חייב עזרה בצורה דחופה עם יציאת טלביזיה של R9800POR - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב עזרה בצורה דחופה עם יציאת טלביזיה של R9800POR

tal hw king

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא עובד לי בואו נתחיל מהתחלה.

יש לי שלוש יציאות בכרטיס קול:

1) אדום

2) ירוק שהרמקולים מחוברים אליהם

3) כחול

ובכרטיס מסך יש לי מעביר  מעוגל שאני מחבר אליו את הכבל הצהוב שמחובר לכרטיס מסך.

את האדום אני מחבר לאדום

ואת הלבן הפעם לא חיברתי אבל ניסתי גם לחבר לפני זה את הלבן אל הכחול.

עדיין לא עובד לי מה לעשות?

לא עובד, כי אתה לא עושה את זה נכון. יש לך יציאת אחת בכרטיס הקול (תשכח מזה שאפשר לשנות את התפקידים של היציאות) והיא היציאה הירוקה. עכשיו, בשאר היציאות של כרטיס הקול אתה לא נוגע בכלל (ולא משנה מה הצבע שלהן). היציאה של הסאונד מהרמקולים היא בחיבור סטריאו, ובטלויזיה החיבור של כניסת הסאונד הוא ב RCA. בשביל לחבר בין הכרטיס קול לטלויזיה, אתה צריך כבל שבצד אחד שלו יש בננה של סטריאו ובצד השני יש 2 חיבורי RCA, שהם בד"כ בצבעים אדום ולבן. את חיבור הסטריאו (אתה יודע איך נראה החיבור, נכון?) אתה מחבר לכרטיס הקול - שוב - ליציאה הירוקה ואת חיבורי ה RCA אתה מחבר לטלויזיה לחיבורי ה RCA המתאימים - אדום לאדום ולבן ללבן. שים לב שהדבר מחייב אותך לנתק את הרמקולים מהחיבור שלהם לכרטיס הקול (היציאה הירוקה, זוכר?) ולחבר במקומם את הכבל שמתחבר לטלויזיה.

אם אתה לא רוצה לנתק ולחבר כבלים כל היום, תקנה מפצל סטריאו ל-2 יציאות סטריאו. את המפצל אתה מחבר ליציאת הסאונד בכרטיס הקול (זוכר איזה צבע?) ולו אתה מחבר גם את הרמקולים וגם את הכבל (יש במפצל 2 יציאות סטריאו).

עכשיו, מה שמעניין אותי - איך אתה חיברת? עם איזה כבלים? קשה לי להאמין שחיברת ליציאות של הכרטיס קול כבלים עם בננות של RCA (גדלים שונים, לא אמור להתאים בכלל - אולי בכוח).

מקווה שפתרתי לך את הבעיה.

הבעייה שלי היא שאני רוצה להזמין הרבה חבר'ה, לכן אני רוצה להפנות את הטלביזיה לצד אחד ואת המסך של המחשב לצד השני כדיי שכולם יוכלו לראות     ולא יהיו מריבות של מקום, איך אני עושה שיראו 2 מסכים אתו הדבר בדיוק? (!)

מסך אחד של  מחשב ומסך שני של טלבזיה!!!

ראה תמונה מצורפת.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קורא את התרד היית מבין שלא פתרת שום בעיה.

הבן אדם אמר שאין לו כניסות אדום לבן בטלויזיה!

עכשיו לפותח התרד - אולי סוף סוף תביא לנו דגמים שנוכל לראות מה הולך פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי לפותח התראד יש רסיבר ,אז ככה זה הולך

1.אתה צריך כבל 2rca+3.5mm stereo

2.חבר ת3.5 ליציאה הירוקה בכרטיס קול

3.חבר את האדום/לבן לאחת הכניסות ברסיבר,ואז יש להגדיר תכניסה ברסיבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ויש לו רסיבר, נכון(למרות שאז עדיף לחבר יציאה דיגיטלית אם יש) אבל אני לא בטוח בכלל שיש לו...

אבל אני חושב שאם זה היה מספיק חשוב לבן אדם הוא כבר מזמן היה עונה לשאלות שלנו(שלי בפרט-בקשר לדגמים)......

בטח הוא כבר הסתדר מזמן ואנחנו סתם מגיבים פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי רסיבר של yamaha אני לא יודע איזה דגם אבל ה5 שלי מתחברים אל הרסיבר ה5 שלי לא קטנים, סנטר שני קידמיים ושניים אחוריים (לא יכולתי לענות לכם כי לא היית בזמן האחרון בבית) אתם יכולים לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פרט קטן שלא ציינו

כמו שאמרו את ה יציאה של הרמקול לירוק(PL קטן כמו של ווקמן) בקצה השני של הכבל יהיו כמו שאמרו 2 יציאות או יותר(RCA) אותן חבר במגבר

ליציאה שמצוין עליה AUX בהתאמה(לבן ללבן ואדום ... טוב אתה כבר יודע)

עכשיו במגבר תעביר ל AUX זה אחד הערוצים כמו CD,TUNER וכו'

בדרך זו תישמע את ה SOUND דרך המע"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רסיבר YAMAHA V530 או V430 אני לא בטוח איזה מהם אבל אחד מהם יש לי.

את ה- AUX מצאתי ברסיבר שלי

אבל לא הבנתי לאן צריך לחבר את הכבלים אתם יכולים להסביר לי בצורה פשוטה לאן צריך לחבר את זה מלפנים או מאחור

ואם מחברים את זה לרסיבר אז צריך אזשהו מאריך לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא צריך שום מאריך.

2. אתה הולך לאחת הכניסות האחוריות(אלא אם כן אתה רוצה שהחיבור יהיה תקוע מקדימה, סתם מכוער), VCD CBL SAT או כל אחת אחרת.

מחבר את האדום והלבן שהגיעו מהירוק של הכ.קול לאדום והלבן שבכניסה שבחרת.

מחבר את הצהוב\Sוידאו מהרדאון לצהוב\Sוידאו שבכניסה שבחרת.

רק שים לב שאם הטלויזיה מחוברת לרסיבר בצהוב, אז גם הרדאון צריך להתחבר לרסיבר בצהור(ולא ב Sוידאו), ולהפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...