לא הולכים לסרט ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הולכים לסרט !

darkman

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הולך עם חברים לקולנוע כמעט כל שבוע, ובעיקרון אני נהנה.

אם זה עולה 33 או 35 זה כבר לא משנה, ומדי פעם גם מוזילים את זה כמו שרב חן הוזילו את הכרטיסים שלהם ל26 ש"ח לפני כמה זמן.

בכל אופן, אני נהנה בסרטים לא רק מלראות את הסרט אלא גם מלהיות עם חברים...

לא ללכת לקולנוע זה כמו להפסיד מן חוויה כזאת כל שבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכול הסרטים שהבאת רק הראשון והאחרון טובים אפקט הפרפר סבבה השאר בעע.

ולמה נראה לכם שיותר שווה לשבת באיזה בית ולאכול פיצה מלראות סרט בקולנוע דבר שני אנחנו אוכלים פיצה לפעמים לפני הסרט בקניון.

ובקשר לארצות הברית חלק מהדברים שם זולים מאוד וחלק יקרים לדוגמא דוד שלי קנה וואן ענק של דודג' ב7000$ שנת 99 אתה יודע כמה כזה היה עולה בארץ? מצד שני עגבנייה אחת עולה שם דולר ומלפפון אחד שתי דולר בארץ אתה קונה קילו.

בסך הכול החיים שם יותר זולים והמשכורות יותר גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני לא מעט שנים (שכאני הייתי קטן והלכתי לראות שלגיה) כרטיס עלה 13 שקלים.. אחי הגדול סיפר שלי שמעט שנים לפני כן הוא אלך לראות סרט בקולנוע המקומי (שהיום הוא כבר לא קיים, מדובר היה בקולנוע לכפר קטן, דבר שהוא לא רווחי), אני חושב שזה היה הסיפור שאינו נגמר, כרטיס עלה 7 שקלים.

אני משתגע, פעם הייתי נוסע לראות סרט לעיתים ממש קרובות, לאחרונה ראיתי רק את שרק 2 (גם כן מתוך תסכול שלא ראיתי סרט זמן רב) ואת קיל ביל 2.

(אני לומד בפנימייה בירושלים, למזלי מציעים שם לתלמידים מנוי שנתי לסינמטק ב140 ש"ח. כניסה חופשית לכל הסרטים כמה שרוצים במשך שנה). :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ניו יורק זה לא השוואה לכלום. הכל שם יקר.

אחותי גרה בבולטימור וכרטיס עולה 5$, אבל תבינו שאתם לא יכולים להפוך את זה לשקלים ולהגיד "מה?! זה 25 שקל!זה לא כזה הבדל!"

כי חבר שלה שעובד שם באותה עבודה בערך כמו אח שלי מקבל 5500$ לחודש כשאח שלי מקבל 7000 ש"ח!!! אז מה זה 5$ בשבילו? 10 שקל?!

הכל בארץ יקר , אין מה לעשות.

תחשהו מה אפשר לעשות עם 20 דולר. ומה אפשר לעשות עם 100 שקל!

זה משתווה בארך ב 200~ שקל ל20$....אז זה בערך אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכין את הפופקורן בבית בעלות של פי 40 פחות ותביא את השתייה איתך . תשים את זה בתיק או משהו ולאף אחד לא יהיה בעיה עם זה, ראיתי המון אנשים עושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...