Netvision בכבלים , ראוטר של D-Link --> אי רצון לעבוד ביחד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Netvision בכבלים , ראוטר של D-Link --> אי רצון לעבוד ביחד?

NuXeR

Recommended Posts

שלום ,

ברשותי ראוטר של חברת D-Link מדגם DI-604 .

לאחרונה עברתי מגלישה בטכנולוגית ה-ADSL לגלישה על גבי הכבלים .

כאשר המחשב מחובר ישירות למודם - הכל עובד מצוין , המהירויות אחלה , הפינגים אחלה...הכל טוב ויפה :)

אבל מה ?

כאשר חיברתי את המודם דרך הראוטר..לא ממש הצלחתי להגדיר אותו בצורה שיפעל.

אני די מבין בעסק...ואני חושש שאין חיבור מתאים (כלומר שהראוטר לא תומך בסוג החייגן שnetvision משתמשים עם הכבלים..)

הייתי שמח אם מישהו יוכל לעזור לי בפתירת הבעיה , או לחלופין לאמת את חששותי (התחייבתי לשנה , מה לעשות עכשיו ? :~( )

תודה רבה !

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אותו די לינק...................

קודם כל התמיכה הטכנית שלהם אמורים לעזור לך

דבר שני אולי לא התקנת טוב כי תמיד בהתקנות כאלו אומרים תחבר עכשיו את המודם ואולי הוא תמיד היה מחובר..........

כנס לאתר של די לינק יש FAQ תבדוק שם......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני שמח על התגובות...לפי מה שהבנתי יש אנשים פה עם די-לינק ונטויזן...וזה עובד להם --> כלומר אמור לעבוד גם לי ;D

אממ..אני אשמח אם הבחור עם ה-d-link יוכל לתת לי את הקטגוריה שבה הוא בחר :

dynamic ip address

"other" --> PPTP ?

תודה :)

התמיכה הטכנית? הם לא יודעים מזה ראוטר..:-\

והכל מוגדר טוב וזה...ההגדרות בראוטר יכולות להיות לא נכונות , בזה אני מבקש עזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה של הבחור הייתה התמיכה הטכנית של D-LINK בישראל לא של נטוויז'ן, ושם הם יודעים טוב טוב מה זה ראוטר. :)

(תמיכה מאוד טובה יאמר לזכותם עם שירות אדיב ואכפתי גם לצרכן סופי ששילם סכום מאוד קטן עבור מוצר עם שירות שכזה)

אם כאשר אתה מחבר את המודם ישירות למחשב החיבור נעשה באמצעות חייגן אתה צריך להגדיר את הראוטר שלך בL2TP.

אם אין לך את האפשרות הזאת, צריך לעשות עדכון קושחה מאתר התמיכה הישראלי של D-LINK. (הכינו גרסה מיוחדת המותאמת לישראל)

כל הפרטים כאן :

http://www.dlink.co.il/support.htm

אגב, לדעתי אתה מפספס פה אפשרות מאוד מאוד טובה.

מודם כבלים בעצם מקשר אותך ישירות לנתבי חברת הכבלים שלך אשר יכולים לתת לך אוטומאטית (DHCP) עד 3 כתובת IP אמיתיות!!

ז"א שביכולתך לחבר את המודם ישירות לHUB/SWITCH בתור ראוטר.

היתרונות ברורים, אין יותר NAT עם שיתוף כתובת IP אשר מצריך התעסקות עם פורטים ובעיות שונות. (רק מחשב אחד לדוגמא יכול לקבל את אותו פורט בו-זמנית ומס' תוכנות כגון המסנג'ר אינן תומכות בNAT כראוי)

אמנם על מנת לעבוד בצורה הזו אתה צריך לשכנע את ספק האינטרנט שלך להעביר אותך למה שנקרא "חיבור קבוע".

(אין צורך בחייגן המחשב מחובר לאינטרנט ברגע שהוא נדלק ע"י DHCP)

ו... אל תתאמץ - זה בלתי אפשרי בנטוויז'ן. (טכנית כן אבל הם יעדיפו שתתנתק מהם מאשר להעביר אותך לחיבור קבוע)

אני כרגע עובד עם חיבור קבוע ו3 מחשבים בברק 013, ואני יודע שגם בינלאומי מסכימים...

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

אז קודם כל תודה!

שלחתי עכשיו e-mail לחברת d-link בתקווה שיענו במהרה...

ניסיתי להגדיר את הראוטר ב-L2TP אבל אין כזו אופציה , יש PPTP והוא דורש ממני להכניס IP...שכידוע , הוא לא קבוע בחיבור כזה...ואני לא יודע מה להקליד שם.

עדכון קושחה?

הרגע חשבתי על זה..

בדקתי באתר בח"ול וכתוב שהגירסאות שלהם מיועדות רק לארה"ב , באתר הישראלי אני מבקש להוריד קושחה , והוא מפנה אותי לעמוד באתר הבינלאומי עם הקושחה של ארה"ב..:(

* ישנו הסיכוי שעדכון קושחה לא יוסיף תמיכה ל-L2TP ? :(

תודה רבה שוב!

עריכה : מצאתי באתר שלהם (הישראלי) סרטונים המסיבירים כיצד להגדיר את זה עם ה-DI604 וחייגן L2TP , אז תודה רבה לכולם !

ואני מבויש שלא ראיתי את זה בעצמי...חח אבל תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עדכון , הראוטר מוגדר החיבור L2TP רשום connected , האיסיקיו פועל.....

ושום דבר לא עולה !

חשבתי אולי שרת DNS..

ניסיתי לרשום IP וזה לא עובד :-\

הוא רושם לי ב-LOG של הראוטר :

WAN Type: L2TP (V3.05b02)

Display time: Tue Jul 20 23:58:51 2004

?יום שלישי ?20 ?יולי ?2004 23:58:04 Unrecognized attempt blocked from 127.0.0.1:80 to 172.24.27.38 TCP:1042

?יום שלישי ?20 ?יולי ?2004 23:58:27 Unrecognized attempt blocked from 217.132.96.33:1829 to 217.132.107.253 TCP:445

?יום שלישי ?20 ?יולי ?2004 23:58:30 Unrecognized attempt blocked from 217.132.96.33:1829 to 217.132.107.253 TCP:445

עריכה :

מקודם שום דבר לא פעל -- חוץ מה-..

היה כתוב באתר של D-Link לנסות כמה דברים...במקרה שהאינטרנט לא עובד -- אז הגדרתי מחדש , וכיביתי את המודם והראוטר...הדלקתי את המודם נתתי לו לסיים לעלות...ואז הדלקתי את הראוטר...

ועכשיו הכל עובד ברוך ה' !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...