נראה לי שהגיעו דיסקים של דואל לייר - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה לי שהגיעו דיסקים של דואל לייר

TheWave

Recommended Posts

זה רק אני או שהגיעו דיסקים DUAL LAYER?

http://www.comp-il.co.il/products.asp?Cat2Cat1id=1425&Cat2ID=1724

תרדו למטה יש שם דיסקים של RITEK בגודל 9.4GB ורשום שם מדיה דו צדדית

מחירים של:

19 ש"ח במבצע במקום 22 בקניית 25 יחידות

20 ש"ח במבצע במקום 22 בקניית 10 יחידות

ויש נראה לי דיסק אחד במחיר של 22 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

הלוואי ויש במלאי אם כי יש לי הרגשה שאין להם עוד כי לאף אחד אין. מה גם זה קצת יותר מדי יקר (לי אישית) שכיום ניתן לקנות 4.7 בחמישית מחיר. אני חושב אני אחכה שירדו ל15 ש"ח לדיסק + שיצא כבר הpioneer החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דואל. זה דיסק עם שני צדדים 9.4 ולא 8.5. כזה שאפשר לגבות עליו משני הצדדים וחוסך מקום באיחסון.

דואל לייר זה סינגל סיידד 8.5.

ב MERITLINE עוד אין דואל לייר (חוץ מאיזה קומבינה של וורבטים, אתה קונה 9 והעשירי הוא DL) אז ב COMP-IL?

לדעתי תסתכלו כל הזמן על וורבטים. הם לדעתי יהיו הראשונים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא. יקח זמן עד שיגיעו דואל לייר ובמחיר סביר. אני מסתדר נהדר עם ה 4.7.

אני מחכה הרבה יותר ל X8 אמיתי במחיר סביר ויש לא מעט כאלה +R שאפשר לצרוב X12 עם ה LG. מי שנוסע לחול יכול לקנות אותם במחיר סביר מאוד. ואז צריבה יורדת מ 13+ דקות, לסביבות ה 7.

כמו: YUDEN000T02,MCC003, RICOHJPNR02

ומי שהיה מודאג לגבי איכות הצריבה ב DL של LG אחרי שקרא את אחת הביקורות המפגרות אז שיקרא את זה:

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=101029

עריכה: חחח... יש שם גם DL אחד שנצרב עם ליטיאון. פדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בארץ DUAL LAYER.

אם תיכנסו ל comp-il בעמוד הראשי שלהם אז הם מוכרים את המארז של VERBATIM שאינטגרל דיבר עליו שיש בו 9 דיסקים רגילים ועוד אחד של DUAL LAYER.

זה עולה שם 250 שקל. לא יודע אם זה שווה את המחיר, אבל זה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... זה בדיוק מה שחשבתי שיגיע ראשון.

בא נראה, וורבטים +R X4 עולה 8 שקל. סה"כ 64 שקל.

דיסק של RW עולה 20 שקל.

ה +R שמגיעים בחבילה הם X8 אמיתיים. ברוכים הבאים.

ז"א שאתה משלם עוד 250-84=166 שקל בשביל לקבל X8 ו DL. נראה לי ממש מוגזם. בהפרש אפשר לקנות עוד 25 G04.

אני חושב שנצטרך לחכות שיגיעו ה X8 מהיבואן המקורי של וורבטים. וגם אז להמשיך לחכות.

בארה"ב וורבטים כפול 8 עולה 1.09 דולר. 5 שקל. עריכה: יש גם ב 1.39 אבל בכל מקרה הם לא הרבה יותר יקרים מה X4.

אותו קיט בארה"ב עולה 22.75 דולר - 100 שקל.

250 שקל זה ממש מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש קשור לנושא, אבל רציתי לשאול אותך כי הבנתי שיש לך ניסיון עם -RAM.

הסתכלתי בכל מיני אתרים בחו"ל וראיתי שיש סוגים שונים של מדיות -ram. אתה יודע מה ההבדל בין removable/not removable ו cartridge/no cartridge ?

האם כונן LG כמו שיש לך יודע לכתוב על כל הסוגים של - או שיש מגבלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן היחידי שיודע לעבוד אם כל הסוגים זה הפנסוניק.

יש שני סוגי RAM. כאלה עם עטיפת מגן מפלסטיק (CARTRIDGE) שרק הפנסוניק יודע לקרוא. וכאלה בלי שגם ה יודע לעבוד איתם. האמת היא שבתוך הפלסטיק יושבת בכל מקרה מדיה רגילה. ה REMOVABLE זה אומר שניתן להוציא בקלות את הדיסק מתוך עטיפת המגן שלו (ולא לשבור אותה). אתה ממש לא צריך לקנות עם עטיפת הפלסטיק.

לגבי סוגים, אז כמובן עדיף המקסל. אם כבר אתה בחול. למה מקסל, כי עובדים איתם ביחד. אצלי גם עובד ה RITEK. איזה עוד עובדים? לא בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...