומר להיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תמצא בחוברת נורא קשה למצוא אותו פיזית מנסיון אני כבר מודיע לך...

תחפש בערך reset אני אעבור שוב על החוברת שלי ואודיע לך באיזה ערך זה נמצא

נ.ב

מה פתאום אתה כל כך לחוץ ???יהיה בסדר מקסימום יש כזה דבר שקוראים לו אחריות...+עוזרים לך הרבה בפורום לפי מה שראיתי עד עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...