לא הולכים לסרט ! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הולכים לסרט !

darkman

Recommended Posts

מי שלא ראה ספיידרמן 2 כדאי לו ללכת לראות בקולנוע בניגוד לסרט הראשון שהיה חתיכת זבל לטעמי(בכול מקרה נכנסתי חינם) השני טוב יותר וגם מצחיק פה ושם.

שמעו קולנוע זה מותרות מי שרוצה הולך מי שלא יושב בבית ורואה את זה בטלויזיה 34 אינצ' שלו ואומר שזה כמו זה לא היתקרב לקולנוע!

אם אתה אדם עם אמצעים וקנית לעצמך מערכת ביתית ברמה (לא הזבל של ה1000 שקל) לא שווה לך ללכת לראות בקולנוע אלה אם זה סרט ממש ממש טוב בכול מקרה אם רוצים להנות מסרט ברמה של צריך כסף לכרטיס או למערכת תעשו את החישוב שלכם וקחו מה שאתם רוצים.

אני ימשיך ללכת לקולנוע ולהנות מהבונוסים של דוד שמנהל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש משהו ברעיון הזה של סרטים שהם cinema worthy, זתומרת כלמיני סרטים עתירי אפקטים וכו'.

הבעיה היא שבאיכות של בתי הקולנוע בארץ, אני יכול לראות את אותו סרט על מסך מחשב ואוזניות וזה יהיה יותר איכותי....

רמקולים גמורים, איכות תמונה בתחת (למי לא יצא לשבת בקולנוע ולראות על המסך כלמיני ריצודים כאלה או מקומות שהפילם נשרף קצת, תמונה רועדת וכו') שמזכירה סרטים ביתיים של לפני 20 שנה, וזה עוד לפני שמדברים על תקלות-סרטים שמפסיקים באמצע, שנעלם או נדפק ועוד.

הייתי משלם 35 שקל לסרט אם זה היה שווה את זה-אבל המקום היחיד שאשכרה שווה לראות בו סרט זה אולי סינמה סיטי ושם גם המחיר עולה בהתאם.

וכל זה בלי להזכיר את המחירים המופקעים של פופקורן שתיה וכו' (כי מזה עוד אפשר להמנע), או את העובדה שאם הסרט אמור להתחיל ב-10, הוא יתחיל מינימום ב-10:20, אחרי שורה אינסופית של פרסומות ואיזה טריילר או שניים.

וזאת אולי החוצפה הגדולה ביותר. לא מספיק שצריך להוציא משכורת בערך כדי ללכת לסרט, אתה גם חייב לראות 20 דקות של פרסומות (ועוד פרסומות שהן בד"כ tv dropout)?! אם הם כ"כ רוצים, שיקרינו את הפרסומות לפני הזמן של הסרט, אבל שהוא יתחיל בזמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי בחיים לא נתקלתי בתקלה באמצע סרט ואני הולך כול חודש לסרט אחד ובתקופה של כמה טובים כול שבוע סרט כנראה יש לך חרא של מזל או שאתה הולך לחרא של .

והאיכות של האולמות משתנה מקולנוע לקולנוע יש קולנועים שעברו שיפוץ והחליפו בהם את מערכות הסאונד זה לא נכון שכול הקולנועים גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאיכות של האולמות משתנה מקולנוע לקולנוע יש קולנועים שעברו שיפוץ והחליפו בהם את מערכות הסאונד זה לא נכון שכול הקולנועים גרועים.

בדיוק.

אבל המחיר גבוה בכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 דולר כרתיס?? בשביל מה? אולם עם ריצפה דביקה? טוב, נגיד ולא, נגיד והיה אולם טוב, כזה שסינמה סיטי זה חור לידו אבל כמה טוב הוא היה? המזנון היה עשוי שיש, כתיפה ופליז עם ציפוי זהב כמו בתיאטרון הגדול במוסקווה (וגם שם הכרתיסים יותר זולים) והכסאות באולם היו אורטופדיים ומתכווננים כמו אצל רופא שיניים? על מה 15 דולר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בן אדם משלם על שני כרטיסים פלוס שתיה ופוקורן ונסיעה לשם זה עובר את ה100 שקל........

זה חוצפה ואתה לא יכול להגיד שלא.......................

אני לא קונה פופקורן ושתיה בבית אלא אם כן אנחנו יותר מחמש ואז זה יוצא שאני משלם גרושים ואוכל לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שכל העסק יקר רצח, אני כבר לא הולך לבתי שנים, אבל כמו שמישהו אמר: זכותם לקחת 35, זה עסק.

אבל..... תיאום מחירים בין רשתות שונות זאת כבר גניבה!! אחרת מזמן המחירים היו יורדים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בארץ אכן גבוהים אני זוכר שלפני כמה שנים טובות כרטיס עלה 25 שקל והיו תקופות לפי מה ששמעתי שהוא עלה גם 21 שקל איך המחירים הגיעו לכאלה סכומים(30-35 שקל) אין לי מושג מה שכן אני הולך לקולנוע בכול מקרה כי זו חוויה ולא אכפת לי להוציא את ה50-70 שקל בסרט אם הוא בהחלט שווה את זה בגלל זה התעצבנתי שנכנסתי למטריקס 2 ו3 ודווקה את הראשון לא ראיתי בקולנוע.

מה שכן יש לי די הרבה מזל דוד שלי מנהל קולנוע ולפעמים אני מקבל הזמנות(כול הזמנה שווה שתי כרטיסים חינם) אז יוצא לפעמים שאני משלם רק על פופקורן ואם אני נוסע עד לקולנוע של דוד שלי(30 דקות) אני רואה סרט חינם עם פופקורן וקולה חינם.

אינפלצייה...

אני מת על , ויש שאפילו לא איכפת לי עם מי ללכת... אני בד"כ נוסע לעמק הירדן (בית גבריאל) ובפעם האחרונה שהייתי שם (לפני שנה בערך...), כרטיס עלה 30 ש"ח, שזה הרבה, אבל מתאים בד"כ לכיסוי ההשקעה של המפיק בסרט (ההשקעות יותר גדולות מבעבר...ראה "טיטאניק"). בשנה האחרונה אני הלכתי לקולנוע של אגודת הסטודנטים באונ', שם כרטיס עולה 17 ש"ח (וכנראה זה ירד בשנה הבאה), אבל הסרטים מגיעים לשם חודש וחצי בערך אחרי שהם יוצאים... לא נורא, במילא איבדתי כל תחושה של זמן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...