תמונות של מכוניות משודרגות - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של מכוניות משודרגות

1nstall

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה? כי כשאתה לוקח 106 ראלי ב 25 אלף שקל, ושם עליה עוד 20 אלף שקל, אתה עדיין לא יכול לקנות למבורגיני, אפילו לא את הביטוח שלה.

אסור להיות על הלוחיות האלה, אבל WHO GIVES A SHIT? ברגע שאני אשיג כסף אני שם לוחית כזאת:

http://www.speedtraps.co.il/pages/covertest.html#pp

וחוץ מזה, גם את בעיות האווירודינמיקה שלדה וכו' פותרים, או לפחות מאוד משפרים.

ולמה?! שוב?!

ככה!! כי זה מה שאנשים אוהבים לעשות!!!!!

כמו שאתה קונה AMD2500 ושם עליו מאווררים היטסינקים לדים ניאונים ואנרף מה במקום לקנות P4EE, בדיוק אותו דבר.

מה זה 106 ראלי?

אתה יודע שחוץ מהצורה החיצונית והשם, הקשר בין מכוניות הראלי לסדרתיות הוא מיקרי בהחלט...

מכונית ראלי אמיתית ממוצעת עולה בסביבות ה 3 מליון דולר (או שקל, אבל מה זה משנה זה עדיין הרבה יותר).

זה לא אותו דבר כי אתה מדבר על תחביב של כמה מאות שקלים וההבדל בביצועים לא יפיל אותך מהכיסא מממילא, במכוניות זה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה חובבן....

106 ראלי זה לא דגם שמתחרה בראלי(פג'ו בכלל לא מתחרה עם 106, בעבר עם 206 וכיום עם 307CC, וזה עולה בסביבות ה 400 אלף דולר).

106 ראלי זהו דגם של 106, דומה מאוד ל XSI, אך בעל מנוע טיפה יותר משופר, אבל שלדה ספורטיבית יותר, הגה ספורטיבי יותר, ובכלל מכלול שעושה את הנהיגה הרבה יותר ספורטיבית.

זה לא שונה בכלל, פשוט אתה חובב מחשבים ולא מכוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יש אנשים ששים לא פחות מ60000 ואפילו יותר על המכונית שלהם ואני מדבר פה על פיאט אונו או סיאט...

המחיר שלהן ניתן לקנות BMW קצת ישנה או מיאטה או MG או רנו קליאו ספורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי את הבן אדם ששם 60 אלף על פיאט אונו.....

בכל מקרה, ככה עושים דברים מיוחדים.

שוב, אולי ככה תבינו, כמה כסף אתם חושבים החברה מביטטק שמים על המחשב? גם לא מעט בכלל יחסית למחשב......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...