לא הולכים לסרט ! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הולכים לסרט !

darkman

Recommended Posts

נכנסים לסופר הקרוב (אם הקולנוע הוא בתוך קניון, מה טוב), קונים בקבוקי חצי ליטר של קולה, שמים בכיס האחורי מתחת לחולצה ונהנים מקולה *אמיתית* במחיר זול פי שניים. בר ביצוע, מנסיון. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח איך מכניסים חצי ליטר קולה לכיס? ;D

בכל מקרה אני מעדיף קערת פופקורן ושמינית ליטר וחצי קולה במערכת ביתית 8) (וכל זה עולה אחוזים בודדים לעומת הקולנוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בר ביצוע הבעיה שאם תופסים אותך אתה צריך לשתות את זה כמו גמל בחוץ ומהר כדי לא להפסיד את הטריילר היחיד שהם שמים ולראות רק פרסומות מחורבנות, אני אישית לא רואה כלום מגיע בכוונה 10 דקות מאוחר יותר כדי להתחיל עם הסרט ישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שביחס לארה"ב אנחנו לא יקרים ,לפני שנתיים וחצי כרטיס

בניו יורק עלה לי 7.5 דולר (ולכו תדעו כמה עולה היום)

בארצות הברית המצב שונה לגמרי. קודם כל יש מחירים שונים בבית שונים, אתה יכול לשלם 7 דולאר במקום אחד ו4 באחר , בנוסף לכך אחרי כמה חודשים שהסרט נמצא על האקרנים ההמחירים יורדים, בארץ לעמות זאת זה נראה כאילו כל הרשתות מעלות את המחירים בתיאום. אגב ארצות הברית עוד יחסית דומים לנו במחירים, באנגליה לדוגמא כרטיס יכול לעלות 10 פאונד שזה משהו כמו 80 שקל. אבל כל זה לא לגמרי משנה לי, מעצבן אותי שאנחנו בארץ משלמים מחיר כזה גבוה לכרטיס בתמורה מקבלים איכות בינונית (במקרה הטוב) של הקרנה וסאונד, גם אם הקולנוע מצוייד בטכנולוגיה האחרונה עדיין הרבה פעמים יש בעית ופאקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו! רק עכשיו התעוררתם? אני לא הולכת לקולנוע מזה שנים רבות בגלל כל הסיבות הנ"ל אלא אם יש איזה פראייר שישלם. ככה, כשכן הייתי הולכת, הייתי יוצאת מהסרט ובוכה ואנשים היו שואלים:"מה? היה כזה מרגש???" אז הייתי עונה "לא, אני לא מאמינה ששילמתי 25 שקל!" (כך לפחות זה עלה פעם אחרונה ששילמתי על עצמי). עכשיו אני פשוט בצבא אז אני קונה 2 כרתיסים במחיר של אחד (גם אם מי שבא איתי כלל אינו חייל) ודופקת אותם. חחחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסים לסופר הקרוב (אם הקולנוע הוא בתוך קניון, מה טוב), קונים בקבוקי חצי ליטר של קולה, שמים בכיס האחורי מתחת לחולצה ונהנים מקולה *אמיתית* במחיר זול פי שניים. בר ביצוע, מנסיון.  8)

בקריון אפילו לא יגידו לך כלום אם תבוא עם שקית של מקדונלדס ותוציא את ההמבורגר באמצע הסרט ;D

פחחחח........הסרט האחרון שהלכתי אליו בקולנוע היה שר הטבעות 3 וכולם יכולים להסכים שהוא היה שווה את

הכסף הזה. אבל בחייכם, מי הולך לקולנוע בימינו? ועוד לסרטים גרועים כמו שיוצאים היום? do me a favor...

מסכים, ובמקרה גם ראינו את הסרט ביחד.

הסרטים היחידים שראיתי השנה בקולנוע היו מטריקס 3, שרה טבעות 3 וטרויה. היום באמת לראות סרט זה לקחת השקעה, כשאתה הולך לסרט ויוצא ממנו באכזבה כמו שמרימון אמרה אתה מרגיש מרומה, 35 שקל הלכו לך על סרט שבסיומו הדבר היחידי שיכולת לחשוב עליו הוא - "WTF?!". לכן אני הולך רק לסרטים שהם כביכול cinema worty שאלו יותר מרשימים שאמורים להיות גם בעלי אפקטים בומבסטים אבל גם ברמה, בגלל זה לטעמי קומדיות ושרק 2 למשל הם ביזבוז, לא תקבל חוויה שונה מהם בDVD.

נראה לי שאני אאלץ לשבור את המרד הצרכני הזה פעם אחת כי את "ספיידרמן 2" עוד לא ראיתי ואני spidey fanboy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיפור עם קולנוע? אני מעדיפה מצויירים או מחכה עד שיצא ב די.וי.די. או משהו. הכי טוב לקחת סרט - יותר זול וגם אתה יכול לעשות pause מתי שבא לך, כשלך יש פיפי ולא לסדרן, ואתה לא צרייך לעמוד בתור לשירותים ולהתפלל שיתפנה תא לפני שהסרט שוב יתחיל, הפופקורן יעלה לך 3 שקל לשקית אם אתה קונה חבילה של שקיות למיקרו, ואם אתה עושה לבד בסיר אז בכלל... כנ"ל שתיה. במחיר שזה עולה בקולנוע, הפופקורן הזה צרייך לשיר ולרקוד בשבילי! ובכלל, אתה גם בוחר עם מי אתה רואה את הסרט שלך, עם החברה'/המשפחה ולא עם ילדים ערסים קטנים ומגעילים שזורקים פופקורן או זוג זקנים חרשים שכל הסרט שואלים "מה הוא אמר...?!?!" או סתם מטומטם שחזר מארה"ב ומספר שהסרט כבר יצא שם מזמן ומתחיל לספר לחבר שלו איך הוא נגמר והורס לך את החוויה. שלא נדבר על איזו דודה שושנה עם סידור פרחים כזה על הראש שלה שמתיישבת בול לפניך ומסטירה לך את כל המסך. יש גם את הזוגות האלו שעושים דברים במהלך הסרט, ולא סתם, אבל עם קולות רקע... חברה', אם אני יכולה לחכות עד הבית אז גם אתם יכולים. וכבר דיברתי על פרות הים האלו שלועסות עם פה פתוח וככה, כאילו מעלות גרה ושומעים אותן לועסות על כל האולם? הכי טוב, וידאו/די וי די/מחשב, כמה חברים טובים, טיול קטן לסופר (לקנות את החטיפים שאתם באמת אוהבים ולא במחיר כאילו עשויים זהב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית זה רק ליציאות עם חבורה בדייט השני או יותר מאוחר שכבר אין לך איפה להוציא אותה לטיול..........

אז פעם בלאדע אפשר לשלם כזה מחיר אבל עדיין...........

אם הם היו מורידים ל28 את המחיר כולם היו מסתערים כאילו זה חינם! חמורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם , אני מחכה 3 ימים , מוריד סרט באיכות הכי גבוהה שאני מוצא , צורב לדיסק , והולך לסלון עם חברים , ורואים אתזה על טלוויזה 34 אינטש , מה צריך יותר מזה ?

טלוויזה גדולה , איכותית של , מסך שטוח ...

כל אחד יש מקום מרווח ופרטי , ויש לנו 3 חזקים ... מה צריך יותר מזה ? זה הכי סבבה , בסרט בקולנוע תמיד יהיו הילדים בני 13 הזבלים האלה שיזרקו פופקורן , וידברו כל הזמן ... >:(

בבית זה יותר זול ... כל אחד מביא 15 שקל ..ויש מלא מלא פופקורן , ואיזה 4 בקבוקי שתייה .. חטיפים ... :)

פעם הצלחתי לפלח לתוך הבית המבורגר ... חח , איזה סבבה ... ;D

הכנסתי את זה מאחורה , במכנסיים , איפה שהמאבטח לא בודק ... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני סינמה סיטי אני הייתי מעדיף לראות סרטים בבית, ישלי טלוויזיה גדולה רמקולים מפוצצים וכו'.

אבל אחרי שגילית את סינמה סיטי....

אולם 7 שמה זה הדבר הכי פצצה שראיתי.

והייתי בקולנוע של בניו יורק.

זה שווה 35 שקל. (למרות שאני משלם כרגע 20 לכרטיס, דיינר, זה שווה 35)

אני פשוט לא קונה פופקורן. ויששם אוכל טעים ולא כזה יקר.

והמקום עצמו מדהים!

פשוט חוויה. חובה ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...