בעיה בדום 3 אני באטרף ! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בדום 3 אני באטרף !

masterb

Recommended Posts

א. אין לי בעיה מבחינת דרישות מינימום,

ב. המשחק עולה ( התפרטים )הכל טוב ויפה, וכשאני בוחר new game ואת הרמה הקו של הטעינה מתחיל ופתאום אני חוזר

לתפריט הראשי  :'( :'( :'(

plz hlp m8's

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם עושים צחוק

אוסף של הידיוטים (כן עם ה .. חפשו במילון)..

DOOM3 יצא בכמה מדינות בארה"ב יותר מוקדם מהתאריך הנקוב באתר של DOOM3 ולכן חלק מהאנשים משחקים בו

אני לא רואה שום דבר פסול למכור עותק *חוקי ומקורי* של המשחק ב- ...

"מה ההתערבות שלך ווינזר 0 סע לישון כבר מאוחר,"

אני לפחות אשן בשקט ובידיעה שאני לא גנבתי פרוייקט שאנשים עבדו עליו יותר מ-5 שנים חתיכת חוצפן ובושה וחרפה לעם הזה...

ואתם מנהלי הפורום , אתם צריכים להשגיח שדברים מסוג זה לא יקרו כאן.

לא פעם אני עובר בין ה- THREADים השונים ורואה בבירור שהילדים בין 15 - משתפים לינקים וכו'.

הדבר הוא בלתי נסבל.

להתייחסותכם אודה,

WINDY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו בעולם הבידור הממוחשב מוכן להסביר לי למה משחק שעלות הפיתוח שלו דומה לשל משחק אחר **שיעול** HL2 **שיעול**

והוא עולה כמעט פי שתיים ממנו !??!?! אה !? את זה מישהו מוכן להסביר לי ??

ועוד את HL2 נותנים עם CS החדש!

אז אל תקרא לנו גנבים!

העם רוצה העם יקבל! עם כסף או בלי.

לשם השוואה ניתן כמה פרטים.

דום 3 עולה 350 שח (!) ובתמורה אנו מקבלים משחק משובח ביותר עשוי הייטב והכי חשוב - מותג מצופה מאוד.

HL2 יעלה 200-210 שח - מחיר סביר ביותר למשחקים כיום. בתמורה אנו מקבלים משחק מגוון שנותן אווירה של המשך למשחק שעשה מהפכה גדולה בתחום זאנר ה FPS. עוד נקבל את CS בגוונים חדשים וגרפיקה חדשה עם מנוע פיזיקלי טוב.

תעשו אתם את החישוב ותגידו לי מי הגנב האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו בעולם הבידור הממוחשב מוכן להסביר לי למה משחק שעלות הפיתוח שלו דומה לשל משחק אחר **שיעול** HL2 **שיעול**

והוא עולה כמעט פי שתיים ממנו !??!?! אה !? את זה מישהו מוכן להסביר לי ??

ועוד את HL2 נותנים עם CS החדש!

אז אל תקרא לנו גנבים!

העם רוצה העם יקבל! עם כסף או בלי.

לשם השוואה ניתן כמה פרטים.

דום 3 עולה 350 שח (!) ובתמורה אנו מקבלים משחק משובח ביותר עשוי הייטב והכי חשוב - מותג מצופה מאוד.

HL2 יעלה 200-210 שח - מחיר סביר ביותר למשחקים כיום. בתמורה אנו מקבלים משחק מגוון שנותן אווירה של המשך למשחק שעשה מהפכה גדולה בתחום זאנר ה FPS. עוד נקבל את CS בגוונים חדשים וגרפיקה חדשה עם מנוע פיזיקלי טוב.

תעשו אתם את החישוב ותגידו לי מי הגנב האמיתי.

...

אתה.

אם אתה היית חלק מצוות הפיתוח, לא נראה לי שהיית מדבר כך.

התלהמות מטמוטמת ומיותרת שמנסה להצדיק הורדת משחקים...עשה לנו טובה ותחסוך מאיתנו את שאר השיכנועים העצמאיים שהמצאת לעצמך.

ואני בספק שאת HL2 כן תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו מה אתה מצפה מילדים בני 14-15..

בושה וחרפה ולחשוב שאתם ה"עתיד" של העם

פושעים...

תגיד לי מי אתה שתחליט אם הם פושעים ? אם הם הורידו משחק מהאינטרנט הם פושעים ? מה אתה משחק אותה כאן יפה נפש? תאמין לי שגם אני גם אתה וכל מי שטיפה מבין באינטרנט עושה דברים לא חוקיים אז אל תנסה לחנך פה, הבחור ביקש עזרה גם אם אין לו מוצר חוקי אתה לא חייב לענות, יש לך תשובה תן לו אין לך אל תתחיל להטיף פה מוסר מספיק שמענו על אנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאנשים פשוט לא לקחו את האזהרות שלי ברצינות...ובגלל זה שני משתמשים קיבלו היום באן(חסימה)

כמו שאמרתי באזהרות קודמות - אני כבר לא מזהיר כמו ששמתם לב. כל אחד שיתחיל שוב עם הווארז יקבל פשוט באן , זה הכל.

ובקשר לדיון הזה: גם כאן לא תצא תועלת , לכן הדיון ינעל ושוב בגלל מה? בגלל משתמשים שמדברים על ווארז.

אם אנשים לא יתייחסו לת'רדים אשר כוללים בתוכם ווארז , אז זה יפסק.

ושוב אני מזכיר - שני משתמשים כבר קיבלו באן בגלל הווארז , אני מקווה שלא נצטרך להמשיך לחסום אנשים בגלל דברים כאלו!.

ננעל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...