TT 480W VS ANTEC 430 W איזה עדיף? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TT 480W VS ANTEC 430 W איזה עדיף?

KvodHagab

Recommended Posts

אני יכול להשיג את האנטק true power 430WATT ב99 דולר

ואת ה  Xaser Silent PurePower 480W 2-fan  ב110 דולר

על איזה ללכת? לפי מה שהבנתי לאנטק יש יותר יציבות במתחים (מיועד לאוברקלוק +6800U/GT הארדיסק אחד ולפחות 4-6 מאוררי מארז) [אגב אני דיי נעול על השנים האלה - לפחות על האנטק)

[glow=red,2,300]עריכה : רעש הוא גורם מ-א-ד חשוב לי P:[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הANTEC TRUE POWER 430W ודבר 1 אני יכול להגיד לך, מתחים יציבים כמו סלע! שום OC או עומס לא מזיז לו בכלל. אבל אני מניח שאם יהיה לך מחשב ממש ממש כבד (בצריכת חשמל כמובן) אז הANTEC יתחיל לזייף קצת לפניי הTT. אבל אם יהיה לך מחשב אם 2 הארד דיסקים פחות או יותר ושני סידי ופחות מ10 מאווררים ו6800GT אז הANTEC יעשה עבודה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק חסק אני קורא לאלו של Sparkle FSP530, Forton FSP530, Zippy ו- PC POWER & COOLING, POWERSTREAM.

הם פשוט לא מתקרבים לספקים שפותח הת'רד דיבר עליהם. רק שאני חושב על זה אני צוחק.

לכולם יש פוטים לכיוונון ידני של הריילים, אמפרים מאוד גבוהים בכל רייל, PFC, ציפוי מטאלי (לא שזה משנה אבל בכל זאת ;D), הגנה מפני עומס ועוד.

אגב הפורטון והספארקל זולים מהאנטק שלך ב- 30%, אמנם ה- POWER AND COOLING עולה 200 דולר, וכן, תתפלא, המון אוברקלוקרים רציניים בחו''ל קונים אותו, למרות שכל אחד יסתפק בפורטון המדהים. אישית שאני אסע לחו''ל החופש אני משיג לי את הפורטון \ Turbo-Cool ATX Deluxe הסוסים האלו. חלומו של כל אוברקלוקר. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחת רציני ? בהחלט שכן.

האנטק שהחזקתי פעם תחת של P4 2.8 @ 3.6 ומערכת רגילה התעקש לרדת מתחת ל- 21V תמיד! אתה יודע איזה הגבלה זו? איזה סיכון?

עכשיו הספקים מעל יספקו וולטגים הרבה יותר יציבים ואפשר להעלות אותם בשביל אקסטרה יציבות, ללא מודים מסובכים בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - 12V מתוך כל הריילים הוא הכי חשוב כי זה הרייל שמזין את הלוח-אם והמעבד.

דבר שני - כן, 11.98 גם אם זה יציב זה רע. זה UnderVolting כמו שציינתי. זה מאוד לא בריא למעבד ובמיוחד ל- A64.

דבר שלישי - תחשוב מה יקרה אם תוסיף דברים למחשב שלך, כמו כרטיסי PCI עוד זיכרון והארדיסק. ואז גם תרצה לעשות (נגיד) יותר . תצטרך להעלות את המתח לליבה מתישהו, נכון? אז יהיה עוד יותר UnderVolting.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...