בעקבות האשכול הקודם - עגלת הקניות הסופית שלי ! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעקבות האשכול הקודם - עגלת הקניות הסופית שלי !

Ninja

Recommended Posts

באשכול האחרון ששאלתי אותכם היו המון ויכוחים אז ניסיתי ללקט את כל התגובות הטובות וזה המפרט האחרון שבניתי :

matav1-untitled.JPG

הוא בסדר?

או ששוב צריך לשנות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הרגע חזרתי מפנדה ואחרי התעצויות רבות עם המוכר שם {שמבין עניין} שניתי בקצת את המפרט וכל החלקים כבר אצלי בבית חוץ מהלוח שאני מחכה לו..אמור להגיע עוד שבוע וחצי. אז אלו החלקים :

לוח : {חדש,עדיין לא הגיע לארץ}

Abit NF7-S2 nVIDIA nForce2 Ultra 400 Socket A

מעבד :

AMD Athlon XP 2600 Mobile 47W Barton CPU OEM

זיכרון :

GEIL 512 PC3200 400MHz DDR SDRAM value w/hs

שאגב,עם תזמונים בהרבה יותר טובים מ - A-Data שרציתי בהתחלה,ובכלל הוא זיכרון יותר טוב.

קירור למעבד :

Thermalright ALX-800 for

+ המאורר הזה :

Vantec ThermoFlow 80MM Smart

יצא סך הכל 1877 שקל.

איך המפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vantec ThermoFlow 80MM Smart

חבל על הכסף מאורר לא משהו בכלל, יש אופציות טובות יותר בסביבת מחירים

בכל מקרה למה אתה ממליץ על ה S2, אני לא רואה שום יתרון מול ה S שנמכר בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת שגם אני לא ידעתי על שום הבדל אבל הבחור שם בחנות אומר שיש בו את הגשר הדרומי החדש משהו...לא ממש הבנתי,בכל מקרה זאת הייתה עוד תוספת קטנה של 20 שקל אז כבר העדפתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אבל אני לא מסכים עם ההמלצה שלך...

שני הבדלים משמעותיים אני רואה

הורידו את הסאונד סטורם ושמו במקומו כ.קול אחר (כנראה פחות איכותי)

והחליפו את הבקר SATA לבקר מתוצאת (עוד לא יודע אם זה לטובה או לרעה)

והסיבה שאני לא ימליץ עליו לאוברקלוקר, זה שעדיין לא נודע אם הוא עולה בביצועיו על ה NF7S או נופל בביצועים

אם אין פרטים על הלוח, אני לא יכול להמליץ עליו....

ידוע שה NF7S הרגיל הוא בעל ביצועי מרשימים, הוא המלצה יותר בטוחה לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קניתי אבל את הלוח עדיין לא קיבלתי,אני מאמין שאני עדיין יכול לשנות אותו,אבל תראה...את הלוח הראשון יש עכשיו במלאי והמוכר שעה ישב ושיכנע אותי שכדאי לחכות לשני...איזה אינטרס יכול להיות לו?

אני מאמין שהוא בסך הכל רצה בטובתי כי אמרתי לו שהמחשב הזה מיועד ל - OC והוא נשמע דיי מבין בזה ככה שלא נראה לי שעשיתי טעות שלקחתי את השני :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למוכרים תמיד יש אינטרס כלשהו....

שמע נראה לי שתגיד לו שאתה מוכן לקחת את הS2 אבל אם הוא לא יתאים לך אז להחליף חזרה ל S

למרות שזה נראה לי מיותר כי כל עוד החליפו את הSoundStorm זה כבר חיסרון גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע התקשרתי לנציג להחליף את הלוח ולא יודע למה הוא כל כך לוחץ...הוא שוב ישב שעה בטלפון ושיכנע אותי שזה אותו בורד בדיוק חוץ מזה שתיקנו בו כמה באגים שהיו ב - S הרגיל,ושהוא יותר מהיר,הלוח הזה בעצם בא להחליף את ה - S הרגיל ולאט לאט יורידו בכלל את ה - S הרגיל ויימכרו רק את ה - S2...ככה הוא אומר בתור איש מקצוע והוא אמר שיש לו בבית את ה - S הרגיל והוא בעצמו הזמין את ה - S2 בשביל להחליף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הייתי אומר לו על אחר והוא רצה שתקח אחר, הוא היה אומר לך שיש לו כזה בבית והוא יחליף למה שהוא ממליץ לך...

בקיצור אני לא יודע אבל אני רואה חיסרון גדול 1 שזה הSS, לדעתי תבדוק בעוד מקומות

עריכה :

עכשיו אני רואה שזה גם מפנדה אז אני יותר בספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...