דעתכם חשובה (עזרה) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם חשובה (עזרה)

itayze

Recommended Posts

MSI היא חברה בינונית. אף אחד מאיתנו לא יודע באמת מה איכות הפילטרים שלה..... האמת הביקורות היחידות שהתייחסו לאיכות הפילטרים של הכרטיס, היו רק ביקורות על הרקולס וLEADTEK....... ואמרו שגם ELSA מצויינים...

אבל כאלה שקנו MSI אומרים שהאיכות בסדר גמור. קח אותו, הוא וABIT אותו הדבר.

למרות שבארץ יש את LEADTEK 4 Ti4400 שהוא הרבהההההה יותר טוב כי הוא של . ולידטק עולה איזה 1750 ש"ח.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI היא חברה בינונית. אף אחד מאיתנו לא יודע באמת מה איכות הפילטרים שלה..... האמת הביקורות היחידות שהתייחסו לאיכות הפילטרים של הכרטיס, היו רק ביקורות על הרקולס וLEADTEK....... ואמרו שגם ELSA מצויינים...

אבל כאלה שקנו MSI אומרים שהאיכות בסדר גמור. קח אותו, הוא וABIT אותו הדבר.

למרות שבארץ יש את LEADTEK 4 Ti4400 שהוא הרבהההההה יותר טוב כי הוא של . ולידטק עולה איזה 1750 ש"ח.......

מסכים, שווה להשקיע עוד 50 שקל בשביל הלידטק.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) איפה שמעתם שיש בעיות עם הפילטרים של ה ? לא היה רשום בביקורת עליו שום דבר על זה והוא קיבל בסביבות ה9200

2) כבר הזמנתי את ה ורק עכשיו אחרי שלוש שבועות הוא הגיע שווה לי לחכות עוד ? , ומה ההבדלים העיקריים ביניהם ?

אני קראתי עליו מאמר שהוא מאכזב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל של 110 ש"ח ביניהם.. אבל לא עקרוני במיוחד..

הייתי מעדיף את ה- בגלל האיכות וההיטסינקים המטורפים.. :)

בטח אוברקלוקר חביב...

אבל MSI הם לא רעים בכלל. והביצועים שלהם זהים... כנ"ל כלפי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל של 110 ש"ח ביניהם.. אבל לא עקרוני במיוחד..

הייתי מעדיף את ה- בגלל האיכות וההיטסינקים המטורפים.. :)

בטח אוברקלוקר חביב...

אבל MSI הם לא רעים בכלל. והביצועים שלהם זהים... כנ"ל כלפי .

נכון, מה תוכל לסחוט הרבה יותר ביצועים (היו לי כרטיסים שלהם והם אוברקלוקרים מעולים).

אז תחשוב על זה שגם כשהכרטיס יתחיל להתיישן (וזה קורה יותר מהר ממה שתצפה) תוכל להמהיר אותו ולסחוב עוד קצת.

גם ביצועי הדו מימד שלו מוצלחים - לך על ה ... ההבדל במחיר ישתלם (הם אחד משלושת החברות המובילות באיכות וביחס עלות/מחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הכרטיס , התקנתי את הדרייברים של הכרטיס , של והלכתי לבדוק ב 3dmark2001se מה הביצועים של הכרטיס.

לפני זה הנה פירוט קצר על המחשב

p3 1000

512 mb sdram זיכרון

msi gf4 ti 4400

זה מספיק מידע לא ?

התוצאה הייתה 7000

עכשיו , אני אמור לקבל יותר ? , כי בביקורת על הכרטיס ראיתי שהוא קיבל 9200 על את'לון 1500 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הכרטיס , התקנתי את הדרייברים של הכרטיס , של והלכתי לבדוק ב 3dmark2001se מה הביצועים של הכרטיס.

לפני זה הנה פירוט קצר על המחשב

p3 1000

512 mb sdram זיכרון

msi gf4 ti 4400

זה מספיק מידע לא ?

התוצאה הייתה 7000

עכשיו , אני אמור לקבל יותר ? , כי בביקורת על הכרטיס ראיתי שהוא קיבל 9200 על את'לון 1500 .

אני עם 8500LE ו P3 800MHZ קיבלתי 5355 אז תהיה מרוצה.

סה"כ אין שום משחק שלא ירוץ לך ברמה הכי גבוהה בפריים רייט גבוה, אז מה משנה הציון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...