עזרה בהריסת מודם - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהריסת מודם

desert

Recommended Posts

יש לי בעיה , יש לי את המודם הכי מסריח שיש שקיים אצל בזק.

המודם הוא , ALE150

ומחר בא אליי טכנאי של בעקבות הבעיות של המודם מצויין , עכשיו אני רוצה להחליף אותו במודם אחר , אבל להחליף ככה סתם זה עולה 149 שקל , מה שאני לא רוצה לשלם ,

אז חשבתי על הדרך הכי מקורית איך להחליף אותו וזה להרוס אותו , אבל להרוס אותו לא ככה בזריקה או שבירה , אתם יודעים , בלתת יותר מדי זרם או משהו , כמו שאם גוזרים את החוט של המקלדת ומחברים אז זה שורף את הלוח אם בגלל האובר פקודות שנשלח , אז שיטה דומה , יש למישהו דרך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפתח אותו כי יכולים לגלות. יש כאלה מדבקות. אתה יכול לשפוך עליו מים (קצת קצת) כשהוא פועל, ואז לייבש את זה

אם מייבש שיער. או יותר טוב- תשים אותו מול מייבש שיער עד שיתחמם יותר מידי וייהרס, רק שים לב לא להשאיר עליו

נזק פיזי.. תחשוב על משהו , זה לא בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ADSL בין הראושנים בארץ....

היה לי מודם אורכית שהיה WTFPWNZ פשוט..................................

הם עבדו עליי כי לפני שלוש שנים לא הבנתי מהחיים שלי.......

הביאו לי מודם ... אני מסתדר איתו בדרך כלל.. הבעיה היחידה בו זה שפעם בחודשיים זה עושה שאיאפשר להתחבר ואני עושה ריסטרט למודם...

אבל חוצמזה הוא בסדר...

אחח זבלים.. גנבו לי אורכית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורכית (ALCATEL SPEEDTOUCH HOME)

בין המודמים החזקים ביותר שחילקו, אם לא החזק ביותר (עכשיו יש את ה510, שזה בערך אורכים שתי שלבים למעלה)

מאז יש לי אותו, ועוד כמה 510 שקיבלתי הביתה :)

לא נוגע במשהו אחר חוץ מאלקאטל בנושא הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה , יש לי את המודם הכי מסריח שיש שקיים אצל .

המודם הוא , ALE150

מצטער להגיד לך, אבל המודם הכי מסריח שקיים אצל זה ה-ALE130 (שלי). אתה יודע משהו-לא אצל , המוצר הכי מסריח EVER....

עוד *** מבית רוטל.  >:(

בכל מקרה, אם תהרוס אותו, אפילו אם הם לא ישימו לב, רוב הסיכויים שתקבל את אותו המודם, אלא אם כן תצעק עליהם או משהו (וזה כבר יכול לעבוד גם בלי להרוס את המודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC the shit out off it ;D

עכשיו ברצינות אני לא חושב שפה זה המקום לשאלות כאלה

זה כמו לרמות את חברת הביטוח ואני חושב שאין מקום לתראד כזה ב-HWzone.

אני מקווה שינעלו בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כשהמטרה שלו היא להרוויח על חשבון זה

גם אם האוטו שלך אתה לא יכול להרוס אותו ולבקש את דמיי הביטוח

קוראים לזה רמאות חברת ביטוח ומקבלים על זה כמה שנים בפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה שלך אחי, אתה מבקש. כך לא מתעסקים עם .

בוא אני אתאר לך שיחה עם התמיכה הטכנית של שהייתי לי לפני שבוע וחצי, אני עשיתי את השיחה הזאת במקום בן דוד שלי (הוא כמוך ביקש בצורה יפה אבל לא הלך לו). הייתה לו בעיות גדולות עם המודם ALE 130.

השיחה:

המוקדנית: נזק, שלום (או משהו כזה).

אני: שלום

המוקדנית: במה אפשר לעזור לך:

אני: תנתקי לי את האינטרנט בבקשה אני עובר לכבלים.

המוקדנית: אפשר לדעת למה אדוני:

אני: כי אתם זו*** (חחחחח, סתםםם).- כי בכבלים נותנים לי מודם בחינם להשאלה בלי חיוב כספי.

המוקדנית: תמתין על הקו בבקשה (הולכת לדבר עם המנהל וחוזרת אליי): אדוני, אני יכולה להציע לך מודם לבחירה בלי חיוב, אבל הוא יהיה בהשאלה.

אני: בסדר (ובחרתי מודם, שכחתי את השם שלו, בן דוד שלי רצה מודם מסויים שהיה להם אותו, עובד טוב על כרטיס רשת).

אתה מבין עכשיו??? באופן כזה מדברים עם , רק באיומים על התנתקות, וכך עושים גם בכל מקום (עשיתי כך גם ל-YES וקבילתי מצויין והורדת מחיר ;D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...