צריך עזרה אני רוצה לבטל את ה FIREWALL ברשת שלי?!? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה אני רוצה לבטל את ה FIREWALL ברשת שלי?!?

STRENGTH

Recommended Posts

מה זה השיחות הפרטיות האלה פה על גבי הפורום? הודעות לא קשורות נמחקו.

עכשיו פותח הת'רד: אתה יכול להבהיר את עצמך?

מה זאת אומרת "עשיתי רשת"? אתה מדבר על שיתוף עם מחשב אחד שרת ומחשב שני לקוח? הסבר איך בדיוק הרשת שלך בנוייה, מה מחובר למה וכו'.

מה זאת אומרת "מבטל פיירוול"? אם התקנת פיירוול תוכנתי כלשהו, תגיד איזה. ואם לא, תסביר על איזה פיירוול אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בלי פרטים.

אם יש לך שעושה את הבעייה, צריך לדעת איזה בשביל להסביר לך בדיוק איפה לפתוח את הפורטים הנחוצים.

אם יש לך פיירוול תוכנתי כלשהו, צריך לדעת איזה בשביל להסביר לך בדיוק איפה לאפשר גישה לביטורנט.

ואם אתה מחובר דרך מחשבים אחרים, צריך לדעת איך בדיוק בשביל להסביר לך מה לעשות על כל מחשב.

תברר ותחזור אלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש את אותו בעיה, והפייר וול של הוינדוס לא פועל,

ויש לי רשת שמחובר ל4 מחשבים הרשת היא של 2wire

מה אני עושה כדי לבטל את הפייר וול של הרשת (איו שום תוכנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך.

אני מסביר לך בפירוש שאי אפשר לעזור לך בלי שתביא פרטים! לא אני, ולא אף אחד אחר! אתה מצפה שבטלפתיה נדע איזה מכשירים בדיוק יש לך? בכל מכשיר או תצורת רשת ההגדרות שונות ואנחנו צריכים לדעת מה יש לך בשביל לעזור! מה לא מובן פה?!

תתחיל להתייחס למה שאומרים לך.

ותתחיל להתייחס גם לחוקי הפורום. אסור להקפיץ פה ת'רדים.

אני לא רואה מה המטרה להשאיר את הת'רד הזה פתוח. כי בכל מקרה עזרה לא תקבל פה. כל מה שיש פה זה רק הקפצות שלך.

ננעל.

אם בטעות במקרה בלי כוונה ביררת איזה מכשירים יש לך או שביררת פרט כלשהו שיכול לעזור לאנשים לעזור לך, שלח לי הודעה פרטית ואני אפתח את הת'רד.

ודבר אחרון: אני בד"כ לא אומר את זה, אבל עכשיו זה כבר ממש מוגזם: למה אתה מתעסק עם דברים שאין לך מושג בהם?... בד"כ הפורום פה בשביל לתת לאנשים מושג ולעזור להם, אבל ככה אי אפשר. אם אתה "עשית רשת" לבד, היית צריך פשוט לתת למישהו שמבין בזה "לעשות לך את הרשת", ולסדר לך גם את הבעייה הנוכחית. ואם מישהו אחר "עשה לך את הרשת", תגיד לו שיסדר לך את הבעייה הזאת. אם הוא התחיל לעשות משהו, שיסיים את זה.

בכל מקרה, לפני שמתעסקים עם דברים לומדים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...