שאלה מזה טפשית אבל פוחד בקשר למסך lcd וקצב רענון - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מזה טפשית אבל פוחד בקשר למסך lcd וקצב רענון

yosizach

Recommended Posts

אוקי כבר כתבתי איזה מסך יש לי lcd 19 דגם החדש שלהם s

בקיצור עם אני ישים רענון גבוה לקראת הזמן המסך יהה ויאבד איכות ?

כי אני רואה עכשיו מזה מדהיםםם חבל על הזמן

עכשיו אני יכל בה 1024 1280 על 85

הבעיה היא עם אני ישים על 85 זה ישחוק ? עידף על 60 ? ככה לא יקרא אף פעם משהו למסך ? אני רוצה שתמיד ישאר ככה רק אתמול קיבלתי אותו ואני בפחדנים למרות שזה רק קצב רענון לדעת עם אפשר לשים על קצב רענון גובה ? או עם אני ישים על נמוך זה עדיף למסכים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח יותר מדי יפה קרעת אותי

למה איך רואים יותר חד?

כי לפי מה שאני ראיתי ששמתי מ 60 ל 75

זה היה פחות יפה ככה אני חושב

בכל מקרה לא יקרה כלום אם תשאיר את זה על 85

ב LCD זה שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר אז המסך ישחק אז הוא יחזיק "רק" 6 שנים עד אז בטח תחליף אותו, אתה בטח לא כמוני אני עוד מעט סוגר 9 שנים עם המסך שלי והוא עובד תמיד על הקצב ריענון המקסימלי ועדיין לא הייתה בו תקלה 1!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עם הCRT 19 שלי כבר 4-5 שנים על קצב רענון של 85 ואני מסתדר בסדר.. עד עכשו רק פיקסל מת אחד (וגם זה נראה לי הגיע עם המסך פשוט שמתי לב אילו לפני איזה שנה שנתיים שהאחריות כבר הלכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחליף מסך דחוף

9 שנים!!?

יש לי מסך של 6 שנים והוא ממש גרוע הבהירות שלו ו CONTRST שלו נמוך מאד

המסך שלי עלה כ1500-2000 דולר בזמנו(בין 5000-6000 שקל) והוא עכשיו ברמה של מסכי 17 שעולים 600-700 שקל הוא סך הכול סבבה לגמרי רזולוציה מקסימלית 1024*1280 בקצב רענון 75 זה סך הכול לא רע בכלל למסך בן 9 כמעט הדגם המדויק הוא HITACHI 17MVXPRO2 לפי מה שהבנתי אז(1996) הוא היה אחד הטובים, ואם אני יחליף אותו זה רק במסך 19 ברמה באיזור ה1800 שקל הבעיה שיש לי דברים אחרים לקנות עכשיו ומסך ממש לא בסדר העדיפויות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...