שאלה בקשר למדבקות לקישוט המארז שלכם.... - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למדבקות לקישוט המארז שלכם....

gil_elichai

Recommended Posts

רציתי לשול אם מישהו יודע ויכול  להגיד לי איך אני יכול להכין מהשבלונות של המדבקות לקישוט המארז שThe Grey Matter מהפורום פירסם להרודה. אני יכול להכין כמו מדבקה כזאתי שאני ישים אותה על המארז (החלון השקוף של המארז) והיא תיזהר לי כזה... יענו שמהאור שיש למאוורים וביכלל האור שיש לי בתוך המארז יגרום לה ליזהור מישהו יודע איך אפשר להכין את זה .?|

נ.ב ערכתי את ההודעה כי היא לא היתה מנוסחת..!סליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תירגע

דבר שני תקרא את חוקי הפורום שכוללים גם סעיף על ניסוח הודעות וגם על גודל החתימה

דבר שני, מדבקה שתזהר אני לא חושב שיש, האופציות שלך זה חריטה או טוש UV (חריטה ע"י דרמל או כל כלי חד, ותאורת החלון עם לדים או קטודה, טוש UV לציור הדמות וקטודת אולטרה סגול או לדים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*טוש

והלדים שאתה מדבר עליהם זה לדים רגילים (או במקרה הטוב לדים UB-אולטרא ברייט, "סופר לדים").

אני מתכוון ללדים שפולטים "אור" אולטרא סגול, וגורמים לדברים שרגישים לאור הזה לזרוח.

בקשר לטושים-לך לחנות כלי כתיבה או חנות לאומנות ותשאל אותם על טושים שזוהרים באולטרא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני יודע מה זה לד יש לי לד אני אומר לך במארז שמפיץ אור סגול! זה מין מנורה כזאת לרוחב דקה שמפיצה אור סגול

ועל המאוורים יש לי אחדש ירוק ואחד אדום

ואיך אמרת קוראים לטוש טוש uv? כמה הוא אמר לעלעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי אני יודע מה זה לאד אני אומר לך יש לי זהמ ין כמו מנורת אולטרה והיא נימצאת בתוך המארז השכבתי אותה למעטה והיא מפיצה אור סגול ויש לי עוד שתי מאווררים אחד אדום ואחד ירוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנורה הארוכה שהלבשת ל מ ט ה  נקראת :

קתודה קרה, ניאון, פלורסנט ,PL

לד הוא מוליך למחצה שפולט אור

ואם אתה רוצה לעשות עיצוב זוהר כלשהו הדרך האיכותית ביותר לדעתי היא ע"י חריטה והארה ע"י לדים רצוי ULTRA BRIGHT

ובבקשה בבקשה תוריד את הזוועה הזו זה ממש מעצבן את העין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי הקטנה קנתה לי כזה עט. זה עלה לה בערך 40 שקל אני חושב.

זה כותב בלתי נראה ובצד השני של העט יש אור אולטרה סגול. כשמאירים על הכתב השקוף אז הוא זוהר.

חחחחחחח

כן זה מגניב

אבל זה לא טוב למארז

זה יותר כמו עט

צריך משהו שמוציא כמות של החומר הזה

ד"א אתה יכול להשתמש גם באבקה הרגישה לUV כמו שמישהו הראה לפני כמה זמן בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...