ראיתם את התוכנית של אמנון לוי? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתם את התוכנית של אמנון לוי?

adlanm

Recommended Posts

האמת, בנאדם שלא מתחבר עם בני גילו זה יכול להיות כך לאו דווקא מהסיבות הפליליות. יש כאלו שמרגישים צעירים/בוגרים מכפי גילם או סתם כאלו שלא התבגרו נפשית והם מרגישים יותר נוח לדבר עם צעירים מהם. לעומת זאת, בני נוער מחוננים יעדיפו לדבר עם מבוגרים על פוליטיקה או או לא יודעת מה. על תמיד אפשר לדבר עם כולם אם יש לכם את אותו הטעם. אני כבר 5 שנים מדברת עם עו"ד מהולנד, מאז שהוא היה בן 27-28, והבנאדם אף פעם אחת אפילו לא רמז בכיוון המיני. בטח, היינו מספרים בדיחות גסות, אבל חוצמזה היחסים (דיבורים) הם אפלטוניים לגמרי אם כי אנחנו מדברים על נושאים לפעמים אישיים (רגשיים) וטוב לנו עם זה כי אנחנו מרגישים שככה אנחנו תומכים אחד בשני. אנשים יותר מבוגרים מזה? היו היה אבל איבדתי קשר איתו אחרי והיינו מדברים בעיקר על החיים ועל asatru, שום דבר פריקי כזה.

כשהתחברתי לראשונה לרשת הייתי בשוק מכמות הסוטים אבל בסוף למדתי להתחמק מהם ולזהות אותם וללחוץ על ה"איג'י" בהתלהבות רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בת 14.5-15 כשהתחלתי ודיברתי עם אנשים בכל מיני גילאים. בד"כ כשמישהו אמר לי גיל שהוא מעל 29 ישר לא היה לי סבלנות אליו והייתי לוחצת "איגנור", אבל היו קטעים שנושא ה-ASL לא הגיע הרבה זמן ודיברתי עם הבנאדם 3 שעות רצוף על הכל ואמתי, למה לי לא להמשיך? מילא הוא אירופה, מה הסיכוי שיקרה לי משהו? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מדברת עם "מבוגרים", וואו, אבל זה תלוי מאד גם ב"מבוגר", ואם אותו אדם גולש לנושאים מיניים או מציע להיפגש אז זה כבר צרייך להדליק נורה אדומה. חוצמזה, אין שום חוק שאוסר על בגיר (מבוגר) לדבר עם קטין(ה).

מממ... לא מדוייק (תלוי בנושא) - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2960067,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה התכוונתי, לא משהו מיני. אני לא מדברת עם הרבה מבוגרים, רק עם 2, אחד נעלם משום מה (פסיכובילי, זה קורה), אחד העו"ד מהולנד ואנחנו מדברים על הכל כמו חברים טובים אבל אף פעם זה לא גלש לזה שהם ניסו להתחיל איתי בכל צורה שהיא ולכן זה הופך את השיח איתם לתקין וחוקי ובסדר. אבל יש יותר פונים בנושאי מין מאשר לא וזה באמת דפוק. יש לי מצלמת ואני נכנסת לחדר צ'אט ביאהו וישר כל העולם ואישתו רוצים להציץ, בלי לדבר קודם, וחלק אומרים דברים כמו could u flash ur tits for a moment? אני לא עושה מזה סיפור, שמה באיגנור וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...