צינור לסידור הכבלים במארז - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צינור לסידור הכבלים במארז

Philip

Recommended Posts

שנה שעברה אבא שלי היה במזרח והוא הביא איתו כל מיני מוצרי שונים....

בין היתר הוא הביא צינור כזה עם חתך לאורכו שמיועד לסידור הכבלים במארז, לצערי הוא הביא רק מטר וזה לא מספיק לי לפרוייקט חדש שאני עובד עליו [יהיו בקרוב... ;)]..

מישהו יודע היכן אפשר לרכוש כאלה צינוריות בארץ? העלתי למקרה שלא הייתי מספיק ברור:

dsc00001.jpg

dsc00002.jpg

תודה רבה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כזה כבל, ואני ניסיתי לצבוע ולעשות את החריץ...

הבעיה היא שהצינורות של טמבור הם מפלסטיק והם עבים, וברגע שמכופפים אותם קצת הצבע מתקלף, גם אם עושים כמה שכבות... :-\

הצינור שהראתי ממש דק ונוח לעבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתמצא (ללא מאמץ מיוחד) משהו כזה בארץ. זה נראה גומי וממש גמיש לעבודה. לדעתי התחליף הקרוב לזה הוא בהחלט צינור של דוש. אלו ממתכת גמישים ונוחים אבל מוליכים :-\ אולי הצינורות של הדוש מהסוג שעשוי מגומי יתאימו? (!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים, בדקתי שוב פעם, ביסודיות יותר, וזה גומי דק, אבל מאוד נוח לעבודה... והצבע ממנו לא יורד.....

הצבע שלו מבריק, אז זה נראה כמו מתכת :P

אם אני לא טועה לפרוייקט ב bit tech קוראים orca3, הוא התעדכן לא מזמן אני חושב... ואכן פרוייקט מדהים ומושקע. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה תלוי מאיפה קונים, אם תלך להום סנטר תהיה בטוח שזה יעלה מאות שקלים...

אבל אם תלך ליבואן ותקנה לפי מטר תהיה בטוח שזה יצא הרבה יותר זול...

בכל אופן, אני לא בכיוון של סליבינג מצינורות של דוש, זה רק נראה ככה... :P

עלו לי כמה רעיונות חלופיים בינתיים, כשאני אסיים אני אעדכן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הוצאה של 40 שקל ויותר לדעתי חסרת טעם כי ב50-60 שקל קונים סט סליבינג של וואנטק

אם תמצא בחנויות דגים צינור אקווריום שיהיה מספיק דק (הפלסטיק עצמו צריך להיות דק, כי רובם עבים=קשיחים=קשים לעבודה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי קרוב לצינור שיש לך כרגע נקרא צינור "שרשור" שבעצם משמש להעברת חוטי חשמל בתוכו בקירות כשבונים בית חדש  ::)

אתה יכול ללכת לכל חנות חומרי בנין ולקנות כמויות של הצינור הזה בגרושים, רק שהוא עשוי מפלסטיק. אמנם פלסטיק דק ואפשר להגיד מאוד גמיש אבל כמו כל פלסטיק - עד גבול מסויים.

ואם אתה מחפש משהו בצבע האדום מטאלי שיש לך כרגע, אתה יכול לצבוע את הצינור שאתה קונה (הוא מגיע בצבע ירוד בהיר מזעזע  ;D ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...