צורב DVD מדגם NEC 2500A DVD±R x8 - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב DVD מדגם NEC 2500A DVD±R x8

69

Recommended Posts

ב 100 שקל של ההבדל אתה לא תקנה צורב חדש שהמחירים ירדו ::)

תיקח עכשיו DL, את החדש תקנה כבר שייצא BLUERAY או משהו בסגנון.

וד.א.

גם אני במקומו הייתי לוקח את ה 9550.... הבן אדם אמר שהוא מדי פעם משחק פיפא ו NBA, בשביל זה לא צריך 9800PRO.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

69,

אם כבר אתה מחליט לפתוח את הכיס אז עדיף את ה 4120B ב 600 שקל (מחנות עם כתובת...) או מסקאל,P1000 וכל החברה האלה ב 550 שקל. אבל הכתובת שם פחות ברורה.

והיתרון האמיתי ב DL שאיכות הצריבה שלהם יותר טובה כי העין יותר מדוייקת...

ב 100 שקל של ההבדל אתה לא תקנה צורב חדש שהמחירים ירדו  ::)

וד.א.

גם אני במקומו הייתי לוקח את ה 9550.... הבן אדם אמר שהוא מדי פעם משחק פיפא ו NBA, בשביל זה לא צריך 9800PRO.....

הוא אמר באותה נשימה שהוא גם רוצה לשחק על משחקים  חדשים ומורכבים.... והצעתי לו 9600 פרו אחרי שאמר שהוא לא ממש כבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצורב של NEC, אתה צודק אינטגרל ב100 אחוז..ממש לא קורא טוב דיסקים טיפה "מלוכלכים" ואני מתכוון גם ל2510 וגם ל2500..לעומת זאת מעניין לציין שהCD-ROM, והנגן של NEC, קוראים דיסקים שרוטים ומלוכלכים ברמה טובה מאד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

69,

אם כבר אתה מחליט לפתוח את הכיס אז עדיף את ה 4120B ב 600 שקל (מחנות עם כתובת...) או מסקאל,P1000 וכל החברה האלה ב 550 שקל. אבל הכתובת שם פחות ברורה.

והיתרון האמיתי ב DL שאיכות הצריבה שלהם יותר טובה כי העין יותר מדוייקת...

הוא אמר באותה נשימה שהוא גם רוצה לשחק על משחקים  חדשים ומורכבים.... והצעתי לו 9600 פרו אחרי שאמר שהוא לא ממש כבד...

מה היתרון של 4120B על פני NEC 2510A ? (רק אל תשלח אותי לסטיקי המפחיד :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מפרש נכון את הקודים שלך... :)

ה NEC צורב במהירות 8 והשני במהירות 12

ול NEC אין את ה DVDRAM

1. הבנתי נכון ?

2. כמה זמן לוקח לצרוב 4.7 ג'יגה במהירות 8 וכמה במהירות 12 ?

3. מה זה בכלל ה DVDRAM הזה ?

Thanks !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצורב של NEC, אתה צודק אינטגרל ב100 אחוז..ממש לא קורא טוב דיסקים טיפה "מלוכלכים" ואני מתכוון גם ל2510 וגם ל2500..לעומת זאת מעניין לציין שהCD-ROM, והנגן של NEC, קוראים דיסקים שרוטים ומלוכלכים ברמה טובה מאד..

כן אני יודע, אבל עדיין הוא אופציה נהדרת כי איכות הצריבה שלו מצויינת וזה חשוב. אני חושב שפשוט הם היו צריכים לוותר על משהו כדי לתת אותו במחיר אטרקטיבי... אין לי צל של ספק ש NEC יודעים לעשות הכל.. חוץ מזה, אין צורב שטוב בהכל..פשוט אין כזו חייה, גם לא הפלקסטור. אני חושב שהיחידי שמתקרב להגדרה הזו היום זה 4120B.

חחח... לכן גם היה טרד ב CDRLABS שנקרא 4120B  THE KILLER? שעיצבן הרבה מאוד אנשים, במיוחד את פלקסטור..חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מפרש נכון את הקודים שלך... :)

ה NEC צורב במהירות 8 והשני במהירות 12

ול NEC אין את ה DVDRAM

1. הבנתי נכון ?

2. כמה זמן לוקח לצרוב 4.7 ג'יגה במהירות 8 וכמה במהירות 12 ?

3. מה זה בכלל ה DVDRAM הזה ?

Thanks !

96,

תשמע, אם אתה הולך לקנות צורב , ואתה נראה בחור יסודי, אז תקרא בשקט את כל הטרד בראש העמוד, כי הרוב כבר כתוב שם.... ובזמן הקרוב לא תצרוב לא ב X8 ולא ב X12....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם תתהפך...

מה היתרונות

LG4120B:

X12, קורא יותר טוב, RAM (הרדדיסק נשלף 4.7 גיגה ב 30 שקל עם עמידות גבוהה), צריבת CD X40 , טכנולוגיה יותר חדשה, שקט מאוד (אבל לא יודע אם ה NEC רועש).

NEC2510:

(אולי) מסתדר יותר טוב עם מדיות זבל. למרות שגם מסתדר עם חלק לא קטן ממדיות הזבל אבל אני לא.

NEC הוא צורב מצוין גם כן. ה הוא פשוט קניה יותר טובה היום ושניהם GOOD VALUE FOR MONEY (לא שאין צורבים טובים אחרים בשוק כי יש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיענחת נכון :)

X1 של צורבי הוא 1.5MBPS, הדיסק הוא 4450MB, תעשה את החישוב...

DVDRAM הוא מעין הרד דיסק , ניתן לכתוב ולמחוק ממנו כרצונינו ללא שום הגבלות. די יקר(30 שקל לדיסק אם אני זוכר נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כאלה החיים, מה אני יכול לעשות..לא אני בניתי את שיטות הצריבה...הלוואי וזה היה ליניארי כי אז X8 היה לוקח 6.5 דקות ו X16 היה 3 דקות וקצת, אבל X16 יהיה בערך כפול מזה...

עריכה: ואי אפשר לא לקחת בחשבון LEADIN, LEADOUT, זה חלק מתהליך הצריבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח בזה?? איפה קראת את זה?

כי צריבה זו פשוט העברת קבצים, אם אתה מעביר אותם ב 3MBPS אז תעביר כמות מסוימת של חומר במהירות גבוהה פי 2 מאשר 1.5MBPS.

אני חושב שאתה מתייחס גם לכל הפעולות מסביב, ה LEAD IN, LEAD OUT, FINISH וחבריהם, שהם לא קשורים במהירות הצריבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...