apachee acs-200 - שווה משהו? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

apachee acs-200 - שווה משהו?

c0git0

Recommended Posts

מישהו מכיר את הכרטיס הזה? הוא עולה כ 180 ש"ח בחנויות הידועות. אני בונה מחשב לסלון - יש לי במגבר כניסה אופטית פנויה (הקואקס תפוס ע"י הDVD), כך שאני צריך כרטיס עם יציאה אופטית. 5.1 נראה לי בזבוז כסף כי אין ממש משחקים שתומכים בזה ומקסימום יש Pro-logic שעובד מצויין עם משחקים (הוא תוכנן לסרטי פעולה שזה בערך אותו דבר).

לחלופין, האם מישהו מכיר MB שיש לו on-board יציאה דיגיטלית לסאונד רב ערוצי? Nforce? (בשביל זה אני מוכן להעביר את ה לכניסה האופטית של המגבר)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא מוציא 5.1 במשחקים או בישומים אחרים (חוץ מסרטים, שבמלא תראה בDVD שלך.)

אתה לא צריך כניסה דיגיטלית כי היא לא תשומש.

פרולוגיק זה לא כנסה של סראונד, זה פענוח סראונד. אתה מכניס סטאריו יוצא סראונד מהרמקול.

אני ממליץ לכ לחבר את המחשב לרסיבר בכניסה אנלוגית.

באיזה רסיבר מדובר? זה יעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

com: המחשב לא מוציא 5.1 במשחקים או בישומים אחרים (חוץ מסרטים, שבמלא תראה בDVD שלך.)

אם ככה, אז האם יש כרטיס קול שמוציא מהיציאה הדיגיטלית שלו את היישומים והמשחקים? כי הבעיה העיקרית לדעתי באיכות של כרטיסי קול זה הקונקטורים המזעזעים שבאים איתם. הנחתי שאם אני משתמש ביציאה הדיגיטלית אני אקבל איכות סבירה בשביל הכסף, לא? (אני מניח שאני לא משתמש בדברים כבדים כמו EAX וכאלה).

com: פרולוגיק זה לא כנסה של סראונד, זה פענוח סראונד. אתה מכניס סטאריו יוצא סראונד מהרמקול.

נו על זה אני בדיוק מדבר. אני אוציא סטריאו מהיציאה האופטית. אי אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו...

הוא שווה ואיכותי מאוד. (בעיות קלות רק בטונים הממש גבוהים!)

יש לו מעולים למערכות השונות (בניגוד לליב שספגתי הרבה בעיות איתם אפילו עם הדריברים הרישמיים)

ויציאה אופטית נהדרת (כולל קבל בשווי של 40 שח!)

בCompit.co.il

הוא עולה 150 שח!! משתלם מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עדיין.

אני עכשיו מתקין את WINXP

בדיוק עכשיו :D

אני אחזיר לךך תשובה אחר כך.

מה שכן יש לי הרבה מוצרים של APACHE

ולא נתקלתי בבעית דריברים אחת!!@@$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס עובד יפה רק שהיציאה האופטית לא עובדת ב- כך שלכרטיס אין יותר את האופציה המענינת

אתה טועה יש לי את הכרטיס הזה והוא עובד ב כמו גדול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...