הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 48 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

הנה גלרית שצילמתי בסינגפור עם ה-Cannon C150 הפושטית של אחותי (2 מגה פיקסל, בלי זום אופטי).

זאת היתה הפעם הראשונה שצילמתי משהו... האמת שזה עשה לי חשק לקנות נורמלית לעצמי... :) בהזדמנות

http://www20.brinkster.com/ofirmanor/singapore1.html

http://www20.brinkster.com/ofirmanor/singapore2.html

עריכה: אשמח לקבל כאן ביקורת בונה, באמת שאין לי מושג ירוק מה עושים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אין לי פה איזה טרה-פיקסל כמו לכמה אנשים, זאת המצלמה מגה-פיקס אחד שבאה יחד עם הוידאו-דיגיטלית שלי. התמונות ממש מלא מזמן מטיול שלי באיסלנד. התמונה האחרונה היא בעצם הדבקה של שתי ליצירת אפקט פנורמה - הרבה יותר קשה ממה שזה נשמע אם אתה לא יודע מה אתה עושה כשאתה מצלם. לא שמרתי על בהירות זהה, WB זהה וזה יצא קצת עקום, אז היה הרבה מאוד עבודה בפוטושופ. תנסו למצוא איפה מתחברות התמונות...

התמונות יחסית קטנות מבחינת גודל בKB אבל לא מבחינת מידות, אז הן לא נכנסות לדף. מה שצריך לעשות זה מאפיינים על כל אחת ולהעתיק את השורה שהתמונה נמצאת בה לשורת כתובת באקספלורר.

DSC00158.JPG

DSC00170.JPG

DSC00108.JPG

panoramic_final_copy_lowq.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההיענות והסובלנות ל-Chevy, שמפתיע עם התמונות שלו כל פעם מחדש! ול-SuB על המדריך ליצירת מסגרת!

היום (שישי) טיילתי קצת עם האופניים וצילמתי באמצעות ה-Canon A80 שנמצאת אצלי בדיוק חודש. כל התמונות עברו הקטנה ומסגור בלבד באמצעות Photoshop 7. פעם ראשונה שאני עובד עם התוכנה הזו, אשמח לקבל תגובות, לטוב ולרע!

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה ממש למסגר, אתה מקבל פחות תמונה על אותו שטח.

כדי לשפצר את התמונות שלך אתה יכול להשתמש בתפריט

Image -> Adjustments

יש שם הרבה כלים כדי לשפר את התמונה, חלק מהם אפילו אוטומטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...