צריך המלצה לכרטיס מסך:MSI GEFORCE 4 MX460 VT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך:MSI GEFORCE 4 MX460 VT

matan_18

Recommended Posts

שלום לכם....... 8) 8)

אני מעוניין להחליף את הכרטיס מסך שבמחשב שלי.

היום יש לי כרטיס מסך (מה שכרגע אני משתמש בו) RIVA TNT2 PRO 32 MB, אם אני רוצה להריץ עליו משחקים ברזולוצייה גבוהה זה פשוט בלתי אפשרי .......אני מדבר על 1600 על 1200 הוא פשוט לא זז...... >:( >:(>:(

והתקציב שלי לא עובר את 850 שקל וחבר אמר לי שהוא כרטיס דיי טוב...!!!

וכאן אני צריך את העזרה...

תתנו לי המלצות כדאי לקנות או לא?????????????????????????????? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגרד עוד 100 ג'ובות ותקנה לך

HERCULAS 8500 LE

סמוך עליי אתה לא תצטער גם אם המחשב שלך לא יוכל

לנצל את כל כוחו של הכרטיס הוא ישמיש אותך נאמנה למחשב הבא !!!

דרך אגב אתה יכול לרשום את המפרט שלך שנידע איפו אנחנו עומדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אם תצליח לגרד עוד 100 ש"ח אז תוכל לקנות את HERCULAS 8500 LE שזה בכלל כרטיס נהדר ויש פה אנשים שאמרו שהם משחקים עליו ב1600*1200..... דרך אגב שתדע זה גם תלוי קצת במעבד. מה המעבד שלך?

בקשר לMX460, אם ממש לא תוכל לגרד עוד 100 ש"ח MX460 זה עדיין כרטיס מצויין והרבה יותר מהיר ממה שיש לך עכשיו.

ברזולוציה של 1280*1024 אני מאמין שתצליח לשחק עליו בלי בעיות וב1600*1200 תלוי במעבד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ההרקולס רדאון והוא כרטיס מעולה. בתוספת של 10% מהעלות של ה MX460 אתה מקבל כרטיס ששם בכיס הקטן את ה TI200!

שווה לגרד איכשהו עוד כמאה ש"ח ולקנות כרטיס שיחזיק הרבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה-Ti200 ל-Radeon8500LE הוא לא כזה ענקי ו-Ti200 עדיין היה אחד הכרטיסים הכי מומלצים שלנו עד לא מזמן (מבחינת ביצועים/כסף).

אם אין לך מאיפה לגרד את הכסף GF3 Ti200 של Abit/MSI נראה לי דיי זולים ועדיין באיכות טובה..

כמובן שעדיף לחכות ולחסוך ולקנות Hercules 8500LE.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה-Ti200 ל-Radeon8500LE הוא לא כזה ענקי ו-Ti200 עדיין היה אחד הכרטיסים הכי מומלצים שלנו עד לא מזמן (מבחינת ביצועים/כסף).

אם אין לך מאיפה לגרד את הכסף GF3 Ti200 של Abit/MSI נראה לי דיי זולים ועדיין באיכות טובה..

כמובן שעדיף לחכות ולחסוך ולקנות Hercules 8500LE.. ;D

מה?? ההרקולס עולה פחות (תבדוק שוב) ונותן יותר ברובם המכריע של המבדקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבובצ'יק אני לא נגד הראדון.. אתה לא צריך להוכיח לי כלום.

אחלה כרטיס ואפילו אמרתי ששווה לחסוך את הכסף ולקנות אותו במקום, אבל אם אין לו כסף או מאיפה לחסוך, Ti200 הוא הבחירה הבאה אחרי הראדון, ולא GF4MX... פשוט שלא יעשה שטות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבובצ'יק אני לא נגד הראדון.. אתה לא צריך להוכיח לי כלום.

אחלה כרטיס ואפילו אמרתי ששווה לחסוך את הכסף ולקנות אותו במקום, אבל אם אין לו כסף או מאיפה לחסוך, Ti200 הוא הבחירה הבאה אחרי הראדון, ולא GF4MX... פשוט שלא יעשה שטות..

לשם שינוי אנחנו מסכימים :lol:

אין שום הצדקה לקנות את ה MX460 בסביבות ה 800 ש"ח כשה TI200/RADEON 8500 עולים כמעט אותו הדבר ונותנים הרבה יותר...

לבחור מתחילת התרד תקרא פה ותבין על מה אנו מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה את הכרטיס הזה ביגלל שרשום עליו גיפורס 4 :nono: :nono: :nono: :nono:

אבל הגיפורס 3 טיי איי 200 יותר איטי...אני צריך כרטיס שיסחוב לי ברזולוצייה גבוהה זה הכל..... :smoke:

לא, לא , לא!

במקום לנחש ולזרוק שטויות אולי תקרא את הכתבה שעשו פה ותבין כמה דברים (אל תיעלב, אבל לפני שמכריזים הכרזות צריך לדעת על מה מדברים)

"GeForce 4 MX לא נבדל בכך שיש לו שני צינורות עיבוד אלא יש לו גם את אותו מנוע גיאומטרי של ה- 2 MX שכולל T&L דור שני, אך אינו כולל בתוכו יכולות גיאומטריה מתוכנתת שהיא הבסיס ליכולת ה- Vertex Shading גם Pixel Shading יכולת שלא נכללת ב- 4 MX. ה- 4 MX הוא לא כרטיס Direct X 8 מלא... מכיוון שכמו שאמרנו הוא לא תומך בסט הפקודות לגיאומטריה מתוכנת (Pixel/Vertex Shading) אשר יהיה בו שימוש נרחב לתכנות משחקי העתיד בין עם Direct X 8.0, 8.1 9.0... ובין עם OpenGL (ה- OpenGL יכלול שימוש בגיאומטריה מתוכנתת החל מגירסה 2 שלו שצריכה לצאת... מתי שהוא ;-) )."

"דבר ראשון, החיסרון של המעבד מבחינת Vertex/Pixel Shading וחוסר התמיכה בסט הפקודות המשתמש בטריגונומטריה מתוכנתת ב- 8 פוסל את המעבד מלהיות שווה ערך לכרטיסים דוגמת 3,4 Ti או 8500. שהרי מדובר ביתרון הגדול ביותר שכרטיסים אלא מחזיקים תוך מבט לעתיד... ולכן השואה טובה יותר תהיה אל ה- 7500 וה- GeForce 2 Ti אשר חולק איתו את אותו מעבד גיאומטרי (כולל T&L 2)"

זה רק חלק מהחיסרונות של ה MX לעומת סידרת ה 3TI, יש עוד, למה שלא פשוט תקרא את הכתבה ותראה שאין שום הצדקה לקנות את ה4MX.

שאלת - ענינו והפנינו אותך לידע מיקצועי, את החושבים תעשה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...