אני רוצה לחסום תיקייה מסוימת כדי שהקבצים בה לא ישתנו אבל שיהיה אפשר "לקרוא" אותם - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לחסום תיקייה מסוימת כדי שהקבצים בה לא ישתנו אבל שיהיה אפשר "לקרוא" אותם

ryu

Recommended Posts

אני לא רוצה לחסום את כל התיקייה לגמריי רק שאת הקבצים בה יהיה אפשר "לקרוא" אבל בלי אפשרות לשנותם.

מישהו יודע אם אפשר?

כאילו לעשות את כל הקבצים read-only וגם את התיקייה (בזמן שאני באינטרנט נכנסים לתיקייה עוד קבצים שאני לא מעוניין שיכנסו).

בקיצור: שתיהיה אפשרות "לקרוא" מהקבצים (אלה לא מסמכי וורד או כתבן) ומהתיקיה, שלא תיהיה אפשרות לתוכנה או משחק לשנות משהו בתייקיה או בקבצים האלה.....

מישהו יודע מה אפשר לעשות? תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה NTFS אתה יכול להגיד לו ב-Security שזו ספרייה לקריאה בלבד, ללא אפשרות לשינוי ויצירה של קבצים (קליק ימני על הספרייה, Properties ומשם לבחור ב-Security).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרה יכולה לדפוק את המערכת לא? :-\

וזה בטוח עובד בNTFS?

אני לא רוצה שקבצים בתיקיה ישתנו מבלי שאני בעצמי ישנה אותם (אני נכנס למשחק שמחובר לאינטרנט והוא מעדכן אוטומטית מבלי אפשרות לשליטה בזה בתוך המשחק) הוא מעדכן אוטומטית את הקבצים בתיקייה ואני רוצה לחסום אותו מזה אבל עם זה אני רוצה לאפשר לו לקרוא מהתיקייה הזאת. כי הוא חייב את הקבצים שבה כדי לעבוד.

בטוח יעבוד? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרה יכולה לדפוק את המערכת לא? :-\

לא (אלא אם כן יש לך Windows9x במחשב)

וזה בטוח עובד בNTFS?

אני לא רוצה שקבצים בתיקיה ישתנו מבלי שאני בעצמי ישנה אותם (אני נכנס למשחק שמחובר לאינטרנט והוא מעדכן אוטומטית מבלי אפשרות לשליטה בזה בתוך המשחק) הוא מעדכן אוטומטית את הקבצים בתיקייה ואני רוצה לחסום אותו מזה אבל עם זה אני רוצה לאפשר לו לקרוא מהתיקייה הזאת. כי הוא חייב את הקבצים שבה כדי לעבוד.

בטוח יעבוד? :P

לא בטוח. מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...