האם תתגייס לשרות קרבי? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תתגייס לשרות קרבי?

WizMaster

האם תתגייס לשירות קרבי?  

427 הצבעות

1. 1. האם תתגייס לשירות קרבי?

• כן, אני פטריוט!
    • בשום פנים ואופן לא!
    • עדיין לא החלטתי...
    • אחר(פרט!)

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עוד לא החלטתי, קודם כל יש עוד שנה עד הצו...

אבל אני חושב שאני לא יתגייס בכלל\לא יתגייס לקרבי.

אני לא רוצה להתגייס לקרבי בעיקר בגלל שאני לא רוצה פשוט "למחוק" שלוש שנים מהחיים שלי.

אח שלי עכשיו בקרבי, הוא אוטוטו בחופשת שיחרור. כבר יותר מחודש הוא לא חזר הבייתה!

וגם כשהוא היה יוצא סדיר אז זה היה שישי שבת ופעם באיזה שלושה חודשים חמשוש, וגם אז חצי מהזמן הוא ישן.

אני לא יודע איך אפשר לנהל ככה חיים.

הסיבה השניה היא שאני ממש לא רוצה לנקנק לערבי את הצורה... כמו שכל-כך הרבה אנשים שאני מכיר כן רוצים. >:(

ואני מניח שכולם פה שמעו (גם פה בפורום) סיפורים ממש לא נעימים למה שעושים לחיילים בטירונות ובשירות...

ועכשיו אני במחלוקת בגלל שאחרי התקציב החדש שאושר מסתבר שהמדינה שלנו מעדיפה אזרחים עם דעה ואדיאליסטים מסויימים על-פני אחרים, לפי דעתי ההשקפה הזאת (לצערי) מעידה גם על החברה ואיך שיסתכלו עלי אנשים אם אני יגיד שלא שירתתי (ואני מניח שיהיה לי פרופיל גבוהה), או שהייתי ג'ובניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

פרופיל 97

קב"א 56 (כולל דפ"ר 90)עברתי מבחני קצונה בהצלחה

אני ממש ממש לא מפחד - וקרבי זו האופציה השנייה שלי!

אבל אני גם ממש רוצה ללמוד פיסיקה!

אז אני הולך בקרוב לעתודה... כמה חבל...

פששש...זה ממש טוב! :)

אני קב"א 54 ודפ"ר 80...

זה לא ממש טוב, זה הכי טוב! אין מעבר... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחי"ר, עשיתי חצי שנה מארבים, הייתי בשטחים והלכתי המווווווון.

אני יכול להגיד דבר אחד:היה שווה!!! אפילו שקיבלתי כדור ברגל.

מי שלא מרגיש שהוא רוצה\יכול ללכת לקרבי לא צריך להרגיש לא נוח...על כל חייל קרבי צריך 10 ג'ובניקים.

לי יש בעיה עם אנשים שלא רוצים להתגייס בכלל...לא חייבים , הצבא לא מתאים לכולם.

אבל בהחלט כל אחד חייב לתת לפחות שנה מהחיים שלו למען הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחי"ר, עשיתי חצי שנה מארבים, הייתי בשטחים והלכתי המווווווון.

אני יכול להגיד דבר אחד:היה שווה!!! אפילו שקיבלתי כדור ברגל.

מי שלא מרגיש שהוא רוצה\יכול ללכת לקרבי לא צריך להרגיש לא נוח...על כל חייל קרבי צריך 10 ג'ובניקים.

לי יש בעיה עם אנשים שלא רוצים להתגייס בכלל...לא חייבים , הצבא לא מתאים לכולם.

אבל בהחלט כל אחד חייב לתת לפחות שנה מהחיים שלו למען הכלל.

אני רוצה לחזק את דבריך, ולהוסיף שזה אפילו מעבר לזה...הרבה מעבר לזה.

זה לא רק הקטע של לתרום למדינה, אתה פשוט יוצא אחרי השירות - א-ח-ר-ת ל-ג-מ-ר-י !!!

תנסו להשוות ילדה אמריקאית בת 21 לישראלית בת 21 מבחינת בגרות ושאיפות בחיים...

תנסו להשוות בחור אמריקאי בן 25 - 26 לישראלי שהרגע השתחרר מצה''ל, אפילו אם הוא לא היה קרבי !!

זה פשוט עולם אחר לגמרי !!

ואני אחזור על זה שוב - אני אחרי חי''ר (גבעתי גדוד רותם) גמרתי עם שתי פריצות דיסק (צוואר וגב תחתון) - אבל הייתי עושה את זה שוב אם הייתי צריךלעמוד בפני בחירה !!!

אחרי מסע מכין כומתה ( קצב 8 ) מסע כומתה אחד כטירון ועוד אחד כאיש סגל...אתה יוצא אחר לגמרי.

אתה מסתכל על דברים אחרת !

אתה מקבל דברים אחרת !

קשה מאוד להבין את זה אם לא חווית את זה, וזה נכון לנשים וגברים כאחד ! ושוב - לא חייבים להיות קרביים, אבל כדאי מאוד לעשות את כל ה 3 שנים.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה השניה היא שאני ממש לא רוצה לנקנק לערבי את הצורה... כמו שכל-כך הרבה אנשים שאני מכיר כן רוצים. >:(

קרבי = "לנקנק לערבי את הצורה" ?

אני מבין שהיית יותר מדיי עם איזה קשקשן יפה נפש שזיבל לך בשכל על "הצבא", למרות שאין לו מושג מהחיים שלו והוא בטח בכלל לא התגייס, הא?

איך אני "אוהב" את הקשקשנים האלה שאומרים דברים שאין להם מושג בהם...

לך, OmerMan, אני רק יכול לאחל שיבוא יום ותבין שאותו קשקשן סיפר לך את אותם "סיפורים" למרות שהוא בכלל השתמט מהצבא, הקשקשן האומלל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת את הדברים שלי בדיוק ההפך ממה שהתכוונתי...

לא אמרתי שכל מי שהולך לקרבי=בן אדם שרוצה להתעלל בערבים...

אלא להיפך, אני מכיר אנשים שהולכים לקרבי בגלל שהם רוצים "להחזיר" לערבים.

מקווה שהבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק הקטע של לתרום למדינה, אתה פשוט יוצא אחרי השירות - א-ח-ר-ת ל-ג-מ-ר-י !!!

תנסו להשוות ילדה אמריקאית בת 21 לישראלית בת 21 מבחינת בגרות ושאיפות בחיים...

אחרי מסע מכין כומתה ( קצב 8 ) מסע כומתה אחד כטירון ועוד אחד כאיש סגל...אתה יוצא אחר לגמרי.

אתה מסתכל על דברים אחרת !

אתה מקבל דברים אחרת !

אתה אומר את זה כאילו בגרות ושאיפות בחיים זה משהו טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהיית יותר מדיי עם איזה קשקשן יפה נפש שזיבל לך בשכל על "הצבא", למרות שאין לו מושג מהחיים שלו והוא בטח בכלל לא התגייס, הא?

איך אני "אוהב" את הקשקשנים האלה שאומרים דברים שאין להם מושג בהם...

לך, OmerMan, אני רק יכול לאחל שיבוא יום ותבין שאותו קשקשן סיפר לך את אותם "סיפורים" למרות שהוא בכלל השתמט מהצבא, הקשקשן האומלל הזה.

הנה "יפה נפש" ו"הקשקשן האומלל" עומד כאן מולך.

אני לא משתמט ואני לא עריק כמו שכל החברים שלך ואנשים כמוך קוראים לי. אני לא עברתי לצבא אוייב, לכן אני לא עריק ואני לא השתמטתי כי אני משוחרר כחוק מצה"ל. אני לא בורח משירות ולא מסתתר משירות, אני משוחרר מהצבא.

ה"סיפורים" האלה הם די נכונים, ויש הרבה אנשים שסובלים בצבא. יש אולי אנשים שמוכנים לסבול את ההתעלולויות והזובורים למיניהם, רק כדי שהם יוכלו לעשות את זה לאחרים בעתיד. יש כאלה שלא.

וכשאתה משווה בין מדינות ואנשים במדינות, אולי תחשוב? עד כמה קרובה ארה"ב לדיקטטורה? עד כמה קרובה בריטניה לדיקטאטורה? או גרמניה? או ספרד? האנשים שם מאוד מחונכים, והם למדו לא לסמוך על גנראלים צבאיים שבאים לנהל להם את המדינה לאחר שהם יוצאים לפנסה צבאית. אצלינו זה בדיוק ההיפך, אנחנו חברה מיליטארסיטית שתמשיך לנהוג כך עד שיעלה כאן איזה רודן ויחנך אותה אחרת בצורה הגרועה ביותר!

כן, אני מסתכל על אנשים בני 21 באירופה וארה"ב רובם על סף סיום תואר ראשון באונ', והם הרבה יותר משכילים מהישראלים הממוצעים שחושבים שאחרי שהם השתחררו מהצבא הם יכולים ליסוע לכל מקום בעולם ולהרוס כל דבר שנכלא לדרכם. אנשים שמסיימים תיכון צריכים לחשוב מה הם רוצים ללמוד ולעשות בחיים שלהם, ולא מה הם רוצים לעשות במכונת המלחמה של המדינה שלהם, אלא אם כן הם רוצים בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה "יפה נפש" ו"הקשקשן האומלל" עומד כאן מולך.

אני לא משתמט ואני לא עריק כמו שכל החברים שלך ואנשים כמוך קוראים לי. אני לא עברתי לצבא אוייב, לכן אני לא עריק ואני לא השתמטתי כי אני משוחרר כחוק מצה"ל. אני לא בורח משירות ולא מסתתר משירות, אני משוחרר מהצבא.

ה"סיפורים" האלה הם די נכונים, ויש הרבה אנשים שסובלים בצבא. יש אולי אנשים שמוכנים לסבול את ההתעלולויות והזובורים למיניהם, רק כדי שהם יוכלו לעשות את זה לאחרים בעתיד. יש כאלה שלא.

וכשאתה משווה בין מדינות ואנשים במדינות, אולי תחשוב? עד כמה קרובה ארה"ב לדיקטטורה? עד כמה קרובה בריטניה לדיקטאטורה? או גרמניה? או ספרד? האנשים שם מאוד מחונכים, והם למדו לא לסמוך על גנראלים צבאיים שבאים לנהל להם את המדינה לאחר שהם יוצאים לפנסה צבאית. אצלינו זה בדיוק ההיפך, אנחנו חברה מיליטארסיטית שתמשיך לנהוג כך עד שיעלה כאן איזה רודן ויחנך אותה אחרת בצורה הגרועה ביותר!

כן, אני מסתכל על אנשים בני 21 באירופה וארה"ב רובם על סף סיום תואר ראשון באונ', והם הרבה יותר משכילים מהישראלים הממוצעים שחושבים שאחרי שהם השתחררו מהצבא הם יכולים ליסוע לכל מקום בעולם ולהרוס כל דבר שנכלא לדרכם. אנשים שמסיימים תיכון צריכים לחשוב מה הם רוצים ללמוד ולעשות בחיים שלהם, ולא מה הם רוצים לעשות במכונת המלחמה של המדינה שלהם, אלא אם כן הם רוצים בכך.

בשביל אנשים "כמוך" יש דבר קטן שנקרא.....עתודה. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל אנשים "כמוך" יש דבר קטן שנקרא.....עתודה. :D

אתה טועה ידידי...

עתודה זה לאנשים שרוצים לקבור אצל הצבא 6 שנים במקצוע שהצבא יאמר להם ללמוד ואחרי זה ישרתו במקצוע הזה ויחתמו על עוד שנתיים קבע, כלומר אתה קובר את עצמך בטוטאל ל8 שנים בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...