הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 58 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות נחמדות מאד סה"כ, מעלה לי מהמקום עצמו :)

בתמונות בגלל המים יש בעייה של איזון צבעים, יותר מידי "כחול" :s05:

התמונה הראשונה בנוייה טוב וגם טוב שלא זרקת את האבן לאמצע, כך שאין לך מירכוז של הגלים :)

את התמונה השנייה אולי היה צריך לצלם יותר קרוב את הענף בכדי שייצא לך עומק שדה טוב יותר. והפרחים בהחלט מרעננים את התמונה/רקע שיחסית חיוורים.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להתקרב לפרחים כמה שיותר, עמדתי בקצה הסלע, ואני מבין שהיית במקום אז כפי שאתה בטח יודע  יש שם איזה 5 מטרים עומק אז לא יכולתי לצלם מתוך המים  :lol: .

ועוד אחת שקצת שונה מהאחרות,

7159abatom.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תגידו, מתי צריך להשתמש באוטומטי (מצב אוטומטי מלא)?

אסף תודה על התגובה ;D

אני ניסיתי לצלם את העקרב שבחדר שלי, אבל מאחר שהוא מאחורי זכוכית זה יצר קצת בעיות, אז רציתי לשאול איך כדאי לצלם מעבר זכוכית,

ואיפה ניתן לרכוש חצובה לא גדולה במחיר נמוך (אם השאלות האלו לא מתאימות לכאן לא משנה, לא נחוץ כל כך)

העקרב במלואו

העקרב בזום קטנטן

לא שמתי ישירות את התמונות בגלל הרזולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילום אוטו'? מה זה? :silly:

אני מצלם בו רק כאשר אין לי זמן להתעסק עם ידני, למרות שלפעמים אני פשוט קובע לי פרמטרים מסויימים ב-M שיתאימו לתנאים (מלבד פוקוס) ומצלם רצוף בלי התעסקות. הכל עניין של עד כמה מהיר אתה עם זה (לדעתי מור/איתי/אלון יודעים על מה אני מדבר :hi: ).

במצלמות של קנון יש לך "מצב" - P אשר מאפשר לך קצת יותר שליטה על הצילום (קביעת ISO [לא לעבור את ה-100 אחר נהיה רועש...מה לעשות :nixweiss: ], ועוד מספר דברים...).

:smile1:

re5pect,

:errrr:

תדאג לצלם ללא דרך זכוכית ולהניח את הזכוכית בזוית כך שהיא לא תשקף את הנראה "מאחור".

ונסה לייצב את המצלמה על משהו כך שלא ייצא מטושטש בעקבות זאת שאינך משתמש בפלאש המצלמה תרצה לקבל עוד אור אבל אז היא תאריך את משך החשיפה, לכן תמונה זו או אחרת ללא תאורה מספקת ייצא מטושטש.

במצלמות אשר ניתן להלביש עליהן פילטרים ניתן להשתמש ב-Pollariser (שכחתי איך רושמים :kopfpatsch: ) אשר מאפשר התאמת הראות דרך זכוכית כאילו לא הייתה שם 8).

חצובה מיניאטורית: לא בנושא כאן, אך יש בחנויות בצילום עד כ-50 ש"ח מצלמות קטנות לצילומי מאקרו ובכלל לטיולים. ממליץ על משהו כזה: לחץ כאן. (רום :hi: ).

ben007,

מטושט מידי וגם בגלל שאני משער שעננים כיסו את השמיים התאורה לא הייתה משהו :-\

נסה שוב כאשר יהיה יום שמשי ומספיק אור בחוץ בכדי לצלם במהירות תריס של לפחות 1/60 וכמובן תפעיל את ה"פרח" או כמו שכולנו אוהבים (או שלא) להשתמש ב-MF :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הזאת שלך דני:

לחץ כאן

חוברה ע"י תוכנה, וצולמה בעזרת חצובה??, כמה זה?, תמונה איכותית..!

ומור הפנה אותי אליך בכדי לשאול בקשר לפאנינ, כיצד זה נעשה?

תודה מראש!

(ואם זה לא המקום לשאלות כאלו, רק תגיד :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...