לא הולכים לסרט ! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הולכים לסרט !

darkman

Recommended Posts

אגב מי שלא יודע, הקולה בבתי הקולנוע היא 30% קולה ו 70% מים וקרח. זה ערך פחות או יותר קבוע וכמעט אין מקומות שעושים אחרת.

בקבוק קולה ליטר וחצי עולה 5 שקלים.

מה שאומר שזה 3.33 שקל לליטר קולה.

ליטר קולה עולה פה ברב חן בירושלים 12 שקל - פי 3.6 מאותו ליטר קולה...

ז"א שעל כל ליטר קולה הם עושים רווח של 8.67 שקלים.

אבל עוד לא הכללנו את המהילה שעליה דיברנו מקודם...

נמהל את זה ב 70% מים וקיבלנו פי 2.33 כמות - 2.33 ליטר במקום ליטר אחד, מה שמעלה את הרווח ל 20.20 שקל per litre....

400% רווח על כוס קולה מסכנה...

ושלא נדבר על הפופקורן...

אני את המרד שלי כבר התחלתי מזמן מזמן, ואלא אם יש סרט שממש שווה - אין מצב שאני שם.

יש לי פה מחשב, , שמחוברת אל שניהם, מערכת שמחוברת אל הטלויזיה, ומיטה בשבילי ובשביל הבנות שרואות איתי ת'סרטים 8)

ולא לשכוח גם שלט ששולט על הכל מהחדר השני בכלל (המחשב בחדר אחר מהטלויזיה והמיטה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשהייתי באילת בקולנוע על החוף(BANANA BEACH) אז מכרו כוסות 7UP של 300מ"ל ב 9 שקל! כלומר 45 שקל לבקבוק ליטר וחצי! שעולה בחנות, בערך 2-3 שקלים אני מעריך בקנייה של הרבה...

מה שאומר שהם עושים משהו כמו 1800% רווח..... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol

זה הזכיר ששבוע שעבר שהייתי בקוס, יוון, קניתי במועדון כוס מיץ תפוזים ב- 4 יורו ::)

כנראה הייתי שיכור מדי להבין שבזבזתי 22 שקל על כוס מיץ תפוזים :P

בקשר למחירים בתוך הבתי זה לא מפתיע, בכל מקום סגור שיש בו מונופול (קולנוע, תיאטרון, וכו') יש מחירי גניבה. אנשים רעבים/צמאים והם משתמשים בזה, tough life.

וכל מי שטוען שיש לו מערכת 5.1 עם מסך "21 וכרטיס קול מדהים וכו' וכו', או מערכת ביתית (בסלון) רצינית זה עדיין לא מתקרב בגרוש לחוויה של לשבת בקולנוע.

כואב לשלם 50 שקל על יציאה לסרט, נכון, אבל זה עדיף על לא ללכת בכלל, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שקניתי מקרן של אני לא הולך לקולנוע חוץ מזה לשבת על הכורסא הנוחה בבית עם איזה פרגית ביד(אני מתכוון לחיה לא לבחורה :() ולראות את הסרט בכיף.חוץ מזה בקולנוע המזגן לפעמים פועל לפעמים לא תלוי איזה מצב רוח יש להם:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל מי שטוען שיש לו מערכת 5.1 עם מסך "21 וכרטיס קול מדהים וכו' וכו', או מערכת ביתית (בסלון) רצינית זה עדיין לא מתקרב בגרוש לחוויה של לשבת בקולנוע.

נכון, זה יותר כיף.

אין הפסקה מאולצת באמצע, כשרוצים עוצרים להביא אוכל שתייה שירותים או כל דבר אחר.

אף אחד לא מכתיב לך מתי תפסיק לרTות את הסרט, בקטע הכי מותח, או מתי בדיוק כשאתה עומד בתור לקנות פופקורן הסרט יתחיל בלעדיך.

אתה תבחר את הווליום המתאים לך(ואתה יכול גם לשנות לפי הקטע בסרט) ואת תוכנית הסראונד שאתה אוהב, כמו גם את כל המערכת(רמקולים מגבר...) איך שאתה אובה לשמוע, ואת הטלויזיה כמו שאתה אוהב לראותת.

בקיצור, אף אחד לא מחליט בשבילך איך תראה את הסרט, רק אתה מחליט.

עם איזה פרגית ביד(אני מתכוון לחיה לא לבחורה :()

למה לא גם וגם? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol

זה הזכיר ששבוע שעבר שהייתי בקוס, יוון, קניתי במועדון כוס מיץ תפוזים ב- 4 יורו ::)

כנראה הייתי שיכור מדי להבין שבזבזתי 22 שקל על כוס מיץ תפוזים :P

בקשר למחירים בתוך הבתי זה לא מפתיע, בכל מקום סגור שיש בו מונופול (קולנוע, תיאטרון, וכו') יש מחירי גניבה. אנשים רעבים/צמאים והם משתמשים בזה, tough life.

אבל לא בכל מקום ככה, רק איפה שיש גנבים וגזלנים או/ופראיירים. כי למה בגרמניה, הייתי במועדון אלטרנטיבי אחד, הכניסה עלתה לי פחות ממה שכוס המיץ עלתה לך - 3 יורו! ועוד נתנו לי ג'יטונים בשובי 2 יורו לקניית משקה, ומשקה עלה בסביבות ה-2 יורו, ומשקה זה לא מיץ-פציץ שכולו כימיה, אלא קוקטייל, ולא סתם אבל רוסי לבן. היו שם גם שולחנות סנוקר שאגב לא היה צרייך לשלם עליהם אם רצית לשחק, פשוט בקש בנימוס מהמשחקים לתת לך גם וזהו, הרבה מקום לזוז ולא אחד בתחת של השני כמו פה שאתה משלם 50-70 שקל בשביל להיכנס לכופסאת סרדינים עם . הכל תלוי במקום ובגישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו רידיק שווה צפייה? בקולנוע כאילו (כרטיס עולה לי 20, תתחשבו בזה.)

שווה ועוד איך פשוט סרט ענק!

אני כרגיל הלכתי גם אתמול לקלונוע לעוד סרט הפעם באתי בציפיות נמוכות כי כול הסרטים שראיתי מאז שר הטבעות בקולנוע(ראיתי את כול הסרטים) היו לא משהו-בסדר אבל רידיק היה פצצה של סרט שווה כול שקל ללא ספק.

ובקשר ללאכול פרגיות ולראות סרט זה אחד הבונוסים בדוד שיש לו הוא עשה לנו לפני יציאת שר הטבעות השלישי שתי הקרנות של הקודמים ב12 בלילה ואכלנו שווארמה בתוך הקולנוע אחחחחח חיים של מלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה יותר כיף.

אין הפסקה מאולצת באמצע, כשרוצים עוצרים להביא אוכל שתייה שירותים או כל דבר אחר.

אף אחד לא מכתיב לך מתי תפסיק לרTות את הסרט, בקטע הכי מותח, או מתי בדיוק כשאתה עומד בתור לקנות פופקורן הסרט יתחיל בלעדיך.

אתה תבחר את הווליום המתאים לך(ואתה יכול גם לשנות לפי הקטע בסרט) ואת תוכנית הסראונד שאתה אוהב, כמו גם את כל המערכת(רמקולים מגבר...) איך שאתה אובה לשמוע, ואת הטלויזיה כמו שאתה אוהב לראותת.

בקיצור, אף אחד לא מחליט בשבילך איך תראה את הסרט, רק אתה מחליט.

אחי, מה עישנת? זה בדיוק ההפך ממה שרשמתי. רשמתי שאני מעדיף את חווית הקולנוע מאשר לשבת בבית.

כולכם צודקים בכל מה שנוגע לנוחות, מחירים, הפסקות, וכו' וכו' - אין מה לעשות - ככה זה במקומות ציבוריים, אין את הנוחות והשליטה שיש בבית.

וגם נכון הקטע שסרטים שווה לראות כאלה שהם "בומבסטיים" עם סצינות מרהיבות (ע"ע שר הטבעות) בקולנוע. שוב מערכת ביתית לא יכולה לשחזר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב יש תחרות, המחירים שונים מקלנוע לקלנוע. שנית ה"תוספים" הרבה יותר זולים (עדיין יותר יקרים מאשר לקנות מחוץ לקלנוע, אבל עדיין זולים יותר)

ויש גם עניין של הצגות יום והצגות לילה, המחיר יכול להיות אפילו חצי, באיזור ה3 דולר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...