אמירות אידיוטיות של קרובי המשפחה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמירות אידיוטיות של קרובי המשפחה.

useless

Recommended Posts

פרסמו פה את האמירות הכי אידיוטיות ששמעתם מפי קרובי משפחתכם (אני בטוח שלכל אחד כמה).

אני אתחיל עם שלי:

"אנחנו לא צריכים להחזיר לאחור את הדיסק לפני שאנחנו מוציאים אותו מכונן ה- DVD?" - אבא.

"כדאי מאוד שלא תוריד למחשב, אתה שומע אותי? - אמא. >:(

"אם הוא לא מקיים יחסי מין אז הוא לא הומו!" (אמא מנסה להסביר לי למה אדם לא יכול להיות הומו ובלתי פעיל מינית באותו הזמן..,), אלוהים ישמור.

טוב, זה מה שעלה לי לראש, עכשיו פרסמו את שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה: למה לא העברת את המכתב בפקס?

אני: העברתי, בטח שהעברתי

חברה: אבל המכתב עוד פה על השולחן !!

----------------------------------------------------------------------------------------------

אמא שלי מנסה לנווט במחשב - בפאניקה "לחצתי על ריבוע קטן והכל נעלם - המחשב מקולקל ?!?!

-------------------------------------------------------------------------------------------

ואחד מתוק בן 5 (וממש לא אדיוטי - לאמא שלו) "אמא, כשאני כבר אהיה אבא תרשי לי לעבור לבד את הכביש?

-------------------------------------------------------------------------------------------

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום שמו לנו כפתור RESET במחשב זה לא קצת מסוכן? (הורה שלא ראה עדיין את יתרונותיו של ה RESET)

מה זאת אומרת ישבת כ היום מול מסכים כחולים ? (הורה שלא ראה מעלום ווינדוס)

תגיד, מה אפשר לעשות עם האינטרנט הזה? (ממש לא צריך להסביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זאת הגירסה הישנה של ה-3.50"...

תגידו לי - אתם ממש התחרפנתם ? :)

קודם, היו הפלופי דיסק Floppy Disk - הדיסקטים הגדולים השחורים האלה - שפעם החילו 180K, ואחרי זה הפכו אותם לדו צדדיים אז זה הפך ל 360K. הם היו דיסקטים גדולים, ושחורים, ודי מעצבנים - כי כל הזמן הם התקמטו. אחרי זה, הגיע הכונן ה"קטן" - ה720K, שהיה להיט היסטרי - כי הוא עבד על דיסקטים מעט יותר קשיחים, והכיל פי 2 מידע. כנראה שמישהו ממש השתגע - כי הוא המציא גם את דיסקט ה 1.2MB, שהיה מבוסס על הדיסקט השחור והמזויע . רק אחריו נולד דיסקט ה 1.44MB, שנשאר עד היום בתור הפתרון האידיאלי להפעלת DOS, או העברת מסמכים ממקום למקום. אחרי ה 1.44 הגיעו גם ה 2.88 (שאף אחד לא משתמש בו) וגם ה LS-120. שניהם מבוססים על הדיסקטים של ה 3.5 אינטש, אבל לא ממש נתפסו בשוק. ישנם גם כונני הזיפ, ואפשר להמשיך כך עוד ועוד.. אבל זה חסר טעם.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

"למה למכונית יש שלוש דוושות אם יש לי רק שתי רגליים"?! -> "אמא".

כנראה שהיא שתתה קצת באותו ערב...

"עובד שלי בעבודה עשה WOW איזו מהירות, מוריד ב10 CCC" -> "אבא".

Huh?!

יש עוד הרבה... אוסיף יותר מאוחר, רק התעוררתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלי לפני 3 חודשים - אליי:

"מה?! יש מידע באינטרנט על מלונות?!"

אמא שלי היום (אחרי עבודה מאומצת) - אל אישתו של אחי:

"את מחפשת עגלות?! חחח... כנסי לאינטרנט - יש שם הכל"

אני כל כך גאה בה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I've got a few more...

*מסך המחשב מראה את שולחן העבודה של ווינדווס*

אבא: "מה אתה משחק שם?"

"גלשתי בוואלה עד שפתאום ראיתי הודעה שאומרת שביצעתי פעולה לא חוקית, כיביתי את המסך באותו הרגע.. יכול להיות שהסתבכתי בצרות?" (אמא).

"תרד מהאינטרנט, אני צריכה את הטלפון" (יש לי אי די אס אל) -אמא.

"אני לא אוהב את העובדה שאתה מוריד לא חוקיים מהאינטרנט, דרך אגב איפה העקיצה ב 60 שניות שלי?" (אבא)

"גם בנות יבואו למסיבה?" (אמא).

*דיברנו על החלפת מחשב ה 100 מגה הרץ בחדש..* "למה להחליף אותו? הוא רק בן 5." (שוב צדקתם, אמא).

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משהו שמישהו מבני המשפחה שלי אמר(אחרת הייתי מתאבד), שמעתי את זה ממישהי בחנות מחשבים:

מוכר:שוב, אני צריך לדעת איזה מחשב יש לך

היא:לא לפני הרבה זמן שדרגתי לחדש

מוכר:איזה?

היא:פנטיום של AND או משהו כזה

מוכר:את מתכוונת לAMD

היא:כן, הפנטיום שלהם

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

בן דוד שלי...

"קניתי סט למחשב 250 וואט P.M.P.O הספק "עצום"!!!!!!!!!!!!!! זה כמעט כמו ציוד של די.ג'יי במסיבות".

(הבחור בן 16).

"אהבלול... 2.5 וואט הספק עבודה".

:lol:

"שגיאאאאאאאאאאאאאאאאא..... אל תיגע בטלויזיה כשהוידאו מקליט! זה ידפוק הכל!!!"

אמא.... מקור השידור עובר קודם כל דרך ממיר הכבלים לוידאו (כדי שיוכל הקליט) ורק אז, לטלויזיה...

לכל הרוחות, אני היחיד שיודע להפעיל מכשירים אלקטרוניים בבית ועוד יש לי חוש טכני מדהים בניגוד לכל שאר בני המשפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...