שופט נרצח - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שופט נרצח

guycnaan

Recommended Posts

עדי אזר רמת השרון.

מדינת עולם שלישי.

אומרים שזה פיגוע על רקע לאומני...

אמא שלי בהלם,היא מכירה אותו מהלימודי משפטים שלה.

ד"א הוא רשם במחוזי,ושופט רק בשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לאן הגענו... פושעים הם פושעים, שרוצים לרצוח את רוזנשטיין ומפוצצים בית קפה והורגים אנשים זה בסדר אבל כשרוצחים שופט זה לא בסדר ?

פשע זה פשע וזהו, ממש לא משנה אם הנרצח הוא שופט או סתם אזרח תמים.

האבסורד הוא שהפשע (או אולי בעצם הטרור) פועל כנגד מי שאמור לשמור על החוק ונגד המערכת עצמה, זה רק מראה כמה שהמשטרה והשב"כ צריכים לפעול שעות נוספות... אבל כל הסיפור הזה לא מצביע בכלל על אופי השלטון במדינה או לרמת החיים פה, זו עדיין - מדינה מערבית (לא עולם שלישי, רק עולם שלישי WANNAB), דמוקרטיה ומדינה עם משטרה מאורגנת שפועלת לפי חוקי הכנסת ופסיקות בתי המשפט.

מה זה מעניין רוצחים וארגוני פשע אם זה אויבים לארגון או שוטרים או שופטים ? כאילו מה כבר אפשר להגיד ? "הפעם עולם הפשע עבר את הגבול..." ? "הפעם הטרוריסטים באמת הגזימו" ? אם אין לכם או לתקשורת כותרת נורמאלית אז פשוט תשתקו.

ממתי יש הסכמים עם עולם הפשע שX זה בסדר וY לא? נכון - אין.

רצח אנשי ציבור ואנשי שילטון הם דברים חמורים בגלל רמת הפגיעה שבמעשה, לא בגלל חומרת המעשה עצמו, הרצח נשאר רצח אבל הפגיעה היא בשלטון. זה לא רצח ראש ממשלה או חבר כנסת אבל בכל זאת זאת פגיעה חמורה בשלטון החוק.

רבין כבר נרצח ובגלל פוליטיקה ככה שרצח של שופט על רקע פלילי זה דבר הרבה פחות מזעזע מבחינתי.

אני לא אומר שהרצח הזה הוא לא דבר שדורש סיקור תקשורתי ממדרגה ראשונה אבל אם אתם רוצים לעשות פה דרמה על רקע המוות של מישהו זה בעיניי מגעיל, אין פה מאפיה בשלטון וגם הפשע לא שולט במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסלו שופט...

תראו כמה מעט תגובות, זה עצוב.

מתיחסים לרצח מתועב של שופט כאל רצח מהשורה?, לאן הגענו,

הרצח הזה היה הרצח הראשון מהסוג הזה, ואני מקווה גם האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינינו, גם ברצח רבין אני לא הזלתי הרבה דמעות. אני צריכה באמת כי הוא היה ראש ממשלה? כי זה יענו אני בוכה על קבר הדמוקרטיה? מפחינתי הוא היה עוד בנאדם, לא הראשון ולא האחרון להירצח, כך גם בעניין השופט. הרקע לרצח כנראה היה אישי אז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינינו, גם ברצח רבין אני לא הזלתי הרבה דמעות. אני צריכה באמת כי הוא היה ראש ממשלה? כי זה יענו אני בוכה על קבר הדמוקרטיה? מפחינתי הוא היה עוד בנאדם, לא הראשון ולא האחרון להירצח, כך גם בעניין השופט. הרקע לרצח כנראה היה אישי אז בכלל.

העילה המסתברת יצאה לאור כמה ימים לאחד הרצח, השופט היה גוער ללא הרף במתדיינים, בעו"ד ובכל מה שנגע למשפט עד כדי הורדת הכבוד של האדם ארצה ומתחת, מה שלא כנראה אלא בטוח הגיע בסוף לאדם שאמר די ועשה מה שעשה.

עורכי דין שהגיבו לעניין אמרו "זוהי הכתבה האמיתית". מדברים על עולם תחתון אבל כולם הם החשודים, מעורכי הדין אל העדים אל הסנגוריה והקטגוריה.

אני לא מצדיק רצח אבל נמאס שעושים מבני אדם קדושים מעונים ומייפים את האישיות של אדם לאחר מותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה עדיין לא מצדיק רצח

כל מה שזה מצדיק זה הדחה מהתפקיד...

Merrymoon,

זה לא קשור להזלת דמעה או לא, זה קשור לקטע שאדם נרצח או לא,

הקטע שאדם שמייצג את המדינה (או את מערכת המשפט במקרה הזה) נרצח.

בנאדם שנרצח בגלל דעות... לא יודע מה איתך, אבל לי זה נשמע דיי גרוע, כמו קומוניזם כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על ספקולציות ו"יכול להיות"...

אני מדבר דוגרי, על מה שקרה.

"יכול להיות שאם היטלר היה נרצח ע"י אבא שלו (שהכה אותו אגב) לא היתה שואה"

יכול להיות...

זה מפתח להרבה מאוד דברים, אפשר להגיד על הכל "יכול להיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...