ראיתם את התוכנית של אמנון לוי? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתם את התוכנית של אמנון לוי?

adlanm

Recommended Posts

אתה יודע מה, מזה נמאס לי מהתוכנית המזדיינת הזאת, אנשים עושים מאיזה איש סוטה דמיקולו, רצה לזיין נערה בת 14-18... הוא מבוגר, נכון... אבל מה חסר אנשים מבוגרים שעושים את זה אם נערות ? לא חסר.

עשו מבנאדם, קצת דפוק אני מודה, תוכנית שלמה מחורבנת עם איזו ילדה מעצבנת שמדברת איתו חודש, מה לעזאזל את מדברת איתו חודש ?!?! כוס אמק, מה ילדות בת 13 כאלה מפגרות ? מי לעזאזל היה מדבר עם בנאדם מבוגר שאתם מכירים מאיזה צ'ט מפגר באתרים כמו וואלה וכדומה.

אני דווקא דיי מכבד את אמנון לוי אבל הפעם הוא מזה אכזב, יש כל כך הרבה דברים במדינה שאפשר לדבר עליהם אבל אפשר לחשוב, איזה מפגע ציבורי... אנשים שמדברים בצ'ט ומתקשרים אליך בטלפון, המדינה הולכת לנו בין הידים ממש... סעמק.

דבר ראשון, מי מדבר בצ'טים כאלה ? רק אנשים חסרי חיים.

דבר שני, מי המפגר שנותן את הטלפון שלו בכזאת קלות ?

דבר שלישי, את/ה רוצה לדבר אם מישהו ? סבבה, לא רוצה - תנתקי ! והילדה הזאת גם כן, מה את מדברת בכלל ? את רצית לדבר איתו (בתור מי שכאילו שיחקה ילדה תמימה, גם כן...) אז מה את בוכה שהוא מגעיל אותך ? אם הוא מגעיל אותך תגידי לו אני לבנאדם לא להתקשר יותר וביי.

ואני אומר לא לראות את התוכנית המפגרת הזאת כי זה פשוט בזבוז של זמן בחיים שלכם.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בזבזת את זמנך ???

ראיתי תוכנית ראשונה או שנייה שלו, לא ידעתי על מזה... אז בהתחלה לא היה ברור מה הלך שם, אחרי שבוע בערך לא יודע חזרתי הבייתה מת, אני נכנס למיטה ומדליק ומה אני רואה, אמנון לוי... אחרי חמש דקות הוא כבר לא היה על המסך שלי ואני לא מאמין שיהיה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעדיף את כולבוטק , חוץ מזה שאני מעריץ של רפי גינת ;D ;D

הוא מגנייבבב.

לדעתי התוכנית הזאת של אמנון לוי היא די חיקוי לכולבוטק או שידור חוקר.

ו MORTAR, תתפלא יש הרבה מטומטמות בנות 13 שכן מדברות עם מבוגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מדברת עם "מבוגרים", וואו, אבל זה תלוי מאד גם ב"מבוגר", ואם אותו אדם גולש לנושאים מיניים או מציע להיפגש אז זה כבר צרייך להדליק נורה אדומה. חוצמזה, אין שום חוק שאוסר על בגיר (מבוגר) לדבר עם קטין(ה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מדברת עם "מבוגרים", וואו, אבל זה תלוי מאד גם ב"מבוגר", ואם אותו אדם גולש לנושאים מיניים או מציע להיפגש אז זה כבר צרייך להדליק נורה אדומה. חוצמזה, אין שום חוק שאוסר על בגיר (מבוגר) לדבר עם קטין(ה).

אין חוק שאוסר לדבר אבל מה שהוא עשה שם זה לא בדיוק לדבר וזה כן נגד החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...