תקוע בהיטמן 3 - עזרה :\ - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקוע בהיטמן 3 - עזרה :\

Bug2000

Recommended Posts

אני תקוע בשלב הזה שאני צריך לגרום לאיזו מלחמה בין המאפיות... אני צריך להרוג איזה שוטר אחד וסיני אחד ולהפליל סיני אחר ;D הפושעים האלה עושים בתוך מסעדה, אני הורג את הטבח מתחפש אליו ואז מרעיל את המשקעות... סיני אחד והשוטר שותים את זה אבל הסיני האחר שאני צריך בעצם להפליל אותו לא שותה ואז אני נאלץ להרוג אותו... אחרי שאני הורג אותו אני צריך לעשות משהו עם הגופה שלו וזה הקטע שאני לא מבין! מה אני צריך לעשות עם הגופה שלו?

מקווה שהבנתם על איזה שלב אני מדבר ומקווה שתעזרו לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור שהוא לא שותה, איך זה הפללה אם הוא גם מת?

תרעיל לו ת'משקה כשאפחד לא מסתכל, ואז עוף משם.

אתה צריך בגדים של אחד העובדים שם בשביל להכנס unnoticed עד כמה שאני זוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור שהוא לא שותה, איך זה הפללה אם הוא גם מת?

תרעיל לו ת'משקה כשאפחד לא מסתכל, ואז עוף משם.

אתה צריך בגדים של אחד העובדים שם בשביל להכנס unnoticed עד כמה שאני זוכר...

אבל בשביל להפליל אותו אני צריך לקחת ממנו איזה מטבע ולשים במקום הרצח ובשביל לקחת ממנו את המטבע אני צריך להרוג אותו  :-X . ואם אני לא הורג אותו אז זה כותב לי Mission faild .

אני עשיתי את זה הכי קל ומהיר.

רמז- תשתמש רק ברובה צלפים.

איך בדיוק? לצלוף בהם כשהם במסעדה? אבל אני בכל זאת צריך להכנס למסעדה ולקחת את המטבע... בעצם... אני הולך לנסות :).

עריכה: ניסיתי ולא יצא שום דבר :\, טוב אז מה אני עושה עם הגופה של הסיני האדום ?! :-\ השלב הזה דיי מעצבן אותי כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בשביל להפליל אותו אני צריך לקחת ממנו איזה מטבע ולשים במקום הרצח ובשביל לקחת ממנו את המטבע אני צריך להרוג אותו  :-X . ואם אני לא הורג אותו אז זה כותב לי Mission faild .

איך בדיוק? לצלוף בהם כשהם במסעדה? אבל אני בכל זאת צריך להכנס למסעדה ולקחת את המטבע... בעצם... אני הולך לנסות :).

עריכה: ניסיתי ולא יצא שום דבר :\, טוב אז מה אני עושה עם הגופה של הסיני האדום ?!  :-\ השלב הזה דיי מעצבן אותי כבר...

זה ספוילר אז תיזהרו:

אתה עולה על הפיגומים שמאחורי המסעדה מהר כשהשלב מתחיל, מוציא רובה צלפים ויורה בסיני- אם אתה באמת טוב תפיל אותו לביוב ביריה אחת זה ממש מצחיק, אם לא תרד ותגרור אותו לביוב, זה לא משנה כי אתה בכל מקרה חייב לקחת ממנו את הקמע.

אחר כך לך לפיגומים שברחוב שמול המסעדה ותירה בהם דרך החלון בקומה השנייה.

אחר כך תכנס למסעדה תניח את הקמע ותדלג לך החוצה  :)

לדעתי זה היה השלב הכי טוב במשחק  :P, הכי נהנתי ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...